Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů

Autor Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů
smoty4
Afro svojim komentarom si ma nesmierne potesil a hlavne povzbudil. Uz niekolko mesiacov dumam ze pojdem na transplantaciu, zistujem si o tom informacie, ako o samotnom zakroku, tak aj o klinikach uz som si mozno aj vybral, ale este stale je vo mne nejaky ten kusok strachu, ktory sa bojim prekonat
Investman
Zdravím všechny.

Je mi 27 let, vlasů mám málo, vypadám jako flekatá kráva, ale směju se tomu. Docela mě zaráží, že někdo z toho má takový komplexy, nějak to nechápu. Za prvé holky tolik na vzhled nedají (znám x přátel, co jsou hnusní, že se jich děsí kůň, přesto mají víc holek než moji hezcí kamarádi a ještě hezčí) a za druhý když vidíte kolem sebe tolik tragédie co dnes ve světě je, je docela i drzost si ničit svůj život kvůli nějakejm vlasům. Nechci Vám tímto říkat, že nemáte pleš nějak řešit, ale myslím si, že to chce řešit tak nějak bez emocí a s klidem. Prostě dokud nejde o život jde o hovno, znáte to.

No nic, já taktéž jako vy plánuji transku, bohužel jsem v tomto směru amatér a vůbec Vám nerozumím Nechápu co je nějaký NW7, NW5 a asi to ani nepotřebuju vědět. Co jsem tak pročítal tak asi nejlépe vychází Dr. Koňařík a GHO, mám pravdu?

PS. Nemyslím si, že by transplantace stály za hovno, kdyby byly jenom negativní výsledky, tak nemůžou tolik let fungovat, to by prostě neprošlo. Já si spíš myslím, že hledat info a stěžovat si bodou zejména nespokojení klienti a Ti spokojení jsou někde v klidu a neřeší.
Investman
Zdravím všechny.

Je mi 27 let, vlasů mám málo, vypadám jako flekatá kráva, ale směju se tomu. Docela mě zaráží, že někdo z toho má takový komplexy, nějak to nechápu. Za prvé holky tolik na vzhled nedají (znám x přátel, co jsou hnusní, že se jich děsí kůň, přesto mají víc holek než moji hezcí kamarádi a ještě hezčí) a za druhý když vidíte kolem sebe tolik tragédie co dnes ve světě je, je docela i drzost si ničit svůj život kvůli nějakejm vlasům. Nechci Vám tímto říkat, že nemáte pleš nějak řešit, ale myslím si, že to chce řešit tak nějak bez emocí a s klidem. Prostě dokud nejde o život jde o hovno, znáte to.

No nic, já taktéž jako vy plánuji transku, bohužel jsem v tomto směru amatér a vůbec Vám nerozumím. Nechápu co je nějaký NW7, NW5 a asi to ani nepotřebuju vědět. Co jsem tak pročítal tak asi nejlépe vychází Dr. Koňařík a GHO, mám pravdu?

PS. Nemyslím si, že by transplantace stály za hovno, kdyby byly jenom negativní výsledky, tak nemůžou tolik let fungovat, to by prostě neprošlo. Já si spíš myslím, že hledat info a stěžovat si bodou zejména nespokojení klienti a Ti spokojení jsou někde v klidu a neřeší.
Afro
Smoty4, Ty si nejspíš nečetl, co obnášelo těch dalších X let po mých transplantacích a špatně jsi mě pochopil a já se za to hrozně moc omlouvám, proto že to vyznělo, že jsem byl šťastný člověk. Jen 5 let, pak následovalo 15 let hrozné tmy. Nepíšu o tom v této sekci, ale v jiné, ve které jsem po velmi dlouhém váhání našel rešení, které ukončilo veškeré mé trápení, které mi právě ty zmiňované transplantace způsobily. Když budeš mít chuť a zájem, určitě si to přečti a pak napiš, jestli Tvé nadšení stále přetrvává.
Matej33
Mám dost vysoké čelo a moje vlasy postupně řídly i na vrchu hlavy. Na přední stane 0% vlasů, na vrchní straně kolem 50%, v zadu 100% vlasů, čím více dozadu, tím hustší. V klinice v Budapešti (Maďarsko), během 1 dne, neuvěřitelně dlouhého dne, mi bylo transplantovaných 1700 štěpů, přesněji 1738. Spolu s cestou, 4 * hotelů, výběrem nejlepší metody, celá záležitost mě pořád 4000 Euro na PHAEYDE Klinice. Kompletní hojení mi trvalo 8 dní.
Orangutan
Matej33
V klinice v Budapešti (Maďarsko), během 1 dne, neuvěřitelně dlouhého dne, mi bylo transplantovaných 1700 štěpů, přesněji 1738.


