Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tetování vlasů headstyle

Autor Tetování vlasů headstyle
Afro
Sorry Rudolf, netuším, jestli pan Glum má chtivou ženu, natož jaké má oči, ale rozhodně to není fotografie mé hlavy, ale pana Gluma. A stejně tak si teď říkám, jaké máš oči asi Ty? Jestli nosíš brýle, kolik máš dioptrií a jestli bys neměl pokoukávat po jiném fóru, třeba očních klinik? Mám pocit, že jsi mě tady spojil s fotografií úplně někoho jiného. Nezlob se, ale já se po těch X hnusných letech cítím opět fajn ve všech směrech, snažil jsem se tady lidem popsat a myslím si, že hodně ze široka i s troškou humoru, čím jsem si prošel, protože si myslím, že nejsem jediný, kdo se nějak trápil a spoustu jiných se pořád trápí. No a Ty z toho celého vytáhneš jen mou chtivou ženu a "přilepíš" k tomu fotku pana Gluma. Já osobně bych fotografii zveřejnil, až to bude hotové a budu si jistý, že to stojí za to, ale to je samozřejmě každého věc. A co se týká mé chtivé ženy, třeba je to jinak, třeba jsem chtivý já, možná bych napsal seběvědomější, ale hlavně mě prosím nespojuj s fotografiemi někoho úplně jiného...
Rudolf
Promiň, Tvou ženu jsem si omylem přiřadil ke glumovi....mě prostě jen příide divné, že oba dva máte skoro ve stejnou dobu založené profily (o týden teda) a vychvalujete do nebes pana Suchánka...samozřejmě nevím, třeba práci odvádí opravdu dobrou, ale přijde mi to jako opětovně klamná reklama přímo pana Suchánka...
Afro
Rudo, já jsem svůj nick Afro zakládal tady na fóru někde v roce 2006, v podstatě ze zoufalství, kdy jsem hledal naději v urinoterapii a o nějakém headstylu tady nebyla vůbec řeč. Mrkni na toto, vyskroluj dolů a hlavně na datum: http://www.vicevlasu.cz/darcovska-urinoterapie-2-2 45-9.html

Nic nefungovalo a jak jsem psal, v podstatě jsem rezignoval na život a defakto jen přežíval, ale to sis nejspíše přečetl, protože to, čím jsem si prošel jsem tu popsal hodně ze široka. Poslední rok jsem sledoval toto vlákno, protože jsem v tom viděl jedinou šanci, naději na řešení mého problému a dlouho mi trvalo, než jsem se k něčemu odhodlal, protože jsem po tom všem prostě nevěřil. A když jsem se tady konečně o tom snažil něco napsat, podělit se o zkušenosti, tak jsem zjistil, že po devíti letech můj nick Afro neexistuje a založil jsem ho znovu. Bez problémů mě to pustilo a tím jsem byl přesvědčený, že mi ho administrátoři smázli. Jinak by to při registraci neprošlo. Netuším, jestli to bylo z důvodu nějaké mé nečinnosti, ale je to tak a možná by se k tomu mohli vyjádřit třeba oni. Jinak já nemám důvod tady nikoho přesvědčovat, vyřešil jsem svůj problém a za to jsem hrozně rád.
Investman
Chci se zeptat jak to je s otázkou do budoucna? Jako každá kérka se i tohle musí nějak upravovat ne? A to jako vážně chcete chodit každý dva roky na doplňování? A jak to bude vypadat za 20 let? Až tam pudete desetkrát? Má někdo nějaký bližší info????

