Uživatelé IH režimu sem - Diskuze Více vlasů.cz (1)

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Uživatelé IH režimu sem

Autor Uživatelé IH režimu sem
Tommya

Prosím o zodpovězení čtyř otázek


1) Které supl. čítá Váš IH režim?
2) Jak dlouho ho jedete?
3) Jaké s ním máte výsledky?
4) Hodláte pokračovat?


Dík!
Tommya

1)
Krill Oil (1g/den)
Turmeric force + resveratrol (1+1/den)
Nutricology Fibroboost (2/den)
K2+D3 (1/den)
Sensoril Ashwagandha (1/den)
Brewer´s yeast (3*6/den; http://www.pangamin.cz/web/clanek?klic=20 )
Niacinamide (4/ den;nepatří do IH režimu, ale vskutku se zdá být velmi potentní)


Občas
Chasteberry 800 mg
Taurine 1g (se "špatnými" jídly)

2) 2 a 1/2 měsíce

3) zatím nepozoruji na vlasech změny

4) NEPOCHYBNĚ!
Tommya

aneken
1) Které supl. čítá Váš IH režim?
- Krill Oil/ten původní rybí tuk doporučovaný IH
- maca, nettle, curcumin, resveratrol, metal detox guard, EC
2) Jak dlouho ho jedete?
- už rok i víc, jedu, jak se vyvíjel, takže podle toho přizpůsobuju, dávky taky, jak jsou doporučeny
3) Jaké s ním máte výsledky?
- nevím, jak bych vypadal bez toho, zároveň jedu laserovou helmu, dermaroller, točím pář šamponů, takže těžko připisovat ne/výslekdy jedné konkrétní věci. Celkově myslím, že mi vlasy setrvale dál padají, ale jak říkám, nevím, jak bych vypadal bez tohoto.
4) Hodláte pokračovat?
Ano, každou chvíli někde čtu, jak bychom měli jíst víc omegy nebo jaká je resveratrol bomba. IH s tím přišel už dávno, takže nehledě na vlasy se mi to zdá jako dobrý nápad.
JirkaAAA
Tommya
přišly mi dnes prášky ze swansonu...ale možná bych potřeboval upřesnit kdy jaké množství užívat- nejsem si jisty Děkuju za rädy!!!

BIOTIN 5mg 100caps
Vitamin B-12 1X 500mcg 250caps
chlorella Yaeyama Chlorella 200mg 600tab
Riboflavin 100mg 100caps
Chasteberry Fruit 2X 400mg 120caps
Grapeseed 2X - 380Mg 100Caps
Fo-ti root 2X -610mg 100cap
Kudzu root 1x 500mg 60caps
MACA 1x 500mg 100caps
MultiOmega 3-6-9 (Flax, Borage, Fish) 120 Sgels
Tommya

Jirka AAA
Biotin dle libosti.
B12 nevím.
Chlorella nevím.
Riboflavin nevím.
Chasteberry 2x 400 mg denně.
A zbytek nevím. Zkus zagooglovat.
laksa
Tommya
1)
Krill Oil (1g/den)
Turmeric force + resveratrol (1+1/den)
Nutricology Fibroboost (2/den)
K2+D3 (1/den)
Sensoril Ashwagandha (1/den)
Brewer´s yeast (3*6/den; http://www.pangamin.cz/web/clanek?klic=20 )
Niacinamide (4/ den;nepatří do IH režimu, ale vskutku se zdá být velmi potentní)


Občas
Chasteberry 800 mg
Taurine 1g (se "špatnými" jídly)

2) 2 a 1/2 měsíce

3) zatím nepozoruji na vlasech změny

4) NEPOCHYBNĚ!


zdarec....tak jsem si to nastudoval všecko a chci jet obdobny režim jak ty....chci se zeptat na kolik tě to měsině koštne?? a jestli jsou nějake vysledky? a z kama to obědnavaš dikes
Tommya

Laksa
Měsíčně zhruba patnáctset. Podle toho co myslíš výsledky, jsem odolnější, mám více energie, vlasy zpomalily ve vypadávání, jebáky jsou skoro pryč.
www.swansonsvitamins.com
Acid
Tommya

Takže už pozoruješ změny i na vlasech?
kokotar
Tommya

maximalne s tebou souhlasim ohledne niacinamidu (stejne tak inositol)
Tommya

Acid
Moje odpověď bude poněkud diplomatická. IH režim jedu 6 měsíců, jím zdravě - občas ujedu, občas si dám cigárko, nepiju skoro vůbec.
Nemůžu říct, že bych pozoroval výrazný přírůstek. Nepozoruji ho vůbec.
Nicméně to co pozoruji je, že inflamace je pryč, psychika je lepší, více energie..
Myslím, že pokud budu chtít reálně myslet na výrazné zlepšení, tak budu muset být trpělivý a učenlivý
Kokotar
Myslím, že o Inositolu nemůže být pochyb!
Tommya