Reklama na kliniku Budapešti byla na těchto stránkách zopakována minimálně desetkrát. Už je to trapné.
Investman
Afro,

oceňuji tvou upřímnost a tvé nasazení. To Ti jako zůstaly transplantovaný vlasy a zbytek vypadal?? Toho se děsim právě, jak to pak bude vypadat...
Afro
Ahoj Investmene, představ si, že jsem za mlada, což byla asi největší chyba, podstoupil transplantaci čelních koutů. Když utekl půlrok, ta hustota nestála za nic, takže jsem podstoupil další a pak ještě jednu. Pět let jsem se cítil doopravdy fajn, diskotéky, plné čelo, holky, tvořil jsem na hlavě cokoliv za pomoci gelu. Tenkrát to bylo moderní. Ale pak začalo peklo, začalo řídnout temeno, náznak kolečka, takže předek mi zůstával, ale řídnul zbytek. Co s tím? Další transplantace? Další velké finanční výdaje? Než se to zahojí, tak se chvíli schováváš. Nekonečná spirála. Člověk po X letech začne uvažovat jinak, protože mezitím už jsem nebyl sám, ale měl jsem rodinu, řešíte bydlení a peníze mají kam téct, to mi věřte. Všechno se vším souvisí. Jestli jsi četl tady na fóru, byť v jiné sekci o mých skoro 20 letech života po transplantaci, co mi to přineslo a co mi to vzalo, myslím, že všichni, co o tom uvažujete, stojí to za přečtení, protože je to realita a proto jsem to taky tímto způsobem tady uvedl. A k Tvému dotazu. Jestli řešíš transplantaci, třeba jen lokální a jsi mladý člověk, víš 100%, jak bude vypadat Tvá hlava za 10 - 15 let? Ani já to nevěděl. Je potřeba koukat hodně dopředu, jaké máte třeba i genetické předpoklady k tomu, že můžete být bez vlasů, ale i taková progrese AGA se velmi špatně určuje. A přesně jak říkáš, transplantované vlasy mi zůstaly, ale také ne úplně všechny a okolo zůstalo jen pusto a prázdno, chlupaté rohy, nazvy to jak chceš, ale je to tak...
Investman
Díky za odpověď, Vážim si toho. Hele já to mám geneticky tak, že můj otec má jakoby polopleš nebo jak to nazvat. Chyběj mu vlasy na temeni, ale ne tak úplně, že by tam měl celou ranvej jako třeba Pohlreich, ale prostředek a čelo má úplně holý, na boku a vzadu to má dobrý, zatim je mu 50, nevím, třeba se mu to ještě zhorší. Já moc kouty nemám, resp. mám, ale takový ty ještě ,,se xy" to mi vůbec nevadí, že je mám tak jak mám a dost se mi to líbí, problém je, že mi hodně řídne temeno hlavy. Je mi 27, vlasů jsem celej život málo, ale okolo 20tky to začalo tak nějak padat a teď už to musim nosit dlouhý, abych to maskoval : D

Teď sem si to musel zkrátit a vypadám jako flekatá kráva : D Právě nevim, jestli bych si tim víc neublížil, aby nevypadal ten zbytek ještě.
Jak říkám, když to nechám narůst a vyfoukat tak vypadá jak kdybych měl vlasů jako kráva, ale když to je krátký tak vypadám směšně, to nemluvim o tom, když je to na přímým světle...