Díky
Afro
Ahoj kluci, přehlédl jsem tady na fóru pár soukromých zpráv ve schránce, všimnul jsem si jich až dnes, tak se omlouvám. Rád odpovím veřejně. Ptáte se mě, jestli bych byl ochotný se ukázat veřejně, nebo na nějaké schůzce a je mi jasné, že chcete najít odvahu a vidět realitu a plně to chápu, protože já jsem tu odvahu hledal skoro rok. Jestli dovolíte, já bych tu nejdříve zveřejnil fotografie a pokud by Vám to nestačilo, asi by to pro mě byla další velká výzva, co se nalezení odvahy týká. Víte, já jsem tu celkem dopodrobna rozepsal skoro 20 let svého života a za spoustu věcí se i hrozně moc stydím, protože byste si mohli říct, že jsem "bábovka" když jsem se takto trýznil a trápil jen kvůli vlasům, ale jak říkám, kdo to nezažil, ten to nepochopí a nevím, jestli bych se Vám dokázal při nějaké osobní schůzce dívat do očí. Koneckonců, proto jsme tu všichni pod přezdívkami. Já jsem panu Suchánkovi říkal, že by bylo fajn, kdyby bylo více zájemců, tak se sejít někde u pivka a to jsem hodně machroval, když jsem říkal, no co, tak mi budou kluci 5 - 10 minut koukat do hlavy a pak jsem si začal říkat, co když se tam náhodou objeví můj holohlavý soused, nebo někdo, koho znáte? To by mě snad omývali ..., ale zatím to nezavrhuji.

No a k Tvému dotazu Investmene, to byla jedna z prvních věcí vedle rozpíjení, na kterou jsem se pana Suchánka ptal. Co bude za X let, protože už jsem poučený z transplantací. Ale byl bych rád, kdyby na toto zareagoval on sám, ať to máte přímo od zdroje. Když to vemu z pohledu financí a měl bych jet k panu Suchánkovi jednou za dva, nebo tři, nebo i více let na opakovanou "masáž" temene, protože záleží na tom, jaký máte metabolismu, jak se potíte, jak často se vystavujete sluníčku. Zkrátka, když budete lektorem surfingu někde na Hawaji, což by nebylo až tak špatné, tak právě kvůli sluníčku budou korekce určitě častější. Ale zpět k
financím, lidé mnohem více peněz nechají v cigaretách a alkoholu a proti zahraničním klinikám má pan Suchánek doslova lidové ceny, což je hrozně fajn. Transplantacemi bych tu paseku na hlavě nikdy nedal dohromady, půl miliónu korun by bylo málo a to jsem při zemi, hustota by nikdy nebyla reálná a vzhledem ke skutečnosti, že mi hodně transplantátů i vypadalo bych už do toho nikdy nešel. Jak říkám, jednou za čas masáž hlavy a pokec s panem Suchánkem mi nevadí.

Jinak bych chtěl ještě napsat jednu důležitou věc, je potřeba si uvědomit, že mikropigmentace je nejlepším řešením v kombinaci s oholenou hlavou, je potřeba potlačovat 3D efekt vašich stávajících rostoucích vlasů a na to je potřeba si zvyknout. Mně to nedělá problém, zejména, když slyšíte, že vypadáte mnohem lépe a to samozřejmě hrozně potěší. Proto třeba nechápu pan Gluma, proč zveřejnil fotku, na které za prvé není skoro nic moc vidět, ale navíc tam má své vlasy už celkem odrostlé a přesně toto by vzbudilo nedůvěru i ve mně samotném. Po oholených vlasech zůstává tečka v barvě pigmentu, který se Vám tvoří ve vlasových folikulech a tam, kde folikul prostě není, je nahrazen uměle pigmentem na organické bázi. zní to celkem jednoduše, ale asi to bude věda.
Afro
Tak jsem dnes chlapi čerstvě oholil hlavu a zkusil nafotit u okna za bílého dne, bez umělých světel apod. To je snad moje první Selfie Každopádně nevlastním žádnou kvalitní zrcadlovku, jen standardní smartphone. Fotka je mázlá, není úplně ostrá, jak bych si představoval, jestli by to nechtělo vyfotit na nějaký makro režim, ale asi to bude chtít lepší fotoaparát, než jen mobilní telefon. Každopádně pokud byste ji chtěli vidět, tak ji sem klidně přilepím. Ono to focení také nebude sranda, když s tím člověk nemá zkušenosti. Píšu to jen jako poznatek z dnešního dne. Pěkný zbytek neděle všem.
Investman
Že váháš, hoď to sem!
Afro
Poprosil jsem dnes ženu, aby mě zkusila vyfotit, fotka je lepší, než ten můj včerejší pokus a pak jsme zkusili ještě hodně z blízka detail, aby byla viditelná velikost samotných teček, ale taky ta přechodová část, kde se to potkává s vlastními vlasy. Je to čelní kout, kde vlevo vidíte moje vlasy a pravá část fotky je vyplněný kout. S použitím blesku samozřejmě vylezou i různé kožní deficity, fleky apod. Ale to vem čert, až takto z blízka se na Vás stejně nikdo dívat nebude, mobil jsem měl skoro u ucha, navíc hlava je v podstatě neustále v pohybu a lidské oko nemá šanci perfektně zaostřit takto maličký bod. Vy to máte možnost vidět takto statické, takže jako kdybyste se mi upřeně dívali hodně z blízka na jedno místo a já se při tom ani nehnul. Víc už Vám asi pomoci nedokážu, nejtěžší je z toho celého to samotné rohodnutí, najít odvahu a to už stejně bude jen a jen na vás, kluci. jo, jinak první sezení jsme podstoupil 9. října a tečky jsou pořád stejné, nic se nerozpíjí.

