Transplantace Panacea Clinic Praha (GHO Clinic) - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Panacea Clinic Praha (GHO Clinic)

Autor Transplantace Panacea Clinic Praha (GHO Clinic)
husar
Vypadá to supr. kolik to stálo?
wind
To Aquila :Já jsem byl u dr.Kempný nechal jsem si do obou koutu nastřelit 1800 vlasů,ani jsem to nepotřeboval chtěl jsem se prostě vylepšit ,jaký bude výsledek se uvidí ,ale jeho přístup byl takový že jinam bych už nejel.
Teď o co chci poprosit , můžeš se podělit o to kde sehnat revitastem h. o 600,- levněji ,bral bych ho asi stále ,předem ti děkuji.
Petanek
wind

To Aquila :Já jsem byl u dr.Kempný nechal jsem si do obou koutu nastřelit 1800 vlasů,ani jsem to nepotřeboval chtěl jsem se prostě vylepšit ,jaký bude výsledek se uvidí ,ale jeho přístup byl takový že jinam bych už nejel.

Mohu vědět prosím, jak dlouho trvá čekací doba na transplantaci u Dr. Kempného ?
Děkuji.
bowakl
wind
Mě by taky zajímalo trochu podrobněji co tě na přístupu dr. Kempného zklamalo, jsem z Ostravy a jednu dobu jsem zvažoval zákrok u něj. Navíc 1800 vlasů je podle Kempného ceníku cca 54 000 Kč,- což zase není taková moucha, aby se ke klientovy nechoval slušně.
Za druhé měl jsi po zákroku u Kempného otok a za jak dlouho ti slezly strupy?
Díky za odpověď
wind
Ahoj s pristupem jsem byl velice spokojen !,proto bych nesel jinam ,vyjadril jsem se nepresne za to se omlouvam a na cekaci lhutu je preci lepsi napsat Kempnemu ne?
aquila
Wind: Revitastem jsem kupoval u jednoho šumperského gynekologa... Asi na to měl špatné ceny, protože teď už je opět na úrovni Aury...
Každopádně přicházím s menším updatem Pomalu ale jistě to bude 5 měsíců od transplantace v Radotíně (700 štěpů do koutů). První tři týdny jsem buď nosil kšiltovku (minimálně), nebo jsem na dotaz odpověděl, že jsem měl nehodu na kole. Budiž. v koutech jsem měl velké strupy, jeden kout jsem měl zakrytý vlasy, takže to nebylo až tak okaté, jen zblízka. Asi po měsíci strupy zmizely, kouty byly trochu zarudlé, byly v nich vidět vlásky a lidé už neříkali nic, jen někteří, se kterými jsem se dýl bavil.. si mě "nenápadně" prohlíželi. V podstatě měsíc po zákroku jsem vypadal skoro jako před. Protože mi ale holili i mé vlasy, tak jsem měl kouty výraznější.
Jednou za měsíc chodím k doktorce, která transplantaci dělala, na kontrolu... Řeším s ní pootočené cibulky (2x), šampony atd.) Takže jsem začal používal Belahair. Dávám ho jen jednou denně, večer.. celková denní dávka je tak 40-50%. Sám od sebe jsem pořídil a začal brát tabletky Dermax, je to doplněk s minerály atd. Potom jsem narazil na tzv. tekutý pudr (www.pro-vlasy.cz), to je malý zázrak - nasypete si trošičku na vlasy, asi jako cukr na bábovku.. Lehounce poupravíte a výsledek? Viditelně vyšší objem a především odstranění problému s mastnými vlasy. 3g pudru stojí přes 500 Ale za ty 4 měsíce jsem vypotřeboval půlku balení.
Zpět k transplantaci. Jizvu na odběrovém místě dnes v podstatě nejde najít. Byla to jedna z citlivějších částí hlavy, kdy třeba posledni stroupky zmizely po skoro 3 měsících. Vidět to ale z normální vzdálenosti nebylo nikdy (vzadu mám 5-6cm vlasy).
Transplantované vlasy se mi uchytily. Normálně jsem pozoroval, jak rostou a drží.. bylo to doslova hustý a kadeřnici z toho šel mráz po zádech, když si mě prohlížela Bylo to super, protože i s vlasy v koutech 0,5-1cm zmizel efekt holé lebky a vlastně už 2 měsíce po transp. jsem vypadal jinak... vlasatěji Potom to už jen rostlo a rostlo a dnes mají vlasy 4-5cm. Je to paráda.
Samozřejmě jde poznat rozdíl, které jsou moje a které nové.. ale to se musí koukat člověk, který ví co hledá. Nové vlasy mám trošku tmavší a silnější. Hustota je také o trošku menší, ale před zrcadlem rozdíl nevidím. Ale tohle je mi fakt jedno... Celkově, jsem výsledkem doslova ohromený. Jak jiného nazvat proces, kdy vás nic zásadně nebolí, nic moc extra navíc neděláte a po pěti měsících máte zaplněná holá místa 5cm vlasy? Jinak prý patřím mezi pár procent jedinců, kteří se rychle hojili a vlasy se jim chytly hned (ne 100%, ale třeba 90%, s tím, že zbytek viděla doktorka nějakou lupou pod kůží, to jsem u ní byl před 6ti týdny). Takže jestli nastane čas a budou prostředky.. nebudu s další transplantací váhat.
Investman
Radku,