No a řešim dilema: oholit, nebo transka? Když se oholim tak vypadám tak o 20 procent (ještě) hůř než normálně, takže jakoby bych rád měl vlasy, ale nevim, jestli si tim spíš neublížím, samozřejmě doktor mi pravdu neřekne, takže se ptám radši tady....

Díky za odpovědi
Afro
Investmane, já Ti nedám garanci, že když podstoupíš transplantaci, že to takto zůstane do Tvých 50 let. Pokud se transplantací zahušťují prořídlé vlasy, tak to vypadá vždycky lépe, to bez debat, ale já to už tady někde psal, nekoukej jen na momentální situaci, ale koukej, jak by Tvá hlava mohla vypadat za pár let, protože nejpíš genetické řídnutí jen tak nezastavíš a může se stát, že Ti na temeni zůstanou jen transplantáty a ještě je nebudeš mít všechny. Také je možné, že za pár let už věda bude někde jinde, já věřil v "klonovaní" vlasových folikul, ale i to je sázka do loterie spoléhat na vědu. Každopádně hodně důležité jsou i finance, když je člověk sám, tak si to třeba může i dovolit, ale já pak byl v situaci, kdy jsem měl rodinu, řešil bydlení a to si pak člověk musí hodně rozmyslet prioritu. Takže hodně šetři, pokud bys do toho šel, abys za pár let dokázal eliminovat případné nezdary či rozšiřování AGA. Jo, jinak můj otec měl vlasů, jako ten herec Richard Gere, než umřel a já se nakonec dozvěděl, že to mám po dědovi z mamčiný strany, takto mi to interpretoval lékař. Drž se chlape.
mayo2000
Je tomu 10 dní, čo som bol v Cosmedica Turecko (Dr. Acar) na transplantácií.
Môj stav pred operáciou bol cca NW3 (vid http://www.vicevlasu.cz/finasterid-vysledky-2-127- 55.html).
Prebiehalo to v podstate, ako písal Xman na strane 28. Bezproblémové odvozy z letiska na hotel, do nemocnice. Takisto výborný hotel. V podstate nič neočakávané sa neostalo. Akurát úloha doktora, je v podstate vybrať peniaze, potom ho už neuvidíte (pre mňa žiadne prekvapenie, lebo niekto to už spomínal). Problém vidím, akurát, že väčšina turkov nehovorí anglicky, takže je problém dohodnúť sa ako nízko chcete vlasovú líniu "potiahnuť". Väčšina pacientov tam bola čisté koleno, takže tam nebolo sa o čom baviť. Oni boli radi za hocičo, ale mne to napr. vadilo, že som si nevedel vykomunikovať ako to chcem. Takže výsledok nie 100% podľa mojich predstav. Vlasovú líniu by som posunul miestami nižšie. Oni sa miesto toho sústredili na zahustenie miest, ktoré nebolo podľa mňa až tak treba. Na druhej strane ich chápem, takto budem musieť príjsť ešte raz.

Ďalší problém je trochu hygiena. Niežeby bola nemocnica špinavá alebo tak. Len miestnosti sú malé a je tam veľký pohyb ľudí (dvere sa otvárajú pričasto). Ale v zásade to by vás nemalo odradiť (dá sa to prežiť a dostanete antibiotiká).

Podľa dekrétu mi bolo transplantovaných 2700 graftov.

Aby som to zhrnul. Celkovo som spokojný. Môžeme odporúčať všetkým, ktorí majú NW3 a viac. Ak máte len kúty asi by som do Turecka nešiel. Sám rozmyšlam, že ďalšiu prípadnú transplantáciu (zmenšenie kútov) absolvujem v EU.