Hlava
Hlava
Detail
Detail
Investman
Vypadá to dobře... Každopádně absolutně nechápu, že ses tak trápil kvůli tý pleši... Vždyť máš úplně dokonalej tvar hlavy na to!!! Fakt totální zbytečnost. Sem si myslel, že jí máš šišatou nebo něco, když Tě to tak štvalo, to pak vypadá blbě, ale takhle je to zbytečný....

Co bylo, bylo. Teď ještě čekám na odpověď toho p. Suchánka jak je to s budoucností, protože mě to zajímá...

Díky.
Afro
Tvar hlavy mám vynikající, to je pravda. Já se trápil v souvislosti s těmi transplantacemi, které tady spoustu lidí řeší a které jsem v mládí podstoupil, protože normálně bych hlavu oholil už dávno, no co, tak bych chodil s holým kolenem, ale s tím oholením samozřejmě odkryješ všechny ty následky, které ty transplantace napáchaly a to byla moje noční můra. Toto vyřešilo všechny moje problémy a jsem za to doopravdy hrozně moc rád. Ty tečky nejsou větší, než reálný vlas, jen je potřeba si zvyknout na holení, které mi trvá cca 15 minut i s vousama, u kterých si nechávám decentní strniště, jako celek to vypadá lépe. Zrovna včera jsem odpovídal na jednu soukromou zprávu ohledně holení, protože ne každý snese žiletku a i já patřím mezi typy s velmi citlivou pokožkou, takže jsem něco vyzkoušel a mám pár fajnových typů, které mi vyhovují.
Rudolf
Musím uznat, že toto vypadá opravdu dobře!! Hlavně na poměr cena/výkon
Malepiece
Když už tu takhle ty fotky lítaj,tak se taky přidávám.U mě můžete mít jistotu že to není jen reklama,jsem tady na foru už nějaký ten pátek.Jsem fakt na 100% spokojený a to i přes to,že musim projít ještě jednou korekcí.

image.jpg
image.jpg
frederick
Investman
Co bylo, bylo. Teď ještě čekám na odpověď toho p. Suchánka jak je to s budoucností, protože mě to zajímá...


Máte soukromou zprávu.
Afro
Ahoj kluci, už sem nechodím tak často. Všechno důležité jsem tu napsal a ani dnes tu nebudu rozdávat moudra. Chtěl bych se vás jen pro změnu na něco zeptat. Je to možná hloupost, ale jak často, nebo po kolika dnech holíte stávající zbytek vlasů? Ptám se hlavně těch, co mají za sebou mikropigmentaci. Slyšel jsem, že někdo si holí hlavu třeba každý den. Je to docela sranda, byly časy, kdy jsem růst vlasů tlačil pohledem do zrcadla a teď, když mám mikropigmentaci, tak bych ten růst toho zbytku klidně něčím přibrzdil

