Vyzkoušeli jste Vlasy S? - Diskuze Více vlasů.cz

Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vyzkoušeli jste Vlasy S?

Autor Vyzkoušeli jste Vlasy S?
Lukáš Vodička

Jelikož jsem začínal mít pocit, že se tu ze mě někdo v souvislosti s přípravkem Vlasy S pokouší dělat naprostého blbce, rád bych se zeptal stálých členů jaké mají s tímto přípravkem zkušenosti.

Nezajímá mě názor někoho, kdo se kvůli jeho sdělení extra zaregistruje, ani toho, kdo přispíval výhradně do tématu Vlasy S (kteréžto jsem prohlásil za zmatečné a odsoudil k smrti).

Dále mě nezajímají vaše názory na celou tuto kauzu. Všechny off-topic plky budu mazat.

Rád bych věděl, jaké jsou skutečné zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli i něco jiného a do tohoto fóra přispívají už nějaký pátek.

Takže otázka:
Vyzkoušeli jste přípravek Vlasy S? Pokud ano, kdy, jak dlouho a jaké jsou vaše zkušenosti, prosím pěkně?

Jeden člověk=jeden příspěvek. Víc jich není třeba.
Petr2
Vlasy S jsem zkoušel 4 měsíce, bez viditelného pozitivního efektu, po celou dobu padaly pořád stejně, žádné nové vlasy jsem nepozoroval ani v náznaku, žádný tužící efekt nebo jakákoliv změna k lepšímu.
Apache
Zdravím, nejsem sice zaregistrovaný dlouho, ale tohle fórum pravidelně sleduji už asi 2 roky a upřímně říkám, že nejsem nijak spjatý s firmou OSA. Je mi 29 a vlasy mi pomalu řídnou v oblasti nad čelem a taky mám trochu kouty, prostě AA jak vyšitá. Vlasy S používám od října 2006, tedy už skoro 9 měsíců. Přípravek jsem si přelil do láhvičky od Regainu a používám ten dlouhý rozprašovač, protože aplikovat Vlasy S z té původní lahvičky pro mě bylo téměř nemožné tak, aby se přípravek dostal tam kam má a ne tam kam nemá. Takhle mi 1 lahvička Vlasy S vydrží dokonce o něco déle než měsíc.

Pokud jde o účinky, tak už předem mohu říct, že tak bombastické, jak slibují webovky OSA, tedy bohužel rozhodně nejsou. Nicméně bych si netroufl tvrdit, že přípravek Vlasy S nefunguje vůbec. Než jsem začal s aplikací, tak se mi celkem rychle mastila kůže na hlavě a celkem často jsem se i drbal. Po započetí aplikace se mi téměř ihned kůže přestala nadměrně mastit i svědit. Pokud jde o ten omílaný "tužidlový efekt", tak abych pravdu řekl, nevím co tím měli v OSA namysli. Po aplikaci a zaschnutí sice vlasy lépe drží vyčesaný tvar, ale taky jsou strašně slepené, takže mezi lidi bych takhle asi nevylezl. Řeším to tak, že aplikuji večer tak, aby se vše stačilo vstřebat a zaschnout než jdu spát a ráno si normálně umyju vlasy jemným šamponem. Jinak zvýšené vypadávání vlasů po započetí aplikace se u mě neprojevilo. Naopak asi do měsíce si mi omezil denní výpad tak na 40-50% původního výpadu. Jinak poznamenávám, že ani předtím to nebylo nijak drastické. Dřív jsem denně vyčesal tak do 50 vlasů celkem, teď kolem 20. Vlasy mi taky začali připadat takové zdravější a možná i trochu silnější na objem. Přírustky jsem ale nepozoroval až do cca 5. měsíce. Pak mi ale docela rychle začaly sílit takové ty velusové chloupky v koutech a vlasové linii. Taky trochu ztmavly. Pokud jde o současný stav mojí kštice, tak mám subjektivní pocit, že se progrese AA u mě dost zpomalila, možná skoro až zastavila a vlasy se trochu zotavily. Nenarostlo mi bůhvíjaké háro, to jsem ani neočekával, ale vlasy prostě vypadají lépe, jednak z toho důvodu, že mírně zesílely a ztmavly a taky proto, že mi pod nimi vyrašilo celkem pěkné množství malinkých vlásků, které tam možná už předtím byly, ale dost zesílili, takže opticky se mí vlasy mírně, ale opravdu jen velmi mírně zahustily. Svoje asi taky vykonalo to, že se mi přestaly tak mastit a nelepí se k sobě.

Celkově tedy mohu konstatovat, že jsem s Vlasy S spokojený a budu pokračovat v jejich aplikaci. Finančně to pro mě není žádná darda a mám pocit, že mám po nich fakt zdravou vlasovou pokožku. Navíc mírné zlepšení v hustotě vlasů jsem už zaznamenal, tak se třeba nějakého pokroku ještě dočkám. Minimálně tím svoji AA brzdím. Minoxidil bohužel špatně snáším a finasteridu se bojím, takže mi toho stejně moc nezbývá.

