Transplantace Turecko vlastní zkušenost - Diskuze Více vlasů.cz (9)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Autor Transplantace Turecko vlastní zkušenost
Damyan
Shaman
Ted k veci - videl jsem na netu dost vysledku transek, a musim rict ze ta Davidova transka patri mezi ty nejlepsi. Takze asi ta klinika nebude uplny odpad, jak tady kdosi tvrdi.

ano stači sa objednat priamo v turecku na tej klinike napisat že budem robit blog a zaroven reklamu v CR a SR daju ti najlepsieho "doktora" aby si neurobili hanbu a ešte aj zľavu ak tam pojdes cez http://www.aratravel.cz zaplatiš 2x viac a dostanes nahodneho doktora ktorý to može robit napriklad prvy krat ciže je to mačka vo vreci pretože vačššinou ten čo ti bude robit transku bude nový zamestnavaju tam len lacnu pracovnu silu a je to mega risk jasne ze na interenete sa zukazuju len tie najlepsie preto treba mat rozum a od začiatku treba vystupovat ako bloger ktory ide robit recenziu daju ti to najlepsie co maju a takt to mal aj David .Obyčajny pacient dostane to najhorsie čiže je to risk na tej klinike zamastnavaju len amaterov alebo co sa budu na tebe ucit taq pozor na to ! kto ma rozum tak si zabezpeči toho najlepšieho ale ako som pisal su tam daleko lepšie kliniky treba hladať citat aj negativne recenzie na zahranicnych forach
peterb85
Nad tým som uvažoval aj ja, keďže mnoho Nemcov i iných tam idú s kamerami v ruke akože blogeri. Samozrejme, to sú také citlivé veci, že vtedy si musia dávať skutočne pozor na odvedenú prácu. Súhlasím s tým, že veľmi závisí od osoby, kt. ti to bude robiť. Keby človek vedel, do čoho presne ide a aký môže očakávať výsledok, možno aj následok, keby to nevyjde presne podľa plánu..
David1985

!POZOR! tento TROLL/HEJTER - Damyan

Tento uživatel se snaží úmyslně poškodit jméno kliniky Dr. Serkan a Cestovní Kanceláře Aratravel lživými nepodloženými informacemi.


Vše začalo 3 dny po tom, co jsme začali oficiálné platit reklamu na slovenském trhu. A po spuštění nových webových stránek a otevření kanceláře v Praze.

Veškeré věci, co píše, jsou smyšlené a ničím nepodložené.

Tento člověk ani nikdy nebyl klienetem na klinice Dr. Serkan Aygin!!!

Píšě, že na klinice pracuje levná pracovní síla a podobné nepodložené lži. Klinika Dr. Serkan v roce 2018 patří v Istanbulu mezi špičku a pracovat na ní znamená i být nadstandartně ohodnocen. Tudíž na klinice je prakticky nulová fluktuace zaměstnanců. Všichni musejí dodržovat přísné zásady a pravidla, které Dr. Serkán kontroluje. Každý team se skládá ze 3 lidí (lékař a 2 operatéři) + k tomu jejich práci kontroluje Dr. Serkan. Jsou to jeho zaměstnanci a on Kliniku prezentuje svým jménem. Tudíž má logicky zájem na tom, aby každý pacient měl co nejlepší výsledek.

Vůbec nechápu jak někoho může napadnout, že by chtěl udělat špatný výsledek??? Ty jsi opravdu tak naivní, že si myslíš, že někdo, kdo na tobě dře 8h nechá na tobě ruce a celý pracovní den. Že by chtěl, aby ta práce přišla na zmar? To si jako fakt někdo může myslet vážně?

Dr. Serkán kliniku budoval 10let než jí dostal na úroveň, kde je teď momentálně. Je to jedna z nejlepších klinik pro transplantaci vlasů.