Mějte se tu fajn a díky
Art
Ahoj Afro a ostatní , mám mikropigmentaci od p.Suchánka od jara 2015 jsem spokojený a je pravda že aby vypadalo tetování fakt dobře je potřeba se o "hlavu" starat, stříhám se jednou týdně strojkem bez nástavce aby vlasy po straně hlavy nepřerůstaly a nebyl tam rozdíl oproti temeni.I deální stav je u mne 3-4 den po ostříhání to je perfektní. Lidi nebojte se do toho jít, dnes když vidím mladý kluky s "potkovou" a často mají dobrý tvar hlavy tak mám nutkání jim říc, "chlape nech si to udělat, budeš vypadat skvěle", samozřejmě to nikomu neřeknu, je to citlivá záležitost . Nejsem žádný mladík, bude mi 50 a nikdy jsem plešatou hlavou nijak zvláš netrpěl, ale dodá vám to sebevědomí. Strach je malá smrt.
Newman90210
Vidím na příběhu Afra ještě jednu pozitivní věc. Já jsem se bál, že po transplantaci zůstávají na kůži malé jizvyčky a že když se to vezme úplně nakrátko, tak to nemusí vypadat úplně přirozeně apod. Ale tady je vidět, že i když to měl Afro několikrát dělané vepředu, tak to prostě teď sestřihl a zbytek se dodělal mikropigmentací. A vůbec to tam nikde nejde poznat. Takže to beru jako takové zadní vrátka, kdyby byl s mojí případnou (dost pravděpodobnou) transplantací byl jakýkoliv problém.
Kožak 69

Ahoj chlapy,
jsem naprosto bezradnej. Jsem 100% rozhodnutej, že si nechám udělat mikro-pigmentaci v Londýně, ale nevím pro jakou kliniku se rozhodnout (SKALP, HIS nebo VINCI). V září jsem byl na konzultaci ve všech třech Londýnských klinikáchch, ale přišlo mi to všude podobné. Liší se pouze v některých postupech a v ceně. Potřebuji se už rozhodnout, protože to musím spáchat již v únoru před odjezdem do Thajska.

Koho by jste si vybrali vy??? Díky za vaše názory...
smoty4
Zle to nevyzera veru
FOX
Ahoj,

je tu někdo, kdo si nechal udělat mikropigmentaci v Německu ve Vinci nebo u pana Suchánka a mohl by předat nějaké osobnější info člověku, který se rozhoduje zda do toho jít či nejít?

Předem moc děkuji, FOX
Afro
Ahoj FOX, tak jsem po nějaké době zase nahlédl do fóra, co je tu nového? Klidně se ptej na všechno, co Tě zajímá. Když budu vědět, rád Ti odpovím.
FOX
Ahoj, asi jako u vetsiny z vas tady me tak od 20 let (u nekoho driv u nekoho pozdeji) zacalo trapit vypadavani vlasu. Rekl bych, ze se mi darilo s tim pomerne slusne zapasit, abych to nejak maskoval, protoze vypadek nebyl zas az tolik markantni. Slo hlavne o zvetsujici se kouty plus postupne ridnouci vlasy na temeni. Minuly rok jsem uz z toho boje byl docela znaveny, tak jsem vzal hlavu jednoduse strojkem. Nicmene reakce nekterych lidi z okoli nebyly uplne pozitivni, coz chapu protoze driv me meli za takoveho spise playboye (smajlik) a nyni jsem timto hodne zestarnul tim spis, ze je docela zretelne videt ustupuji i linie. Takze pul az 3/4 roku jsem to neresil, ale pak mi zacaly vadit prispevky nekterych lidi, kteri me delsi cas nevideli, tak jsem postupne zacal vice a vice vyuzivat ksiltovky. Nicmene to take neni reseni navzdy a to si tak nejak uvedomuji. Proto me take docela zaujala moznost mikropigmentace vlasu. Nicmene i po zhlednuti mnoha videii mam celkem obavy do toho jit.

