Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Finasterid výsledky

Autor Finasterid výsledky
Wok
Kdo to měl na starosti? :-)
Wok
Milanov
Rád bych se zeptal, proč někteří z vás používají takové svinstvo jako je finasterid, když stejnou službu vlasům poskytuje i DÁRCOVSKÁ URINOTERAPIE, přitom bez vedlejších účinků. Pročetl jsem důkladně všechni diskuse a témata na tomto serveru a vychází mi jednoznačně, že jedině DÁRCOVSKÁ URINOTERAPIE má smysl.
Kubik
Zanedlouho to budou 3 měsíce na finasteridu (Finax, Finpecie). Beru od 0,166 - 0,25 mg denně. Podle toho jak se mi tabletku podaří rozdělit. Z vedlejších účinků se projevuje snížení libida řekl bych o takových 20 - 25 %. Což ve svém případě hodnotím jednoznačně pozitivně. Co se týká samotného sexu tak vše zůstalo beze změny. V poslední době, ale pozoruji zvýšenou únavu. Zkoušel jsem jej brát ráno a dopoledne (i odpoledne) jsem byl unavenější než normálně. Je to takový pocit, kdy se Vám nic nechce. Ale není to tak hrozné a dá se to vůlí překonat. Když už člověk začne něco dělat, tak je to v pohodě. A když jej beru večer nemohu se ráno dostat z postele. Nejhorší je kombinace alkohol a k tomu nevyspání. Pravda, už nejsem nejmladší, ale myslím, že co jsem začal brát finasterid tak se to zhoršilo (potřeba spánku je vyšší). Každopádně ještě nějaký ten pátek vytrvám. Vlasy přestaly kompletně padat a sem tam je i nějaký nový. Ale žáden zázračný zárust se nekoná.
Wok
Dead Kodet
Dead Kodet
David
Kubik
jestli to není spíš zimní únava :o)))
David
kodet: zajímavé, při propercii jsi na tom po pěti letech pořád o nějakejch 45 procent lépe než když si začal... což není tak zlé...
přidat k tomu třeba ještě spectrál, tak to může být docela zajímavé!
Kubik
Pokud byste měli někdo zájem vyzkoušet Finax - Generic Propecia (1mg Finasteride) tak se ozvěte na mail cao@post.cz . Objednal jsem si toho moc. Teď jsem to počítal a při tom dělení, jak to dělím (1/6) toho mám tak na 2 roky :-( Prodám za nákupní cenu + poštovné. 1 plato má 10 tabletek. Cca 100 tablet bych moh prodat. I po platech.http://www.unitedpharmacies.com/customer/search.php?substring=finax
Wok
Dead Kodet

Já se taky začínám domnívat že DHT nebude ani ten hlavní problém. Jako žadné DHT = vlasy( do jisté míry) , ale jestli DHT nepůsobí třeba na geny který pak řeknou vlasům aby vypadly třeba nebo tak něco. Nemáš DHT geny nezaktivuješ. Ale fakt si jinak nedokážu vysvětlit proč se ti roky bez DHT nepřičítaj ( možná fakt jen z malé části) k dobru vlasům. Například 5 let na finasteridu by se mělo rovnat 5 letům posunutí výpadku. Z grafů jak si posílal do finasterid výsledky (oficiální merck grafy) i co jsem našel já tak se spíš zdá že DHT je jen nějakej mezičlánek v procesu výpadku.
Dead Kodet
No ono je to taky tim ze finasterid snizuje DHT jen o 30-40 procent ve skalpu. ne o 100.
Wok
No jo ale jakto že to stačí k regeneraci, když můžou žít s 60 procenty ve skalpu a ještě regenerovat. Stejně by však měly ty přímky být minimálně vodorovné s těmi placeby po ukončení.
Dead Kodet
no imho je to zrejme proc ty grafy maji takovej tvar ale vysvetleni je ponekud slozite. souvisi to s procesem miniaturizace, vlas tam je zapocitan dokud se nezmensi natolik ze uz nevyroste vyznamne velkej. zmensujou se porad vsechny ty vlasy kolem ... s finem pomaleji bez nej rychleji. takze je jasne ze nejakoou dobu proste bude aga postupovat a nikdo si toho ani nevsimne, pak zacnou vlasy ubejvat, pak bude stav kdy zacnou ubejvat po velkejch kvantech, a pak to zas zbrzdi bo uz tam zbydou jen odolnejsi folikuly.

