Vlasová integrace - Diskuze Více vlasů.cz (32)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlasová integrace

Autor Vlasová integrace
peterb85
Brno vraj stale top v Cesko-Slovensku. Nemecko Heydecken..medzinarodne ohlasy..Felipe Lorenzo tiez perfektny..
tandy777
peterb85
medzinarodne ohlasy..Felipe Lorenzo

Ahoj, diky... pozeram to Brno. Ak to chapem jedna integracia vydrzi 5 tyzdnov cca a cena je 9100 KC? Takze permanentne riesenie ma bude stat mesacne 300eur cca resp do 4000e rocne? To je dost teda... dik
chikorito
tandy777
Ahoj ,ja som mal integráciu Apollo z Brna a vydržala mi rok a pol bez problémov ...síce táto integrácia má hrubšiu a viditeľnejsiu prednú líniu ,resp prechod ,ale na začiatok ako prvá integrácia je to super a odporúčam
tandy777
chikorito
tandy777
Ahoj ,ja som mal integráciu Apollo z Brna a vydržala mi rok a pol bez problémov ...síce táto integrácia má hrubšiu a viditeľnejsiu prednú líniu ,resp prechod ,ale na začiatok ako prvá integrácia je to super a odporúčam


Zdar,

Heydecke mi pisali ohladom integracie. Celkovo to vyzera asi takto.

So we have two possibilities.The first is we offer stock systems that means the customer make an appointment in Hamburg and we have there Hairsystems which we could cut in directly. The color / density / hairline and Base are already given and we will look if it is possible to have a color which match for the customer. If yes we fit the hairsystem and the customer get the haircut.

This kind of system has a durability of 2-3 month and this one cost 590€. We charge 100€ for the fitting and haircut.

We also have the offer that we cut in 2 stock systems for a price of 840€ + 160€ for fitting and haircut.

We cant guarantee to 100% if we have a System in our Salon which match in color and size so it´s always a possibility that its not possible to cut a system directly.The second option is an custome made Hairsystem. The customer come to our salon in Hamburg and have a consultation with one of our expert. He will tell him all characteristics which the hairsystem should have. For example an base with air flow, less density , the hairline etc. Then we take a template of his scalp and take a hair stand to get the exactly color. After all that the Hairsystem will go in production. After 4 month the custome made Hairsytem come back to our salon and the customer come once again for the haircut. An custome made Hairsystem cost 1200€ per system and it has a durability of around 4-6 Month. If you take 2 Systems we give a discount of 400€ so its 2000€ and you have a durability around 8-12 month if you directly take 4 Systems you have a discount of 1800 Euro and the complete price would be 3000 Euro. Usually we recommend our customers to work with more Hairsystems because you have a uniform wear of the systems which means you have longer a natural result also it is a big risk to work just with one system because it can always happen something with the system and for this case you need to have a second one.

How often you have to change the system on your head depends on how strong are your own hair still growing but usually you should change the system every 1-2 weeks at home.
SASS
Ahoj,
vlasovou integraci z HairTherapy z Brna využívám už cca 8let, tudíž s ní mám bohaté zkušenosti.

Poslední dobou však začínám být v některých záležitostech s HairTherapy nespokojen a zvažuji, že bych si servis zajišťoval sám. Koupil integraci, vytvořil šablonu a sehnal si vlastní kadeřnici - myslím, že bych na tom i dost ušetřil.

Není tady někdo z Ostravy a okolí, kdo by měl vlastní kadeřnici na integraci, popř. znal nějakou šikovnou kadeřnici, která by byla ochotná novou integraci ostříhat?
peterb85
Ahoj, zaujimaju ma tvoje skusenosti..v podstate tak ako to chces ty funguje mnoho ludi, najvacsi problem bude najst spravny system pre teba, nakolko kazdy ma svoju farebnu skalu a tych odtienov ako isto vies, je velmi mnoho..zohnat kadernicku je uz to najmenej..ak jej das presne instrukcie ako vlasy modelovat. Najvacsi problem bude kupit spravny odtien a kvalitu.
dbb2275
SASS
myslím, že bych na tom i dost ušetřil


Tak co se tyce koupi vlastní integrace, pokud víš z kama nakoupit, tak není o čem, to ušetříš hodně. Já to tak dělám. Barva se dá taky trefit, při nejhorším by si ji vrátil a nechal si poslat nové, chodí to brzo. Já tam chodím jen když mi dojdou nové a bohužel, člověk tam prostě nechá ty tuším 3 tisíce, ale nepřijde mi to tak hrozný investice. 4 tisíce jsem dal za systém plus 3 tisíce za servis.
SASS
dbb2275
Barva se dá taky trefit, při nejhorším by si ji vrátil a nechal si poslat nové, chodí to brzo.

A jak jsi barvu trefoval ty? Nechal sis zaslat vzorník vlasů a ten přirovnával?

Ony ty peníze ani nejsou takový problém, ale poslední dobou to vázne s objednáváním - minule jsem čekal dva měsíce, než jsem se dostal na řadu. A teď kvůli nouzovému stavu to bude určitě podobně - což není vůbec dobrý, jelikož ta integrace tolik prostě nevydrží a vypadá to pak hrozně a nepohodlně jak musím neustále maskovat ty lysiny.
Paní majitelka i přesto že je velmi ochotná v tomto nevychází vstříc a posilu neplánuje (ani dočasnou) a přesčasy nepřipadají v úvahu, což si myslím, že není úplně správně.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlasová integrace

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024