Prosil bych kokotara o zhodnocení tohoto příspěvku.
Tommya

Nicméně tady jsou moje dojmy:
1. strava je klíč k úspěchu ať chceš či nechceš (viz. insulínová rezistence - GI, lepek, kasein, cukry, škroby)
Tohle prostě nepopřeš.
2. Co vím, tak tu všehovšudy operovali 3 lidé s IH režimem. Mickey dosáhl úspěchů, Kokotar také, fotky sem ani jinde nedali - pravda.
3. IH režim není jenom upravená strava - jestli sis nevšiml tak spolykám denně asi 30 tablet.
Také blokujeme DHT, ne jen 5-AR.. Nedá se říct blokovali, ale spíše redukovali následky. Pracujeme s prolactinem, anxiety levels - což finasterid zvyšuje, inhibujeme MMP-9, jdeme po krku estradiolu... Mohl bych ti to psát do noci. A co je hlavní je, že moje největší riziko je to, že o vlasy přijdu. Můžeš říct to samé ty?


Ano, IH režim není jen o tom, že si vezmeš kousek pilulky a deš se stejně spráskat jako hovado, je to filosofie života. Možná, že to zní směšně, ale já to tak cítím.
Acid
Tommya

Jen tak ze zvědavosti a možná i zlenosti se zeptám jaký je v IH režimu blokátor DHT? Byl tam Nettle root, jako základ fish oil, ALA + biotin, DIM, chesterberry atd...Mohl bys nějak v kostce popsat která složka je na co (která na blokaci DHT, která na estradiol....) a které se tobě zdají být takové klíčové. Já osobně bych to i zkusil, pilulky mám rád), dal bych sem i fotky když by něco - jsem objektivní. ALE píšeš že tě to stojí 1500/měsíc, což je pro mě moc peněz a raději je dám za nezdravé pivo a pokec s přáteli než za vitaminy. Co třeba IH 4 režim, co bys vypíchnul jako nezbytný základ?
123456789
Tommya
chcu se zeptat....čím blokuješ dht?
Tommya

ACID
Vidím, že máš docela přehled. V IH režimu blokují DHT Curcumin, Krill Oil. Jak jsem již psal, tak hlavní úkol režimu není blokace DHT, ale omezení inflamace způsobené DHT a redukce DHT sensitivity.
Já například beru glukonát zinku, brutnákový olej (v kapslích), které blokují DHT. I když u toho brutnákového oleje v kapslích to není až tak jisté.
Jako základní tři považuji:
Curcumin + Resveratrol (kombo, proti inflamaci, DHT, zmírňuje následky oxid. stresu)
Krill Oil (Omega-3)
Ecklonia Cava (oxid. stres reduk., mmp-9, pomáhá normalizovat krevní tlak, silně protiinflamační, anti-DGAT)
Je toho fakt hodně.
Další důležitou složkou jsou - Laktobacily (dobrá mikroflóra je základ).
Pokud máš zájem patlat něco na kebuli, tak dej ještě MAGNESIUM OIL.
Acid
Tommya

Takže když budu kořenit kurkumou, popíjet víno, jíst hodně ryb a konzumovat bíle jogurty s živou kulturou mám nakročeno správným směrem Je mi jasné, že ten resveratrol je koncentrovaný v doplncích (ve vínu je ho málo). Takže curcumin blokuje DHT, to jsem nevěděl. Já beru zinek pořád, velké dávky (30-50mg/den), je to dobré na spoustu věcí, ale vytlačuje to i měď (je vhodné ještě přidat aspon 3mg mědi/den), lactobacily taky baštím, ještě vit. C (citrony nalačno), oliváč (omega 3) k tomu eště nějakou chemii a pořád to není uspokojivé..vlasy jako v 18ti mít nebudu (před začátkem na finu jsem si to myslel), hold nebudme najivní. Ptám se proto, že ten režim se mi víc než regrowth zdá být udržovací. Mám z něj takový pocit, že když ho budu dodržovat budu vlasy ztrácet pomaleji než bez zásahů. Jestli po něm narostou nové vlasy..hmm zase tak dobré oko na mě zatím neudělal..v případě diffuse je možné že vlasy zesílí...Možná se mi zdál být lepší ten myckeyho režim, takový poctivější. Proti inflamaci by měl být ten rybí (EPA,DHEA) olej že?C si představíš pod inflamací všechno?
Tommya