Fotky pošlem po 2-3 mesiaci (teraz to nemá zmysel)
Investman
Podporovat TURKY???? NIKDY! Už jenom za tu politiku co dělaj teď. To radši zaplatím o 300 000 víc.
Mysak007
Díky Mayo za info. Taky plánuji Cosmedidu. Jen se divím, že nefungují www stránky. Už jsem si myslel, že xman se na to vykašlal. Prosim tě, mohl bys hodit fotku zákroku? Rád bych se podíval, jak se to vydařilo, když do 1-2 mě to čeká taky.
Richard
Transplantace vlasů je většinou k ničemu. Například Kevin Costner ji taky podstoupil a nakonec musel stejně začít nosit příčesek.

http://sip.denik.cz/celebrity/tohle-nemel-nikdo-ve det-kevin-costner-nosi-pod-parukou-tajemstvi-20151 206.html
mayo2000
@Mysak007 stránky cosmedica.com fungujú (možno mali dočasný výpadok).
Ok presvedčil si ma. Pridávam pár fotiek. Tá "po" je z dnešného dňa.


pred.JPG
pred.JPG
po.JPG
po.JPG
Mysak007
Díky moc za foto. Vypadá to dobře, ať roste! Když si vezmu, kolik stojí na té klinice zákrok, tak to je paráda. V Česku by to vyšlo na 270.000,- což je nepředstavitelný a ještě starou metodou. Jen dotaz, takže tys tam jel sám bez agentury a u sebe si neměl tlumočníka, kterého nabízí? Jen, že má angličtina není nejlepší, tak bych se bál, že odborným termínům nebudu rozumět. Pochybuju, že v nabídce mají českého tlumičníka, že?
mayo2000
Pochybujem, že majú českého tlmočníka. Ono v podstate je to jedno. Anglicky vedeli v hoteli, ďalej recepčné v nemocnici a to bolo všetko. S nikým iným nemáš šancu sa dohovoriť. Doktor za celých 5 min. povedal, tak dve slová (turecky). Ak si NW4 a viac tak sa nemusíš trápiť. Na hlavu ti pred doktorom nakreslia čiaru a kedže pri NW3 viac nie je reálna šanca aby to perfektné na prvý raz, tak sa nemusíš veľmi trápiť, že sa nedohovoríš. Inak moja operácie trvala tak 5hodín. Ostatným čo tam boli so mnou 8h. Viac ako 8h hodín myslím nerobia.

EDIT: áno bol som priamo (bez agentúry)
smoty4
Afro tak to ma mrzi, asi sme sa nepochopili. Ja som po precitani tvojho komentaru naozaj zostal velmi nadseny a tesil som sa ako transplantaciu podstupim. Na jednej strane u mna taka vec ako u teba nastat nemusi, ale zase aj moze. Pokial to nevyskusam tak nezistim. Urcite mi to stoji za to aby som do toho isiel. Ty si bol na akej klinike, kde ti to robili? Mayo2000 v turecku? si sa zblaznil snad nie? do toho by som ja teda nesiel, ja som si vyhliadol v kosiciach kliniku na ktoru by som rad isiel, no uvidime.
Mysak007
Smoty4: proč by se měl jako zbláznit? Nevidíš fotku, kterou sem dal? Skvěle odvedená práce, všimni si, že doktoři vyplnili kvůli hustotě i místa, kde vlasy jsou, aby měl super horní linii. Podle mě je blázen ten, kdo zaplatí 97,- za jeden štěp. Je mi i líto lidí, kteří si myslí, že jim 1000 štěpů vystačí.
Investman
Proč vždycky všichni zastánci tureckých klinik mají tak podobné nicky? Vždycky sérii čísel ve jméně. Já viděl jednou výsledek turecké operace real (na Turkovi co se mnou chodí na arabštinu) a než mít na hlavě tohle, tak radší mít holou hlavu jako prdel to Vám řeknu teda... Jestli na tohle někdo skočí, tak ho lituju. Zkuste se podívat mimo tohle téma, který Turci neokupujou a uvídte real recenze od chudáků, který se nechali zblbnout....
Pro všechny zastánce turkometody, můžete nám blejsknout letenky? Nebo nějakej jinej důkaz? Já klidně hodím sem své letenky ze služebních cest, abyste se nemohli vymlouvat na to, že je to soukromá věc....
Mysak007
Jednoduše, protože slovo Mysak již bylo obsazené. Jinak, co se týče klinik v Turecku, líp bys udělal kdybys zjistil o které kliniky se jedná, protože je jich tam opravdu mraky. Samozřejmě je to ale každého věc.
mayo2000
@Investman sám sa sebe čudujem, že na Teba reagujem. Ale tu máš sken letenky, resp. to čo zostalo z boarding pasu. Viac už nebudem na podobné výzvy reagovať. Ver čomu chceš a do Turecka nechoď. Ja nemám najmenší dôvod Ťa presviedčať.