jak hodnotíš transku dnes?

díky
milada23
Investman ozvaj sa ti?
Jurasek
radek
Mužeme se Radku sejit?dekuji
Dan 80
Tak Radku,kdyby ses mel nyní s odstupem casu vyjadrit ke sve transplantaci u Hajduka,co bys tak asi řekl?
Nyní to budou téměř 3 roky...Očekavam kratky pribeh+ nejake fotky.Dekuji.
iwos
Investman
milada23
Jurasek
Dan 80
Radek se tady už nevobjeví páč je z výsledku hrozně sklamanej. Vono se to dá vodhadnout s těch fotek co sem hodil 22.12.2013. To je klasická finta kterou dělaj i některý kliniky. Aby nebylo vidět jak je to strašně řídký tak to nafotěj při špatnym světle a pak je v těch řídkejch vlasech stín a vypadá to vo moc líp než dovopravdy. Ty Radkovi fotky jsou uplnej extrém páč vypadaj jako by to fotil v tunelu nebo při zatmění slunce.
Dan 80
iwos
Radek se tady už nevobjeví páč je z výsledku hrozně sklamanejdejme mu ještě nějakou šanci I kdyby byl zklamanej,není důvod,aby nepřihodil nějaké fotky,které by jiste mnohé napověděly..
iwos
Dan 80
Sršíš voptimizmem. Koukni vo šest komentů vejš. Investman vyzýval Radka aby sem hodil další info vo svý transce už v prosinci 2015 ale Radek sem vod tý doby ani nepách. To už je rok a čtvrt.
David1985

Už tu dlouho nebyl kluk. Dřív jsem ho sledoval. Škoda, že to nedotahnul do konce.
Lonely11
Ja sa chcem podeliť o skúsenosť s panacea mal som pred pár rokmi transplantovane 800 stepov. Stepy mi vyberali sestričky co na každej klinike robí hlavný chirurg. Môžem doložiť aj fotku ako to po rokoch vyzerá 800stepov co mi robili. Ja som s výsledkom určite není spokojný vyzerá to max na 300stepov co sa mi uchytilo
Shaman

Lonely11
Ja som s výsledkom určite není spokojný vyzerá to max na 300stepov co sa mi uchytilo

Takze se ti uchytilo jen cca 37,5% (300) z tech pracne prenesenych stepu? Tak to je hodne smutne.. Jaky NW si tehda byl? V kolikati letech si tam sel?
Lonely11
Mne to robili v roku 2012-2013 stepy mi vyberali sestričky dve a jedine co urobil primár bolo diery do hlavy a ostatné tiež sestričky mi ukladali. Môžem kľudne dolozit foto ako to po rokoch vyzerá. Co sa udržalo. Nevyzera to ani zďaleka na 800stepov. Dohustovali mi to len teraz krásne vidieť prácu co mi robili ako mi to vypadalo koľko stepov sa uchytilo
Lonely11
Foto nech každý posúdi sám ci to je 800 stepov

