Transplantace Turecko vlastní zkušenost - Diskuze Více vlasů.cz (21)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Autor Transplantace Turecko vlastní zkušenost
radek
David85: pokusím se přidat, možná založím i vlákno..

tom305: Tome u IC mi řekli jen že nejsem vhodný kandidát, a ať začnu brát FIN a pošlu fotky znova za půl roku. Tsm. mi defacto řekli v Asmedu, ale s tím že jsme se rovnou dohodli na termínu. Co se týká FIN tak ten mi dali 28 tabletek po 5 mg, takže při užívaní 1mg/den, je to na nějakých cca 5 měsíců, s tím že mi doporučili si sehnat potom další balení na dalšího cca půl roku, užívat bych tedy měl na doporučení 1 rok. Ja předpokládám že po dobrání tohodle balení seženu, ale snížím dávku na pravidelných 0,5mg/denně a zkusím brát dlouhodoběji, ale uvidím jakej to bude mít efekt a side-efekt. Jinak k cenám, obecně je Turecko bráno jako levná destinace pro HT obecně s tím, že Asmed je jeden z nejdražších v Turecku. Má fakt nainvestováno, vlastního robota na určení maximálního možnýho množství pro odběr, školící středisko, jejich klinika je defacto jako hotel pro jejich klienty, včetně vlastní kuchyně, společenské místnosti, posilovny atd. Mají tam dvě kadeřnická centra s masážníma sedačkama, několik kanceláří, 10! operačních sálů (každej den dělají okolo 6-7 transek). Víc jak 100 zaměstnanců na celý klinice, anesteziolog, pak Dr. Alp (jako levnější varianta pro HT = 1,5 EUR za graft) a pak samozřejmě Dr. Koray. Všichni až extrémně profesionální, neskutečně milí, přátelští. Prostě sem jen zíral a nechápal, připadal jsem si jak v jiném světě, a to myslím vážně. Hairline mi Dr. Koray navrhnul fakt parádní, absolutně ke mně ladí - říkali doma a kamarád co byl se mnou, a i já si myslím ) Takže vyšší cena je vykoupená lety praxe, vlastním vývojem, Luxusní klinikou s obrovským personálem a hlavně skvělými výsledky. Jsem fakt nadšenej a nemůžu se dočkat až to začne růst
Bringhairback
Jgsgsdg
Bringhairback
Gsedgdsdgds
Brandon Coutu
Jaké jsou teď vůbec podmínky pro cestu do Turecka co se týče koronaviru. Popř. i jiných zemí Polsko nebo Švýcarsko..nevíte někdo...
AK1
Ahoj kluci, tak jsem byl nedávno v Turecku na transplantaci vlasů s cestovní kanceláří Aratravel.
AK1
Proto bych se zde rád podělil o svoji zkušenost
AK1
Upřimně - byl jsem opravdu velmi spokojen!
AK1
To byl důvod, proč jsem se rozhodl napsat kladnou recenzi cestovní kanceláři Aratravel, kterou si můžete přečíst na jejich stránkách (viz odkaz níže).
AK1
Poněvadž moje původní recenze byla neuvěřitelně dlouhá (recenzi jsem dával přes Google - omezení počtu znaků), musel jsem ji hodně zkrátit, což byla podle mého názoru škoda, protože obsahovala pro Vás plno zajímavých informací.
AK1
Ale protože znám toto diskuzní fórum, rozhodl jsem se tu dlouhou recenzi "umístit" také na toto fórum, společně s fotografiemi, abyste měli lepší představu, jak to opravdu funguje.
AK1
Takže zde je ta recenze:
AK1
Čau chlapi,