Scan_2.jpeg
Scan_2.jpeg
Afro
Ahoj smoty4, hodně lidí zde prezentuje fotografie pár dní po transplantacích, pak třeba po půl roce, kdy jsou vidět první viditelné a pozitivní změny. Přečti si můj příběh v sekci tetování vlasů - Headstyle. Začal jsem s tím na straně 5, kdy jsem se na toto fórum asi po 9 letech vrátil, protože jsem vnitřně "umíral" beznadějí. Popsal jsem tam skoro 20 let po transplantaci vlasů. Co všechno mi to přineslo, ne po půl roce, nebo 5 letech, kdy jsem si díky třem transplantacím připadal jako opravdový "King" Najdeš tam i fotografie, jak vypadám dnes a díky bohu opět žiju! Jinak uvažuješ naprosto správně, nikdy nevíš, jak bude Tvůj vlasový porost vypadat za pár let. Já jsem si tenkrát nechal udělat jen kouty (3 transplantace), vypadal jsem jako mayo2000, super že? Fakt to bylo bezva, nabral jsem sebevědomí, ale asi 5 let po transplantacích mi začalo řídnout temeno, pomalu se tvořit kolečko, v koutech už byly jen ty transplantované vlasy, které tím, že se posunula vlasová linie už také nepůsobily tak hustě, takže co s tím? Měl jsem tu smůlu, že moje vlasy nezůstaly ve stejné podobě, jako před nebo těšně po transplantacích. Problém koutů se rozšířil i na temeno a narovinu, kdo z Vás má záruku, že se Vám to také za pár let nestane? Když bych měl řešit transplantacemi celé temeno hlavy, nikdy bych nedosáhl potřebné hustoty, viděl jsem, co mám v koutech po 3 transplantacích, respektive to, co tam zbylo a teď řešit a vyhazovat peníze za celé temeno? Do toho přišla rodina, bydlení, věřte mi, bylo potřeba investovat peníze jinam, než do mé "kebule", ale vnitřně jsem se neskutečně trápil. Když jsem si představil to množství transplantací, aby to nějak vypadalo, ono by to stejně už nikdy nebylo husté, asi by nestačila ani dárcovská plocha. V těch koutech po X letech také zůstala možná třetina toho, co mi tam dali, prostě po zkušenostech jsem to vzdal. Kamufloval delšími vlasy z boků a zezadu a přežíval, život na h...o. Bál jsem se větru, nebo sjet tobogán a to je fakt.

Proto to dnes napíšu naposledy. Tímto nikoho nezrazuji od tranplantací, ani nechci špinit žádnou kliniku, protože rozhodnutí bude vždy jen a jen na Vás a jsou to Vaše peníze, Vaše hlava, Vaše vlasy. Jedno je však jisté. Nikdy nebudete před transplantací vědět, jak vaše původní vlasy budou vypadat třeba za 7 - 15 let od tohoto momentu. Já to také nevěděl, zbyly mi jen prořídlé chlupaté "rohy" v koutech. Pokud se přesto rozhodnete pro zákrok, šetřete peníze, protože Ti, co nebudou mít štěstí jako já, pro ně to bude boj s větrnými mlýny a nekonečný kolotoč. Ale třeba přijde doba, kdy transplantace nahradí nějaké jiné, inovativní řešení. Už jsem psal, že já jsem hodně věřil v "klonování" vlasových folikul. I tady budou potřeba velké peníze, protože i o nich to bohužel také všechno je. Držte se všichni, jak jen můžete.