Hlavni veci co jsou mi nejasne jsou:
1) co by na to reklo okoli prijit najednou s natetovanymi vlasy
2) jaka je teda realna vydrz a jak se to postupem casu chova - pomalu to mizi az to uplne vymizi?
3) v pripade, ze budeme koukat dale uz je vyzkouseno co to udela na hlave napr. Po 10 opakovanich procedury? Netvori se nejake mapy fleky?
4) co kdyz vlastni vlasy zacnou sedivet? Aby pak nebylo tetovani spise vice vyrazne nez vlasy vlastni
5) kdo do toho sel tak jak dostal duveru v toho konkretniho tatera (precijen kdyz to nekdo zmrvi tak je to na hlave a socela videt)
6) jde to v pripade potreby zcela odstranit?

Vsem se omlouvam za mozna naprosto hloupe otazky, ale jsem v tomto laik s jen tak letmymi informacemi z webu.

Dekuji FOX
Speed
Čau chlapi. Tak i já mám po zákroku ( včetně korekcí ) tetování vlasů u pana Suchánka a chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří zde napsali upřímnou výpověď ze zákroku a na základě toho jsem se rozhodl. Pan Suchánek je opravdu profesionál, který svou práci odvedl na 100% a vždy se snažil vyhovět přání zákazníka. V dnešní uspěchané době je takových lidí málo, a proto jsem rád, že jsem ho mohl poznat. I díky jeho přístupu jsem mu dovolil jako jediný zveřejnit mojí fotku i s obličejem, která je na jeho webových stránkách. Psát zde dále ( jak je to úžasné apod. ) je zcela zbytečné, protože už tak si spousta lidí bude myslet, že je to reklama. Udělejte si názor sami a věřte, že všechny fotografie od pana Suchánka jsou opravdové. Snad má upřímná zpověd pomůže dalším lidem, kteří váhají s rozhodnutím. Mějte se tady fajn. Speed
Afro
Ahoj Foxi, abych dodržel nějakou korektní podobu tohoto vlákna, tak je slušnost odpovědět, když už jsem se nabídnul. Musím říct, že většina Tvých otázek je určena spíše pro někoho, kdo tyto služby poskytuje hodně dlouho. Já to mám na hlavě od 9. října 2015, takže mám právo zhodnotit jen toto období a za mě je zatím vše v pohodě a jsem šťastný, spokojený a vnitřně svobodný. Ale když vemu hned tu první otázku, co na to bude říkat Tvé okolí, na to Ti tady neodpoví asi nikdo, my neznáme lidi ve Tvém okolí. Je jasné, jestli se pohybuješ s úplně holou hlavou a najednou se objevíš s "oholenou" kšticí a perfektní čelní linkou, tak to neukecáš na žádný babský odvar, nebo že se Ti stal přes noc zázrak, asi tak ;o))) Je mi úplně jasné, s čím bojuješ, máš strach a hledáš odvahu... Tak snad ji najdeš, drž se chlape.
fiko
Zdarec borci. Mám provedenou mikropigmentaci u Pana Suchanka v Olomouci a musím ho pochválit, odvedl profesionální práci. Tečky nejsou rozpyté. Omládl sem o 5 let. Vypadá to přirozeně. Cítím se ted opravdu dobře.Podívejte se na jeho stránky a zavolejte mu, ten člověk reálně existuje a ten telefon zvedne.
er1so
Len o 5?
Androidon
Investman
Chci se zeptat jak to je s otázkou do budoucna? Jako každá kérka se i tohle musí nějak upravovat ne? A to jako vážně chcete chodit každý dva roky na doplňování? A jak to bude vypadat za 20 let? Až tam pudete desetkrát?


