TSM, hormonální jóga, nízkosacharidová strava, odparazitování, byliny, vitamíny....výsledek 0 - Diskuze Více vlasů.cz

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

TSM, hormonální jóga, nízkosacharidová strava, odparazitování, byliny, vitamíny....výsledek 0

Autor TSM, hormonální jóga, nízkosacharidová strava, odparazitování, byliny, vitamíny....výsledek 0
Darča
Ahoj všem, mám pocit, že po vyzkoušení všeho přírodního (chemického také, ale to už nechci - androcur, Diane, kortikoidy, Nizoral, různé vodičky ala Rogaine, Alpecin, Biohar, neocapil...) - přírodního TSM , hormonální joga, nízkosacharidová strava, byliny - kopřivy, lopuch atd......rozmarýn, castor oil, nízkosacharidová strava., krill oil, BLue Ice, zeleninové štávy, meditace, změna úplně stravy, miliony správných vitamínů a minerálů z USA....nic z toho nefunguje, začínám propadat obrovské beznaději a cítím se psychicky už na dně. Doktoři potvrdili androgenní alopecii spojenou s hormonální (štítná žláza, léky neberu, protože v hypofunkci je jen někdy, někdy roky je v pohodě) plus léčitel a doktoři díky urputné seboroické dermatitidě a mazotoku - také seboroickou alopecii. Příčina hormony, asi střeva (proto porad jsem davala a davam alespon pidi nadeji v TSM),,,,,nebo taky karma. Několik let s tím bojuju, více jak 15x to přestalo a několíkrát vypadalo, že se to zvrátilo. BOhužel ne, poslední ataka je ta nejhorší a bere vše, rychle, trvá i nejdéle, už více jak rok....

Pročítala jsem si na rady tady od holek znovu miliony fór v zahraničí o TSM na androgenní alopecii - výsledek nula, nikde v žádném světovém foru nikdo nic nenapsal a to je znám většinu a hledám v nic už více jak 15 let, nic o vyléčených z androgenní alopecie, ani immortal hair forum, hairlosstalk, heralopecia, curezone...a miliony dalších.. Kromě dvou holek tady mám pocit, že to nefunguje a nikdy nefungovalo a že jim možná pomohlo něco jiného, nebo na tom nebyly tak zle.

Po nízkosacharidové , bezlepkové dietě , bez cukru, mléka a ovoce naopak štítná žláza je ještě ve větší hypofunkci než byla, takž zmizeli vlasy i po stranách...hormonální jogu cvičím nárazově, ale popravdě neznám za ty roky co hormonální jogu znám - a to dřív než jí doporučovali léčitelé a začala se ve velkém cvičit /znám ji už 8 let...., tak jsem žádnou holku , které by to pomohlo na androgenní, nenašla, na otěhotnění ano, to pomohlo i mě, proto jí znovu cvičím. Pár výkřiků jedna věta v různých forech a na dotaz, nula odpověď. Takže to mohlo být cokoliv a pomohli by i třeba blbý biosil. Přesto jsem ji začala cvičit a cvičit v jednom kuse znovu 2 měsíce a budu, prostě budu dokud to nezabalím úplně. Prostě , abych i něco dělala.

Vyzkoušela jsem toho mraky.....něco zabralo, věřila jsem hormonální joze, stravě .....protože joga mi pomohla k mininku a hormony se srovnaly, zdálo se, že to fungovalo před pár roky, strava podruhé ale nefungoval a udělala už opak, stejnou zkušenost mi psalo více holek, ale na forech jsou všude, nízkosacharidová strava je super na padání vlasů....ale co jedly , jak jedly, kolik....protože něco asi děláme blbě, že nám to nejen že nefunguje, ale funguje opačně.. Teď když před rokem to začalo brutálně znovu, nasadila jsem vše, i tu stravu . Striktní dodržování diety - 9 měsíců mi pomohlo jen ke kg dolů, ale na vlasech se to vůbec nepoznalo, naopak. Poprvé v životě mě extrémně padají vlasy více jak rok, pálí kůže hlavy, bolí....dermatitida je stále celý rok, to se mi nikdy nestalo a nefunguje na to nic, ani od doktorů, ani přírodního.