tímto bych chtěl nejprve poděkovat Davidu Odehnalovi (přezdívka: David1985) za jeho ochotu, vstřícnost a profesonalitu! Podstoupit transplantaci vlasů v Turecku na klinice Dr. Serkana Aygina s cestovní kanceláří Aratravel bylo asi to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělal, zvlášť po mých špatných zkušenostech s transplantací vlasů v Česku.
Pro transplantaci vlasů (oblast koutů) v Česku jsem se rozhodl pravděpodobně z důvodu, že je to “blízko” a z důvodu mého přesvědčení, že na transplantaci vlasů nelze ničehož zkazit, tudíž jsem nevyužil možnost podstoupit ji v zahraničí.
Důvod mojí nespokojenosti s českou klinikou spočíval v tom, že:
1) jsem dal na jejich doporučení a podstoupil transplantaci vlasů metodou FUT, nikoli FUE, o níž mi doktorka řekla, že je”efektivnější” z důvodu, že při transplantaci vlasů metodou FUE se až 30% transplantovaných vlasů “neuchytí”, takže bych vyhodil zbytečně peníze (nesmysl, spíše s jinou metodou neměla zkušenosti), dále, že
2) jizva, kterou mi v zádu na hlavě udělají, nebude vidět a že pouze “citlivější” jedince čas od času “trochu bolí”, což určitě nebude můj případ, a nakonec, že
3) 300 štěpů bude na vyplnění koutů stačit (neměl jsem totiž tolik peněz) a že to bude vypadat “zcela přirozeně”.
Výsledek byl pro mne zdrcující - kouty se mi nezaplnily dostatečně, respektive zcela minimálně, takže to vypadalo daleko hůře než předtím a k tomu ještě mi zůstala velká jizva od ucha k uchu, která mne velmi často bolí (pulzuje), zvlášť při změnách počasí.
Po těchto zkušenostech jsem to chtěl vzdát, nicméně jsem měl štěstí, že jsem potkal Davida Odehnala a rozhodl se to ještě jednou “risknout” s cestovní kanceláří Aratravel. A vyplatilo se! Všechno bylo doslova perfektní - delegát David Odehnal s naší skupinou osobně jel, byl nám pořád k dispozici, vše nám vysvětlil, popsal, provedl městem a zavedl do svých oblíbených restaurací. Doprovodil nás na vyšetření na kliniku a samozřejmě byl s námi též při samotné operaci. Ubytováni jsme byli v hotelu Nova Plaza Pera přímo v centru Istanbulu, pouze pár kilometrů od Hagia Sophia, kam jsme se samozřejmě všichni podívali. Hotel byl krásný, měli jsme čisté a hezké pokoje, každý svůj vlastní. Výborně tam vařili, byli jsme tam na večeři a moc si pochutnali. Jinak z restaurace je krásný výhled na Istanbul.
Klinika Dr. Serkana Aygina nebyla daleko od hotelu, byla krásná a moderní, personál neobyčejně příjemný, profesionální a úslužný. Všichni byli neskutečně milí a příjemní (hlavně krásná Turkyně jménem Eda). Dr. Serkan Aygin se podíval na každého z nás, posoudil náš “stav” - dárcovskou oblast, hustotu vlasů a rozhodl o technice transplantace (FUE, DHI - rozdíl v ceně je asi 600 EUR) a počtu štěpů (původní odhad byl v mém případě cca 2.400-2.600 štěpů, avšak po zhlédnutí doktor rozhodl transplantovat mi až 4.000 štěpů, to je opravdu hodně !).
Operace proběhla následující den po vyšetření v supermoderní klinice DOKU Medical Center, kde se měl ujal milý a ochotný lékařský personál. Transplantace byla takřka bezbolestná, chvílemi byla nanejvýš nepříjemná. V mém případě trvala celých 8 hodin, takže mě tam trochu potrápili. Bylo totiž vidět, jak si dávají záležet na výsledku.