Tohle právě je ta nejvěší nevýhoda tetování vlasů, že se musí každé dva roky obnovovat. Jinak ale musím říct, že čerstvě vytetované vlasy vypadají výborně, viděl jsme to už na vlastní oči.
WillisPlesinis
Caute plešky.skusim byt stručny. O mikropigmentacii som sa dozvedel cca pred tyzdnom...vlasy som prestal riesit pretože som si povedal ze sa to riesit neda a tuto temu som na internete ignoroval...z tejto metody som odpadol ked som ju prvy krat videl.....avsak po precitani komplet celej diskusie som ostal zmateny ako asi kazdy z vas...aj ked tomu chcem verit ze sa to da aj tu tak si zaroven nie som isty....dost ovplyvnili moju doveru posty od uzivatelov ako Malepiece pretoze chalan vyzera ze si tym celym presiel uz par rokov. Ale aj napriek tomu ze to vyzera uz slubnejsie stale to je take ze neviem...preco by som mal svoju hlavu zverit niekomu na zaklade internetovej diskusie. Ked vidim videa z klinik ako HIS Skalp alebo Vinci tak tam nemam nad čim rozmyšlat či by som sa pre to rozhodol jediny problem su samozrejme peniaze. Cize ja chcem len podelit s takym pocitom co by presvedcilo mna ako klienta. Musel by som proste vidiet podobne video z konkretnej kliniky alebo ja neviem tu skor salonu kde by to bolo natočene normalne pred počas zakroku/samozrejme tak aby niekto neodkukal/ a tak isto po nejakom čase s tym že by to tam odprezentovala povedzme aj osoba čo to vykonáva. Cim viac by som ich videl tym viac by som tomu veril. Fotkam clovek proste az tak neveri to sa dnes da krasne upravit ze plus je problem že sa to rozpije az po čase. Mna ako klienta proste nezaujíma že tu sa to neda lebo ludia chcu mat sukromie ze sme ina mentalita...to je uz v zaujme toho prevadzovatela aby si to nejak osefoval aby sa mu nieco take natocit podarilo. Mna zaujima len istota a pocit ze ked niekam pojdem tak nad tym ani nemusim uvazovat ze sa nieco poserie...Bohuzial u nas ma zatial nic tak nepresvedcilo ako spominane kliniky. Toto je len pocit cloveka ktory mozno ok nema tolko info na tuto temu ako vy čo to riesite uz x rokov ale myslim si ze kazdy novy potencialny klient bude vzdy toto riesit kym to tu nebude nejak na 100% potvrdene ze tam to robia dobre...mne nestaci napr ani tych 70% istoty...Prajem vsetkym prevadzkovatelom tejto techniky aby ked ju robia teda vazne dobre tak nech sa trosku viac snazia aby im ludia doverovali...ked sa nemate za čo hanbit a vymyslite lepsi sposob ako nas presvedčit ako doteraz tak to bude zlomovy bod počte vašich klientov. Objednajte si kvalitnu produkciu spravte niekomu MP zdarma za reklamu proste si to nejak osefujte ako sa to robí aj vo svete. Prajem vela zdaru a pekny den.
slamka
Myslím že to by presvedčilo viacerých
Malepiece
Pokud vím konkrétně s panem Suchánkem tady žádná negativní zkušenost nebyla ( nebudu počítat trapný pokus konkurence ihned zezačátku,jak jej pošpinit ) Já jsem prostě maximálně spokojený a to vím o čem mluvim,však mi také trvalo než jsem narazil přesně na to,co jsem si představoval a jak to vlastně správně má i vypadat.Vám nedůvěřivcům řikám jediný,je to Váš problém když nevěříte a zbytečně se tedy trapte dál,ikdyž by jste mohli mít prakticky ze dne na den uplně jiný život.Tady dokonale platí pořekadlo: KOMU NENÍ RADY,TOMU NENÍ POMOCI!!
WillisPlesinis
No pozeram ze na stranke mikropigmentace. cz hladaju klienta na natočenie video dokumentu...držim palce nech sa to podarí natočiť kvalitne a presvedčivo...som velmi zvedavy na vysledok...ak bude dobry tak nebudem váhat, pretože toto je jedine miesto nad ktorym by som tu vobec uvažoval...palec hore za taketo kroky. Posobi to uplne inak na moju doveru, ked niekto svoju pracu takto odprezentuje...nie je to len text na internete ze MP je super alebo fotka...je to aspon nejaky kontakt s človekom ktoremu zverím svoju hlavu...presne to je ten človek ktorý musí ist do rizika, ze ked sa nieco potom poserie tak vsetci budu vediet, ze u neho to nefunguje...ak sa toho nebojí tak asi na tom niečo bude...nie ja ako klient mam ist na zakrok s nejakou neistotou a spoliehat sa na internetove diskusie...to kdezeee vsak je rok 2016 No...velmi sa tesim na ten dokument
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tetování vlasů headstyle

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020