Velké naděje jsem dávala k FMT a také, že lidé, kterým by tyto metody pomohly , budou mnohem aktivní a podělí se. BOhužel nikdo. Darování stolice a několik pokusů - 0. Na klystýrovou metodu mám spoustu kamarádek, však všechny mají minimálně alergii , tak to nejde. Tak hledám dál, ať zkusím i tento pokus, i když důkazů, jak to ženám pomohlo krom tady dvou holek, nemám. Tak i zatím i kvůli psychice než najdu dárkyni hledám důkazy, komu to pomohlo na stejnou alopecii, nikde krom tady dvou holek a jednoho výkřiku na jiném foru, tak nic. Ve světě nic, jen v diskuzich u alopecia universalist, totalis nebo areata , nějaké dobré vyhlídky a výsledky mělo pár lidí. V Čechách někde výkřik do tmy,hlavně ale nabídky dárkyň, které si chtějí vydělat za 5 minut obrovské peníze - do budoucna určitě super job pro nezaměstnané))), na tohle až přijde pár lidí, tak asi do práce nebude chodit nikdo)), ale skutečně vyléčení, bohužel nikdo.

Dříve zde psal často uživatel KOKOTAR....ten opravdu myslím věděl jak na to a jeho rady uživatelům fungovaly a měly hlaavu a patu a byly opravdu velké. A asi hodně lidem na začátku to pomohli zastavit, hlavně mužům. Dokonce byl velkou hvězdou na foru Immortala.

V poslední době je toto forum plné jen inzercí na transplantace a hádáním se mezi klinikami přes skryté uživatele.

Do chemie jít už nechci, velmi mě to pak zdravotně zničilo. A přírodní mám pocit nefunguje.....nebo na mě ne....ani se není s kým poradit. Na psychiku, že více vyléčených, kteří toto zkusili také není.A to na ty vyléčené a co lidem pomohlo tady se dívá stovky lidí denně. Říkat si , že jen nepíší , mě chlácholilo roky, teď už jsem bohužel vystřízlivěla. Ale taky jsem v bodě....., že už to člověk nedává....Poslední 3 roky mě psalo do soukromých zpráv několik žen, že tu dietu a jogu dělaly, dvě dokonce podstoupilz k tomu TSM a nic.

Nečekám, že se zde teď desítky vyléčených žen, které to vše popíší. Ale bylo by to jak zázrak, minimálně na psychiku a to nejen pro mě.....těch , co zde hledají zkušenosti ostatních s nadějí je opravdu hodně, i když nejsou na foru aktivní.....Tak se omlouvám za dlouhý text. Asi jsem se jen potřebovala vymluvit. Protože už to prostě nedávám. Rok mě pálí, bolí kůže, vlasy nejsou a mizí i zbytek a naděje nikde. Nebo možná ty věci fungují a dělám někde chybu, ale kde. Když něco pozitivního se někde objeví a člověk se nezeptá v první minutě, už odpověď nedostane. Takže kdyby tady někdo se s něčím pozitivním objevil, tak opravdu budu ráda. Chtěla bych se už konečně těšit z maličkostí a netrápit se pálením a bolestí a té hrůzy....(((
goldhelen
Darčo...myslím že na AGA nic není...jsou to jen kecy.pokud je to genetika tak s tím neudělaš nic..já uz to neřesim..a léčitélé? No..raději nemluvim..
PavlinaZ
Ahoj holky,
mám stejné obtíže, vyzkoušela jsem toho už taky hodně, snad kromě urinoterapie a transplantace stř. mikroflóry vše. Co se mi na padání osvědčilo: brát alespoň malé dávky umělých hormonů (dlouhodobě to bez toho nejde, pokud je problém hormonální a vrozený, jinak to neovlivníte.). Co dodržuji a snad padání vlasů "zbržďuji" je hormonání jóga - má lepší tělo a lépe se cítím, jím málo cukru a mouky, cítím se lehčí. Jediné, co mi na padání vlasů pomáhá je: dobrá vlasová kosmetika, používám i různé vlasové vodičky na stimulaci kořínků, byla jsem na trichologickém vyšetření u Clinical hair a viděla jsem, jak mám kořínky doslova obalené v mazotoku. Díky tomu nemohou růst a brzy vypadávají. Koupila jsem si tehdy jejich sadu za cca 4 tisíce, patlala šampóny a po cca 3 měsícíh se padání fakt zlepšilo. Nyní jsem opět ve fázi padání většího a už vím, že jen úpravou stravy, cvičením, pozitivním myšlením bohužel nedokáži ovlivnit natolik, aby vlasy stále více nepadaly. Už se s tím smiřuji, že budu "bojovat" pořád. Já to nevzdám. Doporučuji si zapisovat v době, kdy je padání lepší, co přesně berete, jíte, jak se cítíte a pak to vyhodnotit. Stále se učím svému tělu naslouchat a zatím jsem stále na cestě, ale holky nevzdávejte to. NIKDY.... P.
goldhelen
PavlinaZ
Jaké hormony prosím?
Trichilogie nepomáhá..vždy jen na chvili..a pak se to vrátí..
Prosím napiš jaké dávky hormonů? Děkuji moc
Darča
Popravdě holky, do hormonů by mě nikdo zpět již nedostal, zázrak to rozhodně nebyl, a měla jsem třeba rok období, kdy mě vlasy houstly a nepadal ani chlup. Nedržela jsem dietu, necvičila hormonální jogu atd...