Vůbec není v ničím zájmu udělat špatný výsledek, ba naopak Dr. Serkán je velký dříč a málokterý Dr. dokáže vybudovat a uřídit takovouto velkou a luxusní a nadstandartně vybavenou kliniku, která používá nejnovější metodu pro transpantaci vlasů a to Saphire F.U.E 2018. Většina doktorů dělají na jedné malé klinice a nikdy se jim nepodaří vybudovat to, co dokázal za svoji karieru Dr. Serkan.

A to je právě to, co asi děsí jak českou, tak slovenskou konkurenci.

Ohledně ceny:

Tento troll píše úplně nereálné častky, proto sem nahodím smlouvu, kterou mají všichni klienti a je naprosto klasickou smlouvou cestovní kanceláře viz přiložený obrázek! Aratravel si účtuje 15.000,- Kč a z toho platí, letenky, hotel, převozy a delegáta.
Zbytek se platí kartou nebo hotově už přímo klinice Dr. Sekan! Vše je rozepsáno dopředu a klient ví, co za co platí a hlavně komu.

Kdo chce bez doprovodu cestovky, může se objednat přímo zde na klinice: https://drserkanaygin.com/

Recenze:

Je rok 2018 a myslím si, že internetová gramotnost kord u diskutujících na fórech by podle mě měla už být na vyšší úrovni a člověk by měl být více soudný.

Každá společnost má samozřejmně klienty, kteří nejsou spokojení, a v případě Kliniky Dr. Serkan to jsou jednotky/desítky. Logicky když si vezmu, že má za sebou klinika přes 10.000 transplantací, tak to je neuvěřitelný, jak je klinika profesionální!
Má jen jednotky nespokojených klientů. I kdyby to byly desítky, tak je to neuvěřitelný výsledek v tomto vysokém počtu. Není to ani 0,1% nespokojených.

Přes 800 recenzistů z celého světa včetně kokurenčních cestovek dali 5***** hvězdiček. Z toho asi 120 recenzistů 4 hvězdičky a cca 30 lidí dalo hvězdičku 1 v průměru 4,7 z 5 Opravdu vynikající výsledek.

A to většina lidí recenzi ani nenapíše pač jsou spokojeni.

Naopak když je klient nespokojen, tak vždy si jde ulevit na internet a vše co nejvíce rozmazává a kope kolem sebe.

Náš troll není ani naším klientem a už mi připomíná toho šílence, který dělal problém docentovi Janu Měšťákovi, jednomu z nejlepších chirurgů v ČR a SK, který vybudoval jednu znejlepších klinik Esthe.
https://www.youtube.com/watch?v=nCoV9tWdWoI

Dokonce se do něj i zamiloval. Tak doufám, že mě to také nečeká
Kdo chce může si na čt1 pustit celý díl 13. komnaty

A teď si položme tu otázku:
Kde se tento troll objevil? Z ničeho nic hned po expanzi na slovenský trh někdo slovensky píšící začal pouze urážet nás a kliniku? Co za tím asi je? On totiž není ani nespokojený klient. On je někdo, kdo naschvál hledá všechny špatné recenze někdy z roku 2014, když klinika naprosto nebyla tam, kde je teď. Za ty roky se obrovsky posunula jak technologicky, propracovaným systémem a hlavně tisícema transplantací, ze kterých se poučila. Nikdo nespadne z nebe učenej. A tohle všechno už má klinika za sebou a teď je právě ten nejlepší čas využít její služby.

A ten pán v té anglické diskuzi, co postoval troll, opravdu nevypadá moc spokojeně, ale kdyby byl trošku chytrý, tak se s klinikou vždy domluví a klinika by bez problému vše napravila. Kord v době, kdy klinika využívá i D.H.I metodu (vlasový implantát) touto metodou se dají opravit nepovedené transplantace, jizvy a popáleniny na špičkové úrovni. Doba a vývoj jde dopředu a vše se dá řešit. Nevím proč si stěžuje na fóru? A neřešil to přímo s klinikou, aby sjednala nápravu. Toť je mi otázka. Mě nebo mému klientovi, kdyby to klinika pohnojila. Tak první budu chtít pořádnou opravu transplantace a zadarmo. Nevím proč to tak nevyřešil, když má záruku? A má na hlavě tohle 4 roky a stěžováním na fóru mu opravdu nové vlasy nenarostou.