Tak nevím, jestli si z mého příspěvku něco vezmete, každopádně ve finále si stejně každý musí vyzkoušet sám, co na něj funguje a co ne. Mně např. vůbec nezabral minox, ale vím, že spoustě lidí zabírá. Naopak se asi najde řada lidí, kterým Vlasy S nic nedají, zatímco jiným třeba pomůžou.
kokotar
do tohoto fora prispivam v ramci pomoci mne samotnemu i ostatnim delsi dobu, tedy nejde o nahodily prispevek. Ma zkusenost s Vlasy S je nasledujici, vezmu to chronologicky a spadem

telefon, schuzka, p. Strunecky otvira, vlasu ma dost

vysvetluje mi, jak pripravek funguje, atd, delam, ze o vlasech nic nevim, cekam na zazracne pribehy
rozumna argumentace bez prehaneni, sdeluji touhu zakoupit 6 baleni, p.Strunecky me odrazuje, roka, at zkusim zatim tri a uvidim (kazdopadne projev serioznosti, ktery nebyl ocekavan)
zakoupil jsem tri a aplikoval jsem je
pak jsem ale odjel dlouhodobe do zahranici a nemohl jsem zakoupit dalsi - jelikoz vim, ze k tomu, aby se projevily vysledky je treba min 6 mesicu (pukud je tomu drive, je to zazracny prostredek, coz Vlasy S nejsou)
pan Strunecky me pozadal na konci kury napsat o vysledcich na toto forum objektivni zkusenost (proto tolik zde novych zhodnotitelu Vlasu S)

Shrnuti: manzele Strunecti nejsou scam artists, tedy podvodnici, jejich pristup je seriozni
Vlasy S nejsou neucinnym prostredkem, na AGA jsou dle meho nazoru jiz mene ucinne
zkouse jsem je 3 mesice - bez vysledku (ovsem k zhodnoceni je to kratka doba) - zadny tuz. efekt, vypadek vlasu nepocitam, ale nijak se zrejme neomezil
v budoucnu bych mozna o nich jeste uvazoval - ovsem 6 baleni, at je to jistota (cena za vlasy S je subjektivne a relativne nizka)

vlasum zdar, k.o.k.o.t.a.r
ronniev
Já zatím používám Vlasy S něco přes dva měsíce, takže na nějaké zhodnocení brzo.
Souhlasím, že vlasy vypadají po aplikaci slepené, ale protože si je sčesávám dozadu, tolik mi to nevadí. Ovšem umývat je musím denně, jinak vypadám, že si je nemyju vůbec :-(
S maštěním mám opačné zkušenosti, zatím mám dojem, že se mastí spíš víc, ale to se ještě může změnit.
Zdá se mi, že vlasy trochu zesílily, to ale může být buď přání otcem myšlenky, nebo souviset s tím "tužením" - aspoň myslím, že tohle asi mělo být ono - já bych tomu ale taky spíš říkala "slepení" než "natužení".
Nějaké drobné vlásky vidět jsou, nevím ale, zda po Vlasech S, nebo zda je to přirozená obnova po dost ošklivé vlně vypadávání v únoru a březnu (stres).
Přelévám si Vlasy S do aplikátoru od kůry Dercos, na jednu aplikacii cca 2/3 té minilahvičky, to znamená, že jedna lahvička Vlasů S vydrží necelý měsíc.
Rozhodně ale hodlám pokračovat, koupila jsem si další tři balení, ať vodička ukáže, co umí.
thomas
V roce 2006 jsem aplikoval Vlasy S cca 7 měsíců.
Výsledek: absolutně nulový, tzn. nadálé zhoršování.
mrm
Nejsem tady nováček, ale poprvé jsem se registroval.
Vlasy S už používám delší dobu. Při jejich používání pozoruji viditelný úbytek počtu vypadlých vlasů (ráno na polštáři, při česání, při mytí). Subjektivně je to spíše tak, že bez Vlasů S mám pocit, jak mi padají a vlasy a při jejich používání na padání vlasů zapomenu (a to je ani nepoužívám důsledně každý den). Po použití jsou vlasy trochu jakoby lehce nagelované (tomu asi říkají tužící efekt), u mě to ale okolí ani nepozná )klidně používám i přes den).
Uznávám ale, že manželé výrobci+prodejci jsou trochu podivíni. Jsou ale poctiví a tak asi špatně snáší neoprávněná obvinění.
Ještě rada k aplikaci: koupil jsem si v lékárně malou stříkačku (asi 5ml), ta se přesně dá prostrčit do hrdla lahvičky, natáhnu tekutinu (4ml) a pak si po troškách stříkám tekutinu přímo na kůži hlavy mezi vlasy a rozmazávám rukou. Dávám jen na problematická místa. Když už stříkačka na tekutinu nedosáhne, nalévám si ji z flaštičky do víčka, natáhnu do stříkačky, zbytek z víčka neleju zpět.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vyzkoušeli jste Vlasy S?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022