Screenshot_20180611_.jpg
Screenshot_20180611_.jpg
iwos
Lonely11
Panacea GHO dr Hajduk má cenu 95 Kč za štěp tak to jsi dal skoro 80 tisíc. A z 800 štěpů ti vyrostlo 300? Takže za 80 tisíc Kč 300 štěpů? David1985 měl v Turecku za 80 tisíc Kč 4 000 štěpů a docela se mu to všecko ujalo. Za ty samý prachy máte jeden reálně 300 štěpů a druhej 4000 štěpů to je teda brutální rozdíl.
Lonely11
Iwos len ja som to mal transplantovane v roku 2011-2012. Tak neviem na koľko to vyzerá ale vidíš na mojej hlave 800stepov co sa mi uchytilo? Preto som sa už rozhodol pre inú kliniku radšej
radek
Po 7 letech pokračování... A bude to velký... ALE! Nevzdávám to! 👈🏻👈🏻👈🏻

Rozhodl jsem se, že budu pokračovat v tomhle topicu, namísto zakládání dalšího novýho, koneckonců vše má svůj vývoj, včetně mojí plešky.

Prostě tady jsme všichni na stejný lodi. Všechny nás to trápí, někoho víc, někoho míň, někdo se s tim časem více nebo méně srovná, někdo vůbec. Já jsem se s tím věkem srovnal, ale i tak mě pleška nikdy nepřestala trápit, a nikdy úplně neskončily hlášky vůči mé osobě typu ti to nějak prořídlo, jak často leštíš? Hol se častěji atd. 😂 Pro můj klid, jsem se tím přestal zabývat a vzal to tak jak to je. Jsem prostě plešoun, ale rozhodně nejsem sám… 😭😭😭

Pravda je taková, že po necelých dvou letech od výkonu u Panacey, jsem šel dohola 😂🙈🙄 No.. a je to venku.

Bohužel jak psal výše Lonely11, mám naprosto stejnou zkušenost, možná spíš horší. Hodim sem klidně i nějaké fotky. Mně dělali 1000 štěpů za, už nevím přesně, ale bylo to okolo 90-100 tisíc CZK. Takže ranec... A výsledek bohužel jsem napočítal okolo 200 vlásků který ve finále vyrostly.. posuďte sami …

Takže, po pěti letech můžu s klidnym svědomím říct, že transplantace u Panecey, stála absolutně za, velmi slušně řečeno, 1 VELKÝ NIC! Navíc to co se chytlo - cca 20 %, roste do úplně nesmyslnýho směru, takže můžu v klidu říct, že to bylo ABSOLUTNĚ vyhozených 100 litrů. To už nemluvim o tom, že jakmile shrábli peníze, dál jsem je nezajímal. Měli si mě pozvat po 3 měsících na kontrolu a myslíte že si mě pozvali? 🙉

Z počátečního nadšení - který bylo způsobený nejspíš tím, že po tom, co jsem se poprvé oholil do hola - před operací, mi znovu narostly moje vlasy. Ty mi ale během následujících 7 let v okolí transplantovaných vlasů z 80 % vypadaly 🧐😩 No… Finasterid jsem nikdy nebral, a minoxidil jsem přestal brát po Panacee a už znovu nezačal. Takže tak. Kolem Panacey leda obloukem!

Na druhou stranu jsem se dozvěděl o Turecku. Leta jsem si pohrával s myšlenkou že bych se tam jednou vypravil.. Po tom co jsem viděl hromady úspěšných transplantací mě to pořád hlodalo v hlavě, a když jsem se dostal do nějaký finanční pohody, a usoudil, že to co je na youtubku 100% neni fake, jsem se rozhodl pro renomovanou kliniku protože PATLALI V ČR UŽ NIKDY!!! JE TO PODVOD!

Takže jsem se na podzim roku 2019 spojil s těma, dle mého úsudku, nejlepšíma na světě, a sice - DR. KORAY ERDOGAN, klinika ASMED, Istanbul.

Začal běh na delší trať ohledně vyjednávání, focení, posílání mailů, dojednávání atd., až jsme si plácli a dohodli se na termínu 15/11/20 - 20/11/20.