Nehledě na to, že klinika využívá kontrolní systém a klient má záruku!
Kontrolní systém spočívá v tom, že naši klienti posílají kontrolní fotky každý měsíc a kontroluje se stav zda je vše ok. V případě, že by cokoliv bylo špatně je důležité to řešit co nejdříve s klinikou. A ne po dvou letech si stěžovat na fóru

Chce to otevřít oči a podívat se, kde je klinika nyní v roce 2018 a co vše nasbírala za cenné zkušenosti! A na její perfektní výsledky stovky recenzistů, kteří jí dali 5hvězdiček*****. Drtivá většina klientů jsou spokojeni včetně mě. A to je to důležité si uvědomit.


smlouva kterou m kad klient
smlouva kterou m kad klient
aktuln prce kliniky Dr. Serkan 2018
aktuln prce kliniky Dr. Serkan 2018
aktuln prce kliniky Dr. Serkan 2018
aktuln prce kliniky Dr. Serkan 2018
David1985

Aktuální naše práce rok 2018!
Paní po 6 měsících od transplantace poslala Diegovi (průvodce aratravel) Srdíčka a je vděčná.

Všichni naši zaměstnanci i klienti jsou reální lidé a jde jim projet Facebook! Neschováváme se nemáme důvod


Co k na to, e oslavme tch 6 msc?? Nekonen vdn!!
Co k na to, e oslavme tch 6 msc?? Nekonen vdn!!
transplatace vlasu Dr. Serkan 2018
transplatace vlasu Dr. Serkan 2018
Na zdrav :)
Na zdrav :)
Damyan
David1985
Tento uživatel se snaží úmyslně poškodit jméno kliniky Dr. Serkan a Cestovní Kanceláře Aratravel lživými nepodloženými informacemi.

dal som len linky zo zahraničných for vele zlých recezii je v Taliansku Nemecku španielsku atd
doknca na REALSELF.com čo najváčšia svetova stranka pre reálne príbehy v oblasti medicíny. REALSELF je presne tá stranke kde si realne najdes recenzie overene a nikot to nemôže spochybniť ziadne PR recenzie ako robis ty tam nenájdeš
David1985
A to je právě to, co asi děsí jak českou, tak slovenskou konkurenci.

aku konkurenciu hovorís ved som sem dal len linky na negativne recenzie z celeho sveta a napisal som ako sa dá ist lacnejsie k tvojmu https://drserkanaygin.com/ o čom splietas si fak normálny alenbo čistý klamár? Propagujem tu niekoho iného? tak diskutuj na urovní a nepiš tu sračky takto si len vsetci o tebe pomyslia čo zač
David1985
Přes 800 recenzistů z celého světa včetně kokurenčních cestovek dali 5***** hvězdiček. Z toho asi 120 recenzistů 4 hvězdičky a cca 30 lidí dalo hvězdičku 1 v průměru 4,7 z 5 Opravdu vynikající výsledek.

samozrejme tieto recenzie sa daju kupit je kopec cisnkych firiem ktore ti srpravia za poplatok pozitivne recenzie z celeho sveta a kvaltitne za malo penez jedine realny prieskum si najdes na REALSELF alebo nejake fora medzinarodne s velkou komunitou
David1985
Je rok 2018 a myslím si, že internetová gramotnost kord u diskutujících na fórech by podle mě měla už být na vyšší úrovni a člověk by měl být více soudný.