Dnes je to “ouze” 5 měsíců od transplantace, a přestože mě David přesvědčuje, že na finální výsledek si musím ještě počkat (teď mi údajně roste nějakých 35% - 45% vlasů), nicméně už teď jsem s výsledkem nadmíru spokojen (přikládám pár fotek).
Samozřejmě tím péče o klienta nekončí - po návratu do ČR od nás chtěl David zasílat fotografie, jestli vše “roste, jak má”, případně s Vámi řeší postup v případě drobných komplikací, které se v ojedinělých případech mohou vyskytnout - já měl třeba zánět vlasových folikulů. Ale to jsme společně vyřešili a já si pouze musel asi deset dní “zasažené” oblasti mazat mastičkou.
Kdybych měl porovnat rozdíl mezi transplanatací, kterou jsem podstoupil na české klinice a na klinice Dr. Serkana Aygina v Turecku, rozdíl je asi následující:
1) transplantace proběhla v supermoderní klinice na světové úrovni (obrovská klinika, špičkové vybavení, dokonalá čistota, dostatek personálu, dokonalá organizace práce), to se o klinice, na níž jsem byl v ČR, řici skutečně nedá,
2) neporovnatelná zkušenost s transplantacemi vlasů (počet transplantací prováděných na klinice Dr. Serkana Aygina v Turecku denně se rovná ekvivalentu provedených transplantací na české klinice, kde jsem svou první transplantaci podstoupil),
3) vysoce odborný lékařský personál (sestřičky a bratři), jenž operaci provádí, avšak pod dohledem zkušených doktorů (průběh operace personál fotí, nebo natáčí na mobil a zasílá ho “dozorujícímu” doktorovi, jenž rozhoduje o průběhu či postupu operace), případně přikáže změnit metodu transplantace v průběhu operace (to se stalo mě z důvodu příliš slabé a krvácivé kůže),
4) operaci provádí početný tým (4 až 6 lidí), každý z týmu plní svou přesně danou “roli” po omezenou dobu, zásluhou toho každý dělá svou práci na 100% (a to se ve výsledku projeví), v ČR zákrok prováděla jedna doktorka a jedna sestřička, trvalo to kvůli tomu hrozně dlouho (nemluvě o výsledku tohoto snažení),
5) operace byla takřka bezbolestná (oproti zákroku v ČR, bolelo mne to docela dost),
6) spokojenost klienta je nejvyšší prioritou, proto se toliko péče věnuje vytvoření přirozené vlasové linie a snaze klientovi za stejnou cenu “nasázet" co nejvíce možných vlasových štěpů pro zajištění co nejpřirozenějšího výsledku (v ČR je to každému jedno, je to odvislé od Vašich finančních prostředků, na to jste ostatně také upozorněni),
7) bezkonkurenční cena za počet štěpů (v ČR se musí v podstatě zaplatit za každý vlas - v mém případě jsem zaplatil za 300 štěpů v ČR polovinu toho, co v Turecku za 4.000 štěpů, tj. více jak desetinásobek).
Na závěr bych rád dodal, že jsem si celou tuto “vlasovou dovolenou” neskutečně užil, podíval jsem se do Istanbulu, skvěle najedl, odnesl spoustu zajímavých zážitků a poznal partu pohodových kluků, s nimiž si dnes posíláme fotografie toho, jak nám to roste.
Vy ostatní, co přemýšlíte, jestli jet s Aratravel, neváhejte! Podstoupit transplantaci vlasů s Aratravel mohu skutečně po svých zkušenostech jedině doporučit. Mějte se.
AK1
Zde foto

