Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Autor Transplantace Turecko vlastní zkušenost
inkognito91

jenda1980
Vyzera to noc dobre uplne iny clovek z teba
Apache
jenda1980
Vypadá to dobře. Ten rogaine dáváš kam? Na ty transplantované vlasy nebo jinam?
jenda1980
Dík, to mi říkají všichni, že vypadám mladší. Do hola jsem se stříhal tak 17 let. Rogain dávám na transplantovaný a na vertex. Na vertex mi nic nepřesadili, bo když jsem byl v turecku, tak mi řekli, že mám hodně jemný vlasy, že nemůžou použít tolik štěpů, že to bud spraví ty pilulky a rogain, nebo bych musel přijet ještě jednou. Na tom vertexu mám sice kolečko, ale po těch čtyřech měsících používání toho rogainu a těch prášků, tam začli růst nějaký chloupky, ted už jsou z nich větší chlupy a třeba z toho jednou budou vlasy Ale dřív tam nebyli. Těžko říct, protože jsem se vždycky stříhal do hola. Ale kdyby z toho nic nebylo, tak bych na jaře letěl s Davidem do Turecka zase. Tak uvidím, dám vědět, budu dávat fotky.
Mesmerizing
Ahoj,
Měl bych dotaz. Existuje nějaké kritérium pro zahuštění vlasů? Já mám vlasy po celé hlavě, jen řídké. Mám dlouhé vlasy, takže to nejde poznat, ale chci se nechat ostříhat na krátko a popřípadě to dohustit transplantací. Mohou se vlasy transplantovat i do míst kde je mám?
Díky za odpověď.
JankoHrasko
Ahojte,
môžete mi prosím popísať ako ste prežívali prvé dva týždne po transplantácii? Nepotrebujem všeobecné info o priebehu hojenia po zákroku - tie už mám. Skôr mi ide o praktickú skúsenosť, najmä o to aká je bolestivosť v prvých dňoch po zákroku, prípadné komplikácie, ako ste spali, ...? Rád by som vedel na čo sa mám psychicky pripraviť?

Ďalšia veľmi dôležitá otázka je, či transplantácia vlasov automaticky znamená, že človek "musí" začať brať podporné prípravky, ktoré sa tu v diskusii viackrát spomínali? Rád by som totiž transplantáciou svoj boj s týmto problémom natrvalo vyriešil ale mám pocit, že ďalšia (pomerne pracná) starostlivosť je nevyhnutná...

Ďakujem za rady a pomoc!
iwos
JankoHrasko
Rád by som totiž transplantáciou svoj boj s týmto problémom natrvalo vyriešil

Transkou se udělá jenom to že se přesaděj vlasy z místa A do místa B. Žádnou transkou se nezastaví další padání a ubejvání vlasů. Je naivní myslet si že transkou jednou provždy svůj problém s vlasama vyřešíš.
JankoHrasko
mám pocit, že ďalšia (pomerne pracná) starostlivosť je nevyhnutná...

Brát finasterid nebo dutasterid na zastavení nebo aspoň spomalení dalšího výpadku vlasů není pracný ale je to problematický páč tydle léky maj negativní vedlejší účinky hlavně na sex.
jenda1980
To není pravda, že bude padání vlasů pokračovat. Padání vlasů se týká jen určitý oblasti, která je k tomu víc náchylná. Přesazený vlasy nevypadají. Navíc v určitým věku se padání zastaví. Nicméně prášky zpomalí, možná téměř zastaví (můj názor) padání. Nicméně přesazený vlasy mi už nevypadnou. Když bude padání pokračovat, tak určitě podstatně míň, sám pozoruju, že vypadám se svou palicí už tak 5 let stejně a už mi nic nepadá i bez prášku. I kdyby, tak budou padat vlasy nepřesazený, což je stejný, jak se podholit nebo si udělat na palici ostrůvek. Každopádně mám ted vlasy na celý život a co by vypadalo těch pár vlasů je stejně buřt, bo až mi bude 55, budu řešit ztvrdlý játra . K dotazu k operaci. Po oparaci nic nebolí, druhý den po příletu z Turecka, tzn. třetí den, přijel zedník, bo měl po roce čas, vyšlo to akorát a já s ním s čelenkou a kloboukem na palici přesazoval okna. Pak odjel a já ještě další týden dělal na domě bourací práce s rozpíchanou palicí. Sice se to nedoporučuje, ale dal jsem si pozor na palici, nezvedal nic těžkýho (třeba ne víc jak pytel od malty) a běhal po domě s příklepovkou. Druhý den to vůbec nebolí, prostě na pohodu. Když bych jel po druhý, tak bych tam třeba na další týden zůstal a cestoval. Cestuju rád a tohle je ideální příležitost. Nač vybírat dovolenou a běhat po rodným městě s rozpíchanou palicí. Bud ležet doma čumět na kraviny v telce, nebo si to užít, domluvit se s dalšíma kumpánama před odletem do turecka, že by byl odlet další týden. David to sice nedoporučuje, bo už měnil letenky kvůli tomu, že si to lidi rozmysleli, že tam nechtěli být sami, ale mě by to bylo v zadku, bo jsem zvyklí být sám, já bych si cestování užil sám i s partákem.
David1985