ano ved presne treba si pozriet zahanične fora nie niekoho rady kto na tom zaraba a pise tu same nepodložene fakty a da sem reklamne (PR) recenzie na tranksu, Samozrejeme tieto marketingove transplantacie k takým sa bežny klient nedostane, klient sa dostane do ruk k slabemu pracovnikovi a väčšinou to nevyjde. Ty sem dávaš len zopar zákrokov ktoré vyšli boli robene za účelom PR. Ty na tom mas velku maržu azarobkovú činost tak si budes tvrdit svoje šak jasne pravdu nenapiseš ale myslim ze ludia nie su sprostý na internete mas kopec negatívných recenzí

Tento "podnikatel" chce len zarobit na ludskej túžbe mat lepsie vlasy, ludia majte rozum a pozorne si spravte prieskum klinik v Turecku a každý kto má rozum si to urobí s zisti ake su realne ceny a lepsie kliniky ...... takéto PR reklamy by som aj na totmo fóre zakazál !!!!
David1985

Ty jsi musel dostat hodně zaplaceno za tohle, ale už to tlačíš až příliš jseš už moc průhledný. Přestřelil jsi to trollování teď už je to evidentní trolling. Založit anonymní profil a jen špinit jednu kliniku

A panáček už chce něco zakazovat
To mu asi hodně ležím v žaludku

Nejvtipnější je, že ty kliniky které tě platí reálně mají co ztratit.
A pak z ničeho nic přijdu já někdo, kdo nemá co ztratit. Naopak já můžu jen získat tak chápu, že začnou kopat.

Blbá pozice bojovat proti někomu kdo nemá co ztratit. To chápu taky bych v ní nechtěl být

Vím jak první boje probíhali v Italii Jenže mezi prvním a druhým rokem internet zaplavili fotky a videa výsledků klientů. My máme jen 8 měsíců a málo klientů. Hlavně většina jich je v růstu. takže já jen tiše vyčkávám a čekám Než se tato lavina spustí. Už teď mám spousty fotek každý, kdo přijde může se podívat.

Všichni budou mít perfektní výsledky! Jeden jako druhý!

ČAS UKÁŽE PRAVDU! Stejně jako jsem byl napadán ze začátku já, že mě tam nic nevyroste, že to stojí za nic, že už nikdy nepřidám fotky výsledku atd... A dělám jak jsem řekl!!! každý měsíc sebejistě dávám nové fotky a točím videa nemam nejmenší pochyb o kvalitní práci na klinice už jsem toho viděl tolik, že není o čem pochybovat!!! A taky ČAS UKÁZAL!!! PRAVDU!!! A kolik tu bylo hejtrů teď jen koukají.

úplně stejně to bude pokračovat s ostatníma. Rok 2019 už bude slušná kopa fotek a rok 2020 už všichni budou vědět kam jít na transplantaci vlasů a neudělat chybu. Stejně jako v Itálii ty 2 roky zhruba než to budou lidi vědět i v ČR a SK.

A tvoje hejty skončí v propadlišti dějin jako všechny ostatní hejty co hejtovali mě, že mě nic nevyroste.


Jinak jak tady furt píšeš jaký jsem hrozný podnikatel. Tak já byl nešťastný plešatý kluk a první v CZ a SK koho napadlo vzít mobil s kamerou leťet do toho Turecka a natočit si to a hodit to na web.

A to, že mě začali volat lidi, že chtějí letět taky. Tak co je na tom špatného?

Jak tady píšeš ty nesmyslné částky, které jsem ti vyvrátil fakturou.

Nehledě na to, že já chodím každý den do normálního zaměstnání abych se normálně uživil! A kdyby se časem povedlo, že bych se mohl živit jen tímto mým koníčkem, který mě baví. A setkám se při tom se spousty zajímavými lidmi a ještě jim udělám radost. Tak bych na sebe byl hrdý! Vůbec na tom nevidím nic špatného. Ba naopak člověk by měl dělat to co ho naplňuje.
A jsem rád, že je okolo mě spousty přejících lidí, kteří to rádi podpoří. A to jsou ti co nemají zapotřebí někoho hanit.