Den po transplantaci
Den po transplantaci
1.msc
1.msc
2.msc
2.msc
AK1
Další foto

3.mesic.jpg
3.mesic.jpg
4.mesic.jpg
4.mesic.jpg
5.mesic.jpg
5.mesic.jpg
AK1
Jinak tu kratší verzi recenze, včetně těchto všech fotek, si můžete přečíst též na
www.transplantacevlasuturecko.cz » recenze » zdroj informaci Google » Více recenzí » řadit podle nejnovější » moje recenze je pod přezdívkou A.K.
Braňo1
AK1
Cena za tých 4000 štepov + réžia okolo toho?(letenka, ubytko...)
vlasyvhaji
Harper66
Login123
Vyzerá to luxusne, chcem sa spýtať na jednu vec, sám zvažujem transplantáciu vlasov, lenže nechcem aby ma moje okolie (rodina, priatelia, kolegovia v práci) videli v stave po operácii, kedy to je ten zákrok príliš viditelní, koľko cca v tvojom prípade trvalo než zmyzol opuch, chrastičky na pokožke atd? Ďakujem za odpoveď


Tohle by me taky zajimalo.
polopp
Zdravim, taky bych se rad podelil o svoji zkusenost s transplantaci vlasu u Serkana.
Byl jsem na transplantaci pred 6 mesici a zatim jsou vysledky dost uspokojive vzhledem k tomu jak jsem vypadal pred operaci.
Zacnu ale od zacatku.
V cervenci 2020 jsem byl u Davida na konzultaci, kde mi bylo uprimne sdeleno (cenim), ze jsem pripad, ktery je dost na hrane a urcite by bylo zapotrebi 2 operaci. Nicmene David mne nafotil a cekalo se na vyjadreni doktora.
Abych zvysil sance, tak jsem zacal pouzivat minoxidil a microneedling, coz urcite melo pozitivni efekt.
Nakonec jsem odletel na transplantaci koncem unora 2021 (3800 grafts). Pridavam fotky pred, po transplantaci, 3 mesic a 6ty mesic. Hustota samozrejme neni finalni a pozoruji zlepseni kazdych par tydnu. Po par mesicich zacnu planovat druhou opreraci na dodelani kolecka.
Vlasy zacaly znatelne rust az okolo 4 mesice.
Pokud nekdo v pokrocilem stadiu alopecie vaha, doporucuju alespon zkusit konzultaci a mozna budete prijemne prekvapeni, jako ja.


Pred
Pred
Po
Po
3 mesic
3 mesic
polopp
A zde foto po 6 mesicich.

6 mesic
6 mesic
6 mesic
6 mesic
vlasyvhaji
Mas to super, nevim kolik ti je let, ale i kdybys nemohl na druhou transku tak napr. 40 lety chlap s pleskou na temenu neni zadna tragedie. Muzes nam sem hodit foto donoru pro predstavu jak vypada hranicni pripad.
Diky a at to roste.
polopp
Diky! Je mi 32 a uz i se soucasnym stavem jsem docela spokojen. Reakce okoli je dost pozitivni a ujistujici.

Hazim sem fotky donoru pred a po.


donor pred
donor pred
donor pred
donor pred
donor pred
donor pred
polopp
A zde donor po operaci (vsechny fotky fotim na dennim svetle)

donor po
donor po
donor po
donor po
donor po
donor po
vlasyvhaji
Vidim ze dobre reagujes na minoxidil ten vertex ti pekne zhoustnul....
polopp
Hele to bude spis vsechno dohromady: topical fin 0.2% (pouzivam 5 mesicu), minox a microneedling. Minox sem pouzival uz parkrat driv ale sam o sobe toho tolik nedelal.
vlasyvhaji
Ten topikalni fin, to si vyrabis sam?
polopp
Nechavam posilat z US. Je to sice drazsi ale je to liposomal, tim padem mensi systematicka absorbce i pri vyssi koncentraci.
Raduna007
Máte to parádní hoši.. Myslím, že jsem rozhodnut, kam pojedu na transplantaci schovat kouty.

Delali vám nějakou analýzu, výpočty kolik štěpů je možné odebrat nějakým přístrojem a jak jste na tom s dárcovskou oblastí apod.?
vlasyvhaji
Mohl bys mi prosim napsat kde kupujes ten top. Fin. Klidne do zprav.

Diky
polopp
Hele klidne to hodim sem, kdyby to zajimalo i nekoho jineho. Objednavam pres www.thehealthychoice.net.
Dost mozna budou chtit recept od doktora. Ale ten jde sehnat online napr od Dr. Rassmanna (kontakt jde vygooglit na net nebo na /tressless foru na Redditu).
Kdyby bylo neco nejasny tak klidne pis do zprav at to tady nespamujem.

Jinak k dotazu na donor - pristroj se nepouziva ale davaji na to bacha.
Pridje mi paradoxne ze donor vypada lip nez pred transkou. Ale to je nejspis finasteridem.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024