Na Diane či Androcuru vlasy přestaly padat a mastit se, ale také mi to udělalo 2x pravý opak. Nechci hormony v životě vidět. Pracuji pro onkologii a nejvíc s rakovinou jsou tam ženy po umělém oplodnění a s antikoncepcí dlouhodobou nebo hormonální léčbou na tyhle nesmysly.

Musí být cesta. Nebo mám pak pocit, že všichni co sem psali vyléčení lžou a budou to třeba 2 osoby, jinak to není možné. Třeba nám to zázrakem někdo vyvrátí.TSM jsem nezkusila klystýrovou metodou - tedy klystýr , že by měl i dárce, takže nemohu úplně vyloučit, že to nezabírá. Urinoterapii jsem nezkušela. Strava a joga mě ale smysl dává - ale strava ne , že málo mouky, prostě žádná mouka, žádné mlékou, žádné trošičku, vyjímečně. A určitě zeleninové šťávy a možná pravidelné detoxy a klystýry . plus probiotika a tak. Hormonální joga hormony hýbe, ale je to fakt o každodenním cvičení pořádně - to jsem zjistila při otěhotnění, neměla jsem ženské hormony, mužské nahoře a jak se to pak hýbalo. Za svou peníze jsem si nechávala testovat hormony v Endokrinologickém ǔstavu. Jinak jak mě nepadaly vlasy rok, tak jsem rok brala na boreliozu 4 druhy antibiotik rok v kuse....možná k zamyšlení kvůli té TSM, že něco na tom bude....že za tím stojí brebery - i za těmi hormony. A strava na hormony má smysl, to je vidět, proč lidi po čokoládě , hranolkách , alkoholu atd....mají třeba akné.
Darča
PavlinaZ
á to nevzdám. Doporučuji si zapisovat v době, kdy je padání lepší, co přesně berete, jíte, jak se cítíte a pak to vyhodnotit. Stále se učím svému tělu naslouchat a zatím jsem stále na cestě, ale holky nevzdávejte to. NIKDY.... P.

Pavli, já doufám , že to také nikdy nevzdám. To je moje krédo. Měla jsem ale před 14 dny krizi. Už jsem v noci přemýšlela, jak přepsat byt na partnera, jak to udělat se synem, aby se s tatínkem měli dobře a odpustili mi.