Nehledě na to, že můj přístup je furt stejný rád pomůžu rád zařídím. A kdyby se něco posralo tak budu první, kdo to bude chtít řešit! Od ničeho nikdy neutíkám!

Rád problémy žehlím na rozdíl od jiných co je vytváří.
K tomu patří to, že my jako cestovka co spolupracuje s klinikou již 6 let tak máme maximální zájem stejně jako klinika mít co nejvíce spokojených klientů. A neznám jediného člověka z teamu ať už v Aratravel nebo na klinice, kdo by chtěl někomu škodit jak tu píše troll! U trolla/hejtra tam je to jeho práce. U nás je to přesně naopak Klinika i Cestovka dělá vše pro to, aby bylo vše co nejlepší pač to je naše práce.

Pro mě je furt nepředstavitelná představa jak někoho vůbec může napadnout taková lež, že by někdo chtěl pokazit něčí transplantaci. Ještě když s tím má tolik práce. To fakt napadne jen trolla

https://www.facebook.com/trapiantocapelliturchia.s erkan.aratravel/
jinak 4,7 434 recenzí!!!! na FB! každý klient má profil můžeš se podívat na každého klienta!!! jak vypadal před a po transplantaci!!!!!!!! Reální lidé!!! ne ty tvoje fóra anonymní kam si může každý psát co chce! Tohle jsou naši klientu přímo Aratravel!

A to je jen Aratravel Italie! Pak je spousty cestovek z Arabských zemí, kde jsou na tom podobně. Tys furt nepochopil, že Dr Serkan Aygin je světová klinika? Že si ho zvou do televizí po celém světě? A že si ho tam asi nezvou protože by neměl výsledky
Damyan
David1985
A panáček už chce něco zakazovat

ty si fakt schizofrenik. ukaz mi kde niečo zakazujem prečo si domýšlaš? Nikomu ni č nezakzujem len davam rady ako to urobit lepsie. Fakt si šibnutý? (sorka za vyraz ale ja tu nikomu nic nezakazujem to len ty si domyšlaš asi to nemas v hlave v poriadku. S takýmto podnikatelom by som si ani za stl nesadol
David1985
Nejvtipnější je, že ty kliniky které tě platí reálně mají co ztratit.

kot mi platí? propagujem tu nejaku kliniku? píšem o forach a možnosti ako to urobit lacnejšie a lepšie ale nespominám tu žiadnu kliniku to robis len ty že tu troliješe tu tvoju stale len o nej hovoris a pisšes tu reklamu na nu ...Každy kto ma rozum si zrata a spravi prieskum v turecku sam zisti kto ma pravdu
David1985
Jak tady píšeš ty nesmyslné částky, které jsem ti vyvrátil fakturou.

ježis ved okrem realnej provizie mas aj odmenu z tureckej kliniky ktora ti to pošle na osobny učet aby si to nemusel danit takto sa to dnes robi ciže maržu mas vacšiu
ako som spominal bežne taka transplatnacia stoji v turecku 1500e max 2000e ty tu davas cenu nad 3000e si normálny ?
všetko čo píšeš jak keby si nemal v hlave v poriadku.... uplna schizofrenia, vymýšlaš tu na mna veci napriklad ze ma plati nejaka klinika čo si už fakt blbeček ))))))))))) tvoj post je dlhy o ničom same kecy a ako keby sa sam v tychto postoch zo sebou rozpraval teda hadal...
myslím že si sa len ukazál jaky si, takto len tratiš zákaznikov ked sa budes takto správať
Damyan
Toto je príklad ked niekto si mysli že podnikanie je kradnuť ludom peniaze a klamať ich stále sa obhjavať a klamat Dovidenia takýmto podnikatelom ako David fuj je mi z toho zle
Apache
Damyan
Toto je príklad ked niekto si mysli že podnikanie je kradnuť ludom peniaze a klamať ich stále sa obhjavať a klamat Dovidenia takýmto podnikatelom ako David fuj je mi z toho zle