ACID
V podstatě máš pravdu, když budeš kořenit kurkumou, pít víno, tak máš nakročeno. Doufám, že nebereš oxid zinku... Zkus jablečný ocet s minerální vodou a citronem na lačno -> draslík + odkyselení. Vitámin C je důležitý pro růst. Tak Mickey měl obdobu staršího režimu, měl tam toho nespočet. Inflamace je zarudnutí - svědění skalpu. Jak jsem již řekl, někteří nedají na Ecklonii Cavu dopustit. Ani já. To ona mě osvobodila pak např. zinek + niacinamid, samozřejmě dobrá strava bez raf. cukrů.
Acid
Tommya

já myslel že inflamace je takový to svrbění a lupy. Právě že lupy se mi tu a tam dělají nebo spíš suchá pokožka vlasů. Ty ale mluvíš o zarudnutí (zápal). Když mě toto netrápí je pro mě odstranění inflamace důležité? Zinek glukonát ,lepší je eště chelátová vazba. A trošku oxidu zinku jako biosil (ten neuvažuju).Hodně zinku je i v mase, vejcích....Třeba jsem bral něco na uklidnění jmenovalo se to CAVA CAVA (česky třezalka tečkovaná)...nepomohlo to, pak to i zakázali že to mělo než. účinky - byl to volně prodejný doplněk...stejný jako berete vy z USA....fakt je, že do těch tablet toho dávají málo, musíš jich zobat hodně a stejně je to málo. Např. z Macy indoši dělají placky, pivo, pečou jako brambory atd. a tady si dávají členové for 1g na den) a myslí že je to spasí a budou mít libido a vlasy. to stejný nějakou tu jinou tvou Cavu...nejsou to malá množství v těch tabletách? tak malá že i 3,4 tablety denně neovlivní tělo..Vitamíny sem nepletmě.
laksa
A k te maci co je to zač?? je to nějaky blokator dth nebo tak??
Acid
Smazat
Tommya

Smazat
kulekral
Ahoj, prodám několik IH a dalších supplementů, je to moc pilulek denně a nedělá mi to dobře na žaludek beru totiž ještě Wobenzyn a dalších spoustu věcí na klouby. všechno objednáno ze Swansonu, bližší info v poště, případně se to sem pokusim ještě napsat až spočítam kolik toho přesně je
Tommya

kulekral
Napiš mi do zprávy co máš a ceny. Něco bych vzal.
kulekral
Tommya: kouknu na to doma a napisu ti
aneken
Chtěli jste to, máte to mít. Nejdřív série fotek hairline po třech měsících.
květen - http://img163.imageshack.us/i/13052009740.jpg/
srpen - http://img81.imageshack.us/img81/4783/14082009921k .jpg
dnešek - http://img301.imageshack.us/img301/3522/2611200921 6.jpg
a ještě pohled shora, tam už je ten postup znatelný, když mám ale vlasy suché, tak se to ještě dá - http://img163.imageshack.us/img163/7012/webj.png
(ne, nestojím nad záchodem, ale nad umyvadlem)

Vím, nejsou ze stejného úhlu, ale po těch měsících se trefte. Podle mě tam není vysledovatelný žádný trend. Jedu IH + nettle a macu a curcumin a inneov a kudzu (lobatu). Tu a tam laser, tu a tam dermaroller. Snažím se jíst zdravě, podle zde opakovaných zásad, ale tu a tam mi ujede lepek, těstovina, mléčený výrobek i cukr.
Acid
aneken

S ohledem na ty vlasy nezbývá nic jiného než pokračovat v tom co jedeš - udržování. Pokud by to za nějaký čas (rok, 2) řídlo, asi bych vysadil ty nejdražší suplementy IH a dělal rutinu s helmou, hřebenem, stravou a minimum doplnků. jinak vlasů máš dost ještě a na té fotce je myslím jehorší případ když je to polomokré...to má hodně lidí prořídlé na temeni. Kdyžti uschnou, určitě to nejde ani poznat....
Acid
aneken

S ohledem na ty vlasy nezbývá nic jiného než pokračovat v tom co jedeš - udržování. Pokud by to za nějaký čas (rok, 2) řídlo, asi bych vysadil ty nejdražší suplementy IH a dělal rutinu s helmou, hřebenem, stravou a minimum doplnků. jinak vlasů máš dost ještě a na té fotce je myslím jehorší případ když je to polomokré...to má hodně lidí prořídlé na temeni. Kdyžti uschnou, určitě to nejde ani poznat....
kulekral
Tady je seznam toho, co prodavam

Swanson Premium Nettle Root Caps 100 500 MG Caps - 1x a ješte jednu z pulky vybranout
Swanson Premium Copper Tabs 300 2 MG Tabs - stejne pocty jako u nettlu
Swanson Premium Kelp (Iodine Source) Tabs 500 225 MCG Tabs - 3x a taky jednu polovicni
Swanson Ultra Triple Action B-12 Tabs 90 1,000 MCG Tabs - 1x a jednou z pulky vybranou
Swanson Superior Herbs Green Tea Extract Caps 60 500 MG Caps - 4x
Jarrow Formulas, Inc. Curcumin Curcuma Longa Caps 60 Caps - 2x
Now Foods Acetyl L-Carnitine Tabs 90 750 MG Tabs - 2x
Swanson Ultra Double-Str R-Fraction Alpha Lipoic Acid Caps 60 100 MG Caps - pulku
Swanson Premium Pantothenic Acid Caps 250 500 MG Caps - 1x + jedna nacata
kulekral
Jo a cena je 2000,- za vsechno kdyztak napiste
. 1 . 2 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Uživatelé IH režimu sem

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024