Afro
mayo2000
@Afro za seba poviem, že na transplantáciu sa sa pripravoval 4 roky. Z toho viac ako dva roky experimentov s finasteride, minoxidil, x5 hair laser, dermaroller, retin-a, šampóny revita, perfect hair, revivogen, alpecin a už ani neviem čo ešte. Videl som desiatky videi o transplantácii, pred po. Prečítal desiatky recenzií kliník a stovky osobných skúseností ľudí...
Takže dovolím si povedať, že som šiel do toho s plným vedomím o možných následkoch ako píšeš. Takisto na transpl. som šiel v 34 rokoch, ty si šiel keď som Ťa správne pochopil v 21. Čo je podľa mňa veľmi skoro (bez urážky). Finasterid budem brať aj naďalej aby som predĺžil obdobie, kedy budem musieť na transplantáciu znova. Počas tých 4 rokov zvažovania, bol hlavným argument proti to čo píšeš aj ty - čo stane keď my zostanú len transplantované vlasy a medzi nimi holé miesta. Nakoniec som sa rozhodol podstúpiť to riziko, pretože stále mám pomerne bohatú darcovskú oblasť, ďalej verím že do 10-15 rokoch príjde nejaký objav (hair cloning ....). A keby aj nie dám si rie rohy odstrániť laserom, alebo pigment a hlavu pravidelne holiť.

Inak zaujímalo by či si bral počas tých 5 rokov finasterid alebo nie. Tipujem, že nie.
Investman
No tak sorry, ale tady je prostě těžký vědět co je reklama a co je true. Já už prostě nevim co se tady dá číst a brát vážně. Na tomhle je nejvíc na hovno, že prostě je to nevratný a kurva zásah. Nemluvim o penězích teď (i když samozřejmě jsou důležitý), ale je to zásah do zdraví dá se říct. Resp., může si člověk ještě k tomu všemu hlavu totálně zkurvit, že se to nedá nosit ani naholo potom a to už fakt nevim co bych dělal. Já mám takovou ideu, že bych chtěl prubnout transku a když se to posere, tak úplně dohola a tetování a srát na to už fakt. Jenže to je právě to, zkusit transku, ale kde? Kdy? Jakou metodu? Tohle je tak na h..., holky to maj lehčí ty si prostě udělaj prsa a vědí, že to dopadne dobře
Hlavně nechápu, proč to je kurva tak drahý, když tam pracujou s našema vlasama? Nedávaj tam nic co by stálo šílený prachy, prostě nechápu, že si jen za práci řeknou takhle nechutný prachy.
Afro
@mayo2000, to co jsi napsal je fajn a možná by z toho mohli ostatní čerpat. Cítím v tom zodpovědný přístup a máš pravdu, jít na transplantaci ve 34 letech do budoucna představuje menší riziko, než jaké jsem podstoupil já jako hodně mladý. Ikdyž stále ještě nemáš vyhráno, moc Ti přeju, abys byl spokojený a sebevědomý chlap. Víš, ono většina těch kluků, co se to chystají podstoupit je mladých. Tys dokázal počkat, nebo Tě možná kouty začaly trápit až v pozdějším věku. Problém je ovšem ten, že právě ti mladí kluci nechtějí na nic čekat, dělají to proto, aby byli spokojeni sami se sebou a vsadím se, že většina z nich to chce vylepšit hlavně kvůli tomu něžnějšímu pohlaví, protože bez holek a to si přiznejme, to prostě v životě nejde. Oni nechtějí na nic čekat, k čemu jim bude transplantace ve 40-ti, nebo 50-ti letech? Prostě chceme ten problém řešit v momentě, kdy nastane bez ohledu na věk a následky. Takhle jsem uvažoval já, bohužel. Ale jak jsem psal, když si někdo nechá udělat kouty a zbytek vlasů se mu do konce života nehne, je to v tomto směru jako výhra v loterii. Já to štěstí neměl.

Jinak finasteridu jsem se vyhýbal, četl jsem o kontraindikacích, toužil po rodině, miloval a miluji sex, prostě jsem se bál, jak moc by to mohlo ovlivnit mé libido, takže já byl bez finasteridu. Zkousel jsem minox, Alpecin, kluci, já najivně věřil i šumivým tabletám, ale to nekonečné matlání hlavy, to fakt nebyl život....