Hele a v čem jako David lže nebo dokonce krade? Prostě jen nabízí nějakou službu za nějakou cenu. Kde je napsáno kolik taková služba má stát a kdy už je cena nepřiměřená? Jo, je fajn, že jsi upozornil, že je možné se na kliniku objednat i přímo a ušetřit nemalé peníze, ale to už je přece volba každého jedince, jestli do toho půjde na vlastní pěst a ušetří nebo bude chtít servis navíc a zaplatí. Kde vidíš nějaký podvod?
peterb85
Toto vlakno uz prestalo plnit svoju ulohu a je pravda, ze sluzilo na reklamu, co by na forach nemalo byt. Ak ju tu chce mat, malo by to byt platene s upozornenim, ze ide o platenu reklamu. Rozbiehat si biznis na najvacsom cz&sk fore so sirokou zakladnou ludi a prezentovat tu cestovnu kancelariu a turecku kliniku nie je v sulade spravidlami fora. Budme objektivni. Na druhej strane to prestrelil aj Damyan, ked sa konflikt presunul do osobnej roviny. Forum by malo sluzit ludom, malo by obsahovat rady, skusenosti, odporucenie, ale nie cielenu propagaciu.
Apache
peterb85
V podstatě souhlasím. Nelíbí se mi ani způsob jakým David argumentuje, kdy místo aby zachoval věcnou rovinu, nechává se unášet emocemi. Navíc mi stále neodpověděl a zřejmě asi ani neodpoví namůj opakovaný dotaz týkající se transplantace Každopádně to, že jde o reklamu David narovinu oznámil hned na začátku.
Shaman

David1985
Paní po 6 měsících od transplantace poslala Diegovi (průvodce aratravel) Srdíčka a je vděčná.

Kolik bylo dáno té paní štěpů? Jinak jsem četl, že pro většinu žen (cca 95%) není transplantace vlasů vhodná.

https://www.eotazky.cz/transplantace-vlasu-u-zen - "Podle odborníků je vhodným kandidátem na transplantaci vlasů velmi malé procento žen - takový zákrok pomůže přibližně 2-5 % žen."

http://www.vicevlasu.cz/je-transplantace-vlasu-1-1 -0.html
- "Zasláno: 6. 12. 2008 16:05:39citovat upozornit
Transplantace u žen

Bohužel,jednáte-li se solidním odborníkem-MUDr.,potvrdí vám,že transplantace u žen se z mnoha důvodů nechytá.Abych byla přesná,správně autotransplantace.Z mnoha důvodů,hormonální problémy,autoimunita a většinou,jelikož ženy ztrácejí vlasy na celkové ploše pokožky,není KDE brát zdravé štěpy!!!K vypadávání dojde znovu,potvrzují i celosvětové výzkumy.Jak čtu,transplantace obočí či řas,je to u Alopecie totatis či universalis.Naprosto nemožné.Je zaměněno se zahuštěním a prodloužením řas nebo vlasů,dělají v kosmetických ústavech,ale nejde o autotransplantaci.Imunitní systém pracuje proti všem vlas. folikulům,proto se ztrácí téměř veškeré ochlupení,které někdy doroste,vyjímečně.Jedna z největších lékařských ,,záhad"...Aya."