Také se snažím a říkám si, nesmím se vzdát, i když jsem na tom nejhůř z vás všech. Dárkyni stále hledám. Kamarádka, co mi mohla pomoci s TSM mě pomoci již nechce, prý asi jako pomsta což bolí. Vlastí příbuzná po internetu o mě psala ošklivé věci, protože chtěla více peněz....zjištění, že lidé , přátelé , vlastní příbuzní by vám nepomohli, i kdyby jste to zkoušel alternativně třeba pro rakovinu bylo a je stále bolestné. Řada lidí mi chtěla třeba pomoci s TSM, ale nejsou bohužel vhodnými dárci. Tak se dál jen snažím a věřím, že cesta k vyléčení je a já ji najdu, třeba přes TSM, ale to by se musel někdo asi slitovat. Lichvářům, co jsou nemocní za to platit nechci a dle lékaře či léčitelé ani nesmím. Je to těžké, kdo nikdy nezažil , tak nepochopí. Hlavně tu bezmoc, že člověk by pomohl i cizímu a mě ani vlastní rodina či přátelé...tedy někteří. Tak si držme palce. Pokud nějaká změna k lepšímu, určitě dám vědět. Naděje umírá poslední
goldhelen
Darča
Tolik bolesti...ano, kdo nepozná nepochopí...
PavlinaZ
Ahoj děvčátka,
k těm hormonům, používám progesteronový krém od BIOVEA http://www.superberry.cz/progesteron-krem-a19, protože je mi 44 let a asi mi ty moje hormony už prostě ubývají, v minulosti jsem brala Sarapis. Poslední rok se mi nejvíce osvědčilo brát i jen polovinu tabletky HA YAZ denně (neberu ji kvůli antikoncepci, ale abych dodala trochu estrogenu), ale nebyla zavodněná. a to mi fakt pomáhá (dle mého je to malé množství hormonu a pokud mi přitom padají vlasy méně, chodím na pravidelnou kontrolu prsou), tak to riziko není tak velké. Ano, je to chemie, ale po x letech sledování, mi nic lépe nepomáhá.

JInak už nejsem zastáncem takových těch tvrdých metod - ani trošku lepku, ani trochu cukru, ani trochu mléka. Vyzkoušela jsem několikaměsíční FAKT tvrdou dietu a žádné zázraky se neděly, naopak vlasy padaly vesele dál. Nechala jsem se i zkontrolovat na celikaii a celiak nejsem. Pokud člověk vypozoruje, že mu něco z jídla fakt nesedí, tak to nejíst, ale já teď jím vše, protože chci mít tu stravu pestrou, jím hooodně zeleniny, ovoce, ořechů, minimum cukru a jen dobré celozrnné pečivo, bílý jogurt, zakys. smetanu i celozrnné vločky a je mi mnohem lépe.
Já hrozně věřila té bezlepkové dietě, ale já přitom trpěla a byl to pro mne stres, já s touto dietou trvale žít nedokážu a asi ani není třeba.
Každý máme tu cestu asi jinou, hlavně se nestresovat a radovat se z života, mně stále rostou chlupy a padají vlasy a podle mne jsem tak prostě nastavená, to je můj přirozený stav, já se furt snažila to potlačit, že jsem nějaká nemocná a že po nějaké zázračné dietě se jakoby "restartuje" mé tělo a všechny obtíže zmizí nebo hodně zmizí, ale ono to nenastalo.
Takže holky, zkoušejte, hledejte, ale nejděte do extrémů, mně se to neosvědčilo. JOOO, taky doporučuji pravidelně popíjet sklenku Prosecca, to zlepší vše P.
Darča
Já právě s tou nízkosacharidovu dietou bez lepku, cukru a mléka nevím. Smysl mě to dává, ale po 10 měsících diety vlasy ještě nepřestaly padat a to se mi nikdy nestalo. Jak jsem psala , když jsem dietu nedodržovala, prostě to vždy nějak přestalo, třeba jogou, mín stresu, po joze se dokonce upravili hormony. Ale všichni mě o té dietě píší, že je nutné, jak to všem zabralo, léčitel, vyléčení tady, na jiných serverech, tak já už fakt nevím. Nebo mám asi trpět, ale nechápu, jak se ten nahoře na to může dívat a nechat mě tak trpět....už vážně nemohu.
goldhelen
PavlinaZ
Díky za info
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

TSM, hormonální jóga, nízkosacharidová strava, odparazitování, byliny, vitamíny....výsledek 0

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022