Test založení tématu na novém serveru - Diskuze Více vlasů.cz

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Test založení tématu na novém serveru

Autor Test založení tématu na novém serveru
Lukáš Vodička

Test založení tématu na novém serveru
Kontra12
Hurááá, tak snad vše poběží zase v normálu.
Kontra12
Opravíte i vyhledávání a rozkliknutí fotek. Díky moc.
Shaman

Lukáš Vodička
Zasláno: 1. 2. 2022  11:46:55
Test založení tématu na novém serveru

Zdravím, nedávno tu někdo psal/spamoval, že tento web už není aktivní atd., a vkládal tu příspěvky na nějakou jeho stránku, kde byla hlavně propagace Finasteridu. [img]https://www.vicevlasu.cz/img/smilies/smile.gi f[/img]
Jak vidím, tak to byl asi troll [img]https://www.vicevlasu.cz/img/smilies/smile.gi f[/img]
Kontra12
Ten troll jsem byl já Shamane. Teď nechápu tvojí propagaci ? Nikde nic o propagaci nebylo, a jestli myslíš, jak jsme psali, že co opravdu na vypadávaní vlasů funguje a psali jsme finasterid, tak to opravdu není propagace, ale holé fakta. A jestli to nedokážeš příjmout, tak si umývej vlasy Alpecinem, a doufej, že ti zázračně přestanou padat. Nikdo není rád, že musí brát finasterid, ale jestli to myslíš s vlasy vážně, tak ti stejně nic nezbývá. Protože i samotná transka bez finu, není doporučovaná. Je mi to fakt líto, jestli si NW6 a zkoušel si fin a udělal ti špatně a teď na fin budeš kydat hnůj všude možně, ale spoustům lidem pomohl, každý známější herec bere fin, byť už jen jako prevenci. Fakt stačí otevřít oči. A to, že ten web nefungoval, tak ano nefungoval.. A proto jsme se snažili udělat náhradu, mimochodem ještě hodně věcí tu nefunguje. [img]https://www.vicevlasu.cz/img/smilies/smile.gi f[/img])))
Shaman

Tak chemka typu Finasterid atd. je DOŽIVOTNÍ ZÁVAZEK. Jak to jednou vysadíš tak ti všechny ty vlasy, kterým jsi "zaplatil" prodloužení životnosti skrz Fin pak rychle zřídnou/vypadají a dostaneš se tedy na původní stav před Finem. O tom, že to ovlivňuje tvoje pohlavní orgány určitě víš. + To má i jiné vedlejší účinky např. gynekomastie, nebudu vše vypisovat. Jestli teda máš dost peněz, chceš to zobat do konce života, nemít potomka, tak hurá do toho.
Minoxidil je prakticky to samé, stejný princip, také doživotní závazek.
Když ti to třeba za 10 - 20 let po transce začne výrazněji znova řídnout (ty transplantované vlasy), tak použiješ zahušťovač Toppik nebo poletíš znova na transku nebo si dáš paruku nebo to úplně přestaneš řešit a smíříš se s tím. Záleží jak jsou na tom s vlasy tvoji předci - jak velkou mají/měli plešatost. Je to individuální.
Hlavně je blbost jít na transplantaci když ti je méně než 28 - 29 let. Doporučuje se +- 30 let. Z důvodu, že většině lidem co mají AGA, se v +-30ti ten proces plešatění výrazně zpomalí -> pak je tedy vhodná doba na transku.
Kontra12
Tohle všechno vím, nic nového. A ano, i přesto jsem do toho šel. Protože je mi 20, a jsem NW3. Smířit se s pleší nedokážu, bojuju se sebevědomím celý život a pleš ti na vzhledu nepřidá, ve společnosti budeš dostávat posměšky typu vajco a podobé přiblblé narážky. Já si toho prožil dost. Takže i s rizikem, že bych byl neplodnej jsem do toho šel. Protože už tak dečka z osobních důvodu nechci. Je to každého volba. Jestli chcete na tomhle fóru diskutovat o ničem co nepomáhá budiž. I pro mě existují fóra typu tresless, kde se diskutuje o všem na plnou hubu, nikdo tam nevypisuje jaký fin je svinstvo , že to nemají lidi brát. Tam by tě každý poslal, víš kam. Na tom webu jsou lidi se stejnou mentalitou jako já, a to je, že budeme bojovat co to půjde, jen abychom si udrželi vlasy. Je to boj na celý život, a každý to ví. Mimochodem to fórum má 100 000 členů. Takže nás je hodně. Jinak takový herec Ashton Kutcher otevřeně řekl, že bral Dutasterid 10 let. A mázdravé děti. Všechno je individuální.
tom305
Shaman
Asi nikdo nepopírá, že fin není zcela bezproblémový, ale někteří to někdy zbytečně možná moc dramatizujete, reálně jen velmi malé procento zaznamená nějaký vedlejší účinky už při tak nízké 1mg dávce oproti běžné 5mg dávce která se původně při téhle léčivé látce používá, běžný zdravý člověk s normálními krevními hodnoty s tím řekl bych ve většině případů mít problém nebude. Na lehkou váhu by se to vše samozřejmě brát nemělo, měl by k těm možným vedlejším účinkům být trochu nějaký respekt ale zase neměl by k tomu být strach, to k ničemu nevede a ani nepomůže. Gynekomastie je z finu dle všeho vzácná (u některých informačních letáků se uvádí že četnost výskytu ani nelze z klinických studií určit) a jestli jsem pochopil správně, tak fin může ovlivnit vývoj pohlavních orgánů u potomka během těhotenství jen když partnerka přijde do styku s rozdrcenými tabletami, u mužů může snížit při používání počet spermií (což ale neznamená neplodnost) a při pokoušení o dítě se stejně většina dobrovolně rozhodne ho dočasně vysadit, aby se jim hodnoty vrátily na původní úroveň, i když nevím teď jestli jsem někde vyloženě četl z lékařského zdroje, že by se při pokoušení o otěhotnění vyloženě brát neměl. Má dle všeho nízký poločas rozpadu, takže se poměrně rychle odplavuje z těla a úplně pryč z oběhu bývá během několika týdnů.
Nikdo ho s velkým nadšením brát asi určitě fakt nechce, ale bohužel, nic lepšího/účinnějšího zkrátka holt není a v dohledné době ani nebude. Navíc je řada možností jak ho bezpečněji používat při dlouhodobějším používání a snížit tak riziko možný vedlejších účinků a tím je mikrodávkování/častost používání což je asi optimální volba a vyplatilo by se spoustě lidí, kdyby napřed zkoušeli nějakou dobu mikrodávky a uviděli, jaké třeba minimální množství na ně má nějaký účinek, protože proč třeba zbytečně brát více, když by to u někoho dostatečně fungovalo i při málu.
asdfg
Bez fin/dut sa momentale neda vyhrat proti AGA ak mas niekto agresivnu AGA, niekomu staci len topikalny AA v podobe CB/RU ale to ani nema velmi agresivnu AGA, kedze affinita na adrogeny receptor je ovela nizsia ako ma DHT.

Dolezite je zacat vcas a necakat dokym je clovek NW3 potom to je extremne financne a casovo narocne sa liekmi dostat naspat na NW0,NW1
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Test založení tématu na novém serveru

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022