Nevim jak to lepe vysvetlit premyslej o tom imho je to zjevne.
Wok
No stejně mi to nesepíná. Věřim že to tak je.

Ale ( netřeba odpovědi jen myšlenka[fin stejně neberu] - odpověď však vítána)

Pod finem zpomaleni miniaturizace - vysadis miniaturizace se zrychli tak ze za rok ses na tom stejne jako bez finu Pouze za předpokladu že to tak je - grafy merku a tak Tak kdyz zpomalis zase mi vychazi cas k dobru

Celou dobu se bavíme o braní a následném výpadku udržených vlasů - teda doufám
Wok
následném výpadku po vysazení
Dead Kodet
rok brali fin, pak prestali, ztratili vse co jim fin dal + neco navic co jim dht vzalo za ten rok co fin nebrali

me to prijde jasne
Wok
veni vidi
Wok
ale ne vici
emikli
Wok
Pro mě z toho vyplývá jen to, že o příčinách mužské plešatosti se toho neví o moc víc než ve starověku. Už tenkrát věděli, že eunuši neplešatí. Dnes máme finasterid, ale víme jen, že DHT je jen jakýmsi iniciátorem nebo nutnou součástí procesu plešatění. Tudíž léčba není zaměřena na podstatu problému. Podstata je dál neznámá. A tento neznámý proces pokračuje s věkem dál i bez DHT a jakmile vysadíte finasterid a DHT je opět v obvyklých úrovních, jste na tom jako by jste pět let nic nebrali, prostě žádný náskok.
Wok
To je přesný ve starověku se kastrovali pomocí kleští
teď "kastrujou" pomocí finu.
Wok
A někde sem četl ňákýho týpka na ofiko google diskuzi a ten píše že se mu období bez chuti střídaly a první vykastrovaný období přišlo až po roce a půl. Ale taky možná takový lidi můžou bejt výrobci vodiček co já vím.
Kubik
Docela by mně zajímalo proč neúčinkuje finasterid, když se podává přímo na kůži. Nevíte někdo proč? Nebo nenašli jste nějakou studii?
Aazazello Forthe
Hello my little friends again
Marek
Zdarek chlapi,
zajíímalo by mě jestli někteříí z Vás, kteří berou Fin už nějaky ten rok byli na vyšetření, jestli je všechno v pořádku se spermatem. Já to beru asi tak 6 měsíců a musím říct,že to opravdu funguje s těmi vlasy,ale zároveň ve mě něco furt hlodá...dej si bacha....Taky by mě zajíímalo,jak je to s tím početím díítěte....z jakým předstihem je dobré přestat užíívat Fin,aby se nepoškodil plod. Možná ty odpovědi tady někde jsou,ale něchce se mi to vše pročííítat,,,tak mi odpovězte pokud máte co říííct,,,,dikas
Dead Kodet
Pokud vim tak finasterid vysazovat pro poceti nemusis vubec. Alespon doktori to tak rikaj. Jedine na co dat bacha je kontakt partnerky s finasteridem primo
tomasbalis
ahoj, nevite o nejakem urologovi ci jinem doktorovy v BRNE, ktery by mi penester predepsal? staci jen predpis, klidne uhradim v plne vysi..diky
Dead Kodet
emikli
mas nejakej graf kterej by to ukazoval ?
Kubik
Tak jsem na 14 dnů vysadil finasterid. 3 dny před silvestrem. Rovněž v souvislosti s alkoholem. Většinou se hodně pije a nechtěl jsem pití kombinovat s finasteridem. Chtěl jsem vyzkoušet zdali má souvislost s mou únavou. Únava zmizela asi po týdnu, rovněž se zvýšila chuť na sex.
Kubik
Máte někdo podobnou zkušenost?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 85 . 86 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Finasterid výsledky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020