A máme tady začátek LEDNA

Už tě nebaví nosit čepici? Chceš mít husté vlasy?
Vyřeš to jako minulý týden tahle parta kluků a vrať se domů o 10 let mladší.
Přidej se k nám příští měsíc do další party nových vlasáčů.
Pojede nás zase kupa! Pro veliký zájem v lednu i v únoru 2019 máme nové termíny, které nemáme vypsané na webu. Během ledna a února pojedeme do Istanbulu hned několikrát.

• bezplatná konzultace
• all-inclusive
• až 5000 štěpů
• bezbolestná technologie
• nejnovější metoda pro transplantaci vlasů 💎Sapffire F.U.E 2018💎
• nešetři na sobě těch pár drobných a vyber si tu nejlepší kliniku Dr. Serkan Aygin vše naprosto bez starostí a s garancí, že se ti uchytí 98% zasazených vlasů!
• transplantace vlasů za menší cenu, než je cena dvou nových iphonů.
již 80 klientů z CZ a SK podstoupilo zákrok právě ZDE: https://drserkanaygin.com/
• celoživotní záruka na zákrok
Cena: 3190,-€

Každý klient dostane k vyplnění formulář, kde hodnotí všechny naše služby od ubytování až po samotnou transplantaci a její průběh. Protože Váš názor je pro nás velice důležitý. A my se díky němu můžeme posouvat stále dopředu.

Zavolej Davidovi, to bude tvůj průvodce tvojí životní změnou. Nabere tě na letišti, provede tě klinikou, památkama po Istanbulu a domů dorazíš jako nový člověk. A to vše za cenu dvou nových iphonů

📞 Tel.: +420 604 933 113
📬 Email: info@transplantacevlasuturecko.cz
web: https://www.transplantacevlasuturecko.cz/
instagram: https://www.instagram.com/transplantace_vlasu/
facebook: https://www.facebook.com/transplantacevlasu


1.jpg
1.jpg
2.jpg
2.jpg
3.jpg
3.jpg
David1985

Pár fotek naší moderní a krásné kliniky.

WhatsApp_Image_2019.jpeg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
David1985

Podívej se na naší práci a porovnej si hustotu SAPPHIRE FUE vs klasická FUE a DHI

Proč je Sapphire FUE účinnější než běžná FUE metoda?

- přesnější tvorba kanálků
- stabilnější uchycení vlasového štěpu
- rychlejší obnovení tkáně
- bujnější kštice a přirozenější vzhled
- nižší riziko komplikací
- hladší vlasová pokožka

Nešetři na svých vlasech a zvol si tu nejmodernější a nejkvalitnější metodu transplantace vlasů na světovém trhu!!!

Naše SAPPHIRE transplantace je mnohem šetrnější a jemnější k vaší pokožce oproti klasickým neinovovaným zastaralým metodám.


toto je SAPPHIRE FUE!!! podívej se na mnohem lepší hustotu než klasická FUE nebo DHI
toto je SAPPHIRE FUE!!! podívej se na mnohem lepší hustotu než klasická FUE nebo DHI
sapphirefue.jpg
sapphirefue.jpg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
WhatsApp_Image_2019.jpeg
David1985

U nás jen bezbolestná metoda transplantace vlasů.

Víte, že většina klinik na transplantaci vlasů ještě používá k anestezii jehly?
Většina klinik používá k umrtvení jehly těchto jehel musí vpíchnout cca 40 až 60 jedná se o velice nepříjemný a velice bolestivý zážitek který trvá 30 až 50 minut.

Vyhněte se tomuto mučení a vyberte si kliniku, která používá nejmodernější technologie pro umrtvení bez jehel stejně jako Dr. Serkan Aygin.

My nešetříme na našich pacientech! Používáme jen ty nejmodernější technologie na trhu.


bezbolestna_transpla.jpg
bezbolestna_transpla.jpg
sac07ekimindelokal.jpg
sac07ekimindelokal.jpg
transplatacevlasutur.jpg
transplatacevlasutur.jpg
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019