@Investman, páni doktoři sice dělají s našimi vlasy, ale musíš to brát jako byznys, prodávají své know-how v podobě toho, co umí a občas si svou práci umí velmi pěkně ohodnotit. Jsou to příjmy plynoucí z Tvé nespokojenosti, respektive neuspokojivého vzhledu Tvého stávajícího "pažitu", ale pozor, stejně tak umí pomoci lidem, kteří se třeba nešikovně popálí a je zapotřebí transplantace, různá zranění, po kterých chybí vlasy a to jsou momenty, kdy po těch letech, co to mám za sebou transplantaci schvaluji. A co se týká holek, jednodušší to určitě nemají, ikdyž to jejich procento je vůči nám mnohem menší, ony však nemají na výběr tu nejzažší možnost a to oholit hlavu na plech. A když vemu svou ženu, ta má hodně vlasů, prsa zvětšit nepotřebuje, ale neměla to jednoduché hlavně se mnou, mé nálady, stavy, všechno jen kvůli podělaným vlasům a málem jsem za to všechno zaplatil tu největší možnou cenu, že jsem ji ztratil i s dětmi. Proto buďte kluci opatrní.
Investman
Afro,

ty to tak hezky píšeš, normálně Ti navruhuju aby sis otevřel poradnu pro plešatce, myslím si, že bys pomohl více lidem s pleší než transky
Co se týče holek, o vlasech to fakt není Kdyby to tak bylo tak by teda cca 30 procent chlapů neměli baby... Já to teda kvůli holkám nedělám, ale spíš kvůli tomu, že bez vlasů vypadám tak o 10 let starší A to se mi zatim nehodí a i v mojí práci je bohužel důležitej vzhled, takže bych byl rád kdybych měl vlasy aspoň do tak cca 35, pak to shodim na kůži a kašlu na to... Proto právě si řikám, že bych možná tu transku prubnul... Určitě ale nejdřív hodim zkušebních 400 štěpů na hodně malou plochu, abych viděl, co to dělá.... A když to nevyjde? Tak se smířím s předčasným zestárnutím Ale myslím si, že když zkoušet malou plochu, tak nemá smysl dělat strip metodu, to bych tam měl pak zbytečně dvě jizvy, ne?

Hele Afro vím, že je to osobní a nepříjemný, ale nechtěl bys hodit fotky tý jizvy když tam máš to tetování? Zajímá mě, jak to vypadá. Díky
Investman
A jinak finasterid a tyhle sračky, lidi, vyhněte se tomu obloukem, zničený zdraví nestojí za žádnou hřívu!!!! Tam je takovejch vedlejších účinků, že to je popsaný snad na A4....
bartosjul
Investman, je velka pravda ze nikdy nemas istotu ako to dopadne a ci to bude ok, ale si vezmi, ze ked je niekto naozaj nestastny z toho ze nema vlasy tak je ochotny urobit cokolvek. Ja tiez som podstupil transplantaciu vlasov, je to asi dva roky dozadu a zatial to nelutujem. Isiel som do toho s tym, ze ved uvidime, nesluboval som si od toho nic velke kedze som cital mnohe skusenosti a po pravde boli rozne. Ono to dost zalezi od toho kde to robia a ako si daju na tom zalezat. Ja som pozeral ponuky aj v Turecku, ale hovorim si ci som normalny kvoli tomu cestovat az tam a tozvie ako to dopadne kedze sa o nich hovori tak ako sa hovori.. Nasiel som si kliniku tu u nas v Kosiciach a bol som nesmierne rad, ze som to podstupil v Centre plastickej a estetickej chirurgie a nie niekde za hranicami. Ale tak je to kazdeho osobna vec pre koho sa rozhodne a ci sa vobec odhodla. Mne odhodlat sa trvalo peknych par rokov.
smoty4
Afro velmi pekne si to napisal a dakujem ti za radu. Pre mna je transplantacia este taka nadej na lepsi a plnohodnotnejsi zivot, tak by som to chcel vyskusat. Neviem ci mam teraz obavy, alebo som zvedavy ako to dopadne ale kazdopadne zijeme len raz a pokial to nevyskusam na vlastnej kozi tak nebudem vediet ako by to dopadlo
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 50 . 51 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020