Dohodnutých bylo 5000 štěpů za 12.500,- EUR. Jo, je to ranec, ale zdaleka ne takovej, jako byl u těch břídilů v Praze (100.000,- CZK za 200 vlásků který rostly každej na jinou stranu).

No, a včera jsme se vrátil 😎😎😎

YES! JE TO TU!!!! CÍTÍM ŽE TEĎ TO BUDE VELKÝ 🙈😊😍👌😭😎

Koho zajímá víc, ať vím, že to tady někoho zajímá a nemusím se rozepicovat zbytečně. Dejte echo, a já se rád rozepíšu o mojí zkušenosti včetně fotek a všeho prostě. Jsem nadšenej a cítím, že za půl roku se mi změní život 😭😭😭 !!!!

Radek
radek
Tady fotka srovnání 2013 - 2020. Tady shledávám právě ten podraz, nakreslili tam nějakej nesmysl a ve finále to posunuli o 1-1,5 cm výš s výmluvou na hustotu. Mně to teda moc hustý nepřijde. Co Vám? 😂
radek
Tady
corv1n
Radek: ahoj, mě tvůj progress dost zajímá. Před 5 lety jsem absolvoval také transplantaci u GHO/Panacea s neuspokojivým výsledkem a teď také přemýšlím, zda to ještě naposled nezkusit někde v zahraničí. Turecko mi přijde jako loterie, ale ASMED bych možná věřil. Pošleš nějaký bližší info a fotky před a po? Díky.
Harper66
Rozhodně pošli fotky a rozepiš to do detailu!
koranteng
Díky Radkovi za podělení se se zkušeností, ta klinika Panacea mi přišla podezřelá už jen tím, že od roku 2013 nezvedli ceny. Není divu. Jak dopadlo to Turecko?
radek
Ahoj, Turecko dopadlo parádně. Vlasů mám tolik jsko když jsem se na tomhle fóru kdysi zaregistroval. Fotky bych klidně postnul ale nešly mi tady posledně přidat z mobilu a bylo to složitý tak jsem to vzdal.. zkusím ještě jednou..

Ještě k Amsedu, celý rok po transce se mnou byli ve spojení. Chtěli posílat aktuální vývoj (fotky). Vždycky to proběhlo formou rychlýho mailu.

Co se týká ceny, Asmed je asi nejdražší klinika v Turecku. Za jejich vysokou cenou stojí asi jejich robot (ke-bot) se softwarem, kterej oskenuje celou (oholenou) hlavu ze všech stran, vypočítá hustotu vlasů, a doktor pak pomocí toho určí kolik a ze kterých míst se budou štěpy brát, aby se předešlo tzv. overharvestingu. Jinak určitě se dá najít dobrá klinika kde to dělají profíci stejně dobře, ale bez toho skenu..

Pro mě bylo celkové rozhodnutí kam jít na základě jejich výsledků a přístupu. Původně jsem tam chtěl jít znovu tenhle rok (po dvou letech), ale asi se na to vykašlu, protože to momentálně nepotřebuju a spíš si šetřim volný štěpy na další období (je mi 36).

Takže celkově velká spokojenost, zkušenost, jejich přístup (ve smyslu dalšího kontaktu), výsledek vše super. Cena vyšší (2,5? za štěp).

Zkusim ty fotky, ale původně mi to nešlo,

Kdyžtak pm.

Ahoj
radek
Foto

Před asmed, 6 let po gho
Před asmed, 6 let po gho
Ten den v Asmed
Ten den v Asmed
4 mesice po Asmed
4 mesice po Asmed
radek
Foto 2 (ufff dřina)

Rok po asmed
Rok po asmed
Rok a pul po asmed
Rok a pul po asmed
corv1n
Radek: Díky moc! To vypadá dost dobře! A dělal to přímo Dr. Asmed nebo jeho tým? Tuším, že je tam nějaký cenový rozdíl dle toho, koho vybereš. Musel si brát před a po Finasterid? Další fotky na přímým světle by taky byly fajn. Ať to roste [img]https://www.vicevlasu.cz/img/smilies/smile.gi f[/img]
<< . 1 . 2 . 3 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Panacea Clinic Praha (GHO Clinic)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024