Každopádně paní gratuluji, a upřímně jí přeji, ať ji ty vlasy vydrží pokud možno desítky let.
David1985

Shaman
Kolik bylo dáno té paní štěpů? Jinak jsem četl, že pro většinu žen (cca 95%) není transplantace vlasů vhodná.

https://www.eotazky.cz/transplantace-vlasu-u-zen - "Podle odborníků je vhodným kandidátem na transplantaci vlasů velmi malé procento žen - takový zákrok pomůže přibližně 2-5 % žen."

http://www.vicevlasu.cz/je-transplantace-vlasu-1-1 -0.html
- "Zasláno: 6. 12. 2008 16:05:39citovat upozornit
Transplantace u žen

Bohužel,jednáte-li se solidním odborníkem-MUDr.,potvrdí vám,že transplantace u žen se z mnoha důvodů nechytá.Abych byla přesná,správně autotransplantace.Z mnoha důvodů,hormonální problémy,autoimunita a většinou,jelikož ženy ztrácejí vlasy na celkové ploše pokožky,není KDE brát zdravé štěpy!!!K vypadávání dojde znovu,potvrzují i celosvětové výzkumy.Jak čtu,transplantace obočí či řas,je to u Alopecie totatis či universalis.Naprosto nemožné.Je zaměněno se zahuštěním a prodloužením řas nebo vlasů,dělají v kosmetických ústavech,ale nejde o autotransplantaci.Imunitní systém pracuje proti všem vlas. folikulům,proto se ztrácí téměř veškeré ochlupení,které někdy doroste,vyjímečně.Jedna z největších lékařských ,,záhad"...Aya."

Každopádně paní gratuluji, a upřímně jí přeji, ať ji ty vlasy vydrží pokud možno desítky let.


Ano to je pravda.
U žen se musí udělat mnohem složitější posouzení zda se jedná o typ alopecie, který jde léčit.
Myslím, že tam jsou i nějaké speciální krevní testy navíc.
V případě, že by někdo udělal transplantaci na typ alopecie, který není vhodný pro transplantaci tak je to úplně zbytečné pač se to nechytne. Ale já co jsem posílal fotky žen na posouzení tak to zatím bylo vše zamítnuto už podle fotek. Takže nevím jaký je ten postup, kdyby to bylo schváleno. Pravděpodobně by si paní musela někde nechat otestovat a výsledky by se posílali na kliniku. Ale říkám fakt nevím zatím nemám zkušenost. Ale vím, že u žen tento problém je a je jich puštěno na transplantaci minimum. Ač volají docela často.
David1985

Apache
V podstatě souhlasím. Nelíbí se mi ani způsob jakým David argumentuje, kdy místo aby zachoval věcnou rovinu, nechává se unášet emocemi. Navíc mi stále neodpověděl a zřejmě asi ani neodpoví namůj opakovaný dotaz týkající se transplantace Každopádně to, že jde o reklamu David narovinu oznámil hned na začátku.


Já bych ti odpověděl, ale já opravdu nevím a minule jsem tam byl z 5 lidmi z toho jeden pán si nechal dělat vousy. Bylo toho tolik na probrání z klientama, kteří byli na místě, že jsem si fakt na tohle už ne nevzpomněl. Ještě se mě na to ani nikdo nikdy nezeptal a ani mě tahle otázka nikdy nenapadla tak promin. Většino umím odpovědět skoro na všechno na co se mě klienti ptají, ale tohle ještě prostě od nikoho nepadlo se zeptat. Zkusím si na to příští týden vzpomenout.
David1985

Apache
Hele a v čem jako David lže nebo dokonce krade? Prostě jen nabízí nějakou službu za nějakou cenu. Kde je napsáno kolik taková služba má stát a kdy už je cena nepřiměřená? Jo, je fajn, že jsi upozornil, že je možné se na kliniku objednat i přímo a ušetřit nemalé peníze, ale to už je přece volba každého jedince, jestli do toho půjde na vlastní pěst a ušetří nebo bude chtít servis navíc a zaplatí. Kde vidíš nějaký podvod?


přesně tak! Děkuji

Pan troll/hejtr asi neviděl první stránku, kde píši vše co on tu agresivně píše:

TOTO JE MŮJ PRVNÍ PŘÍSPĚVEK 1. STRANA:
http://www.vicevlasu.cz/transplantace-turecko-vlas tni-1-2166-0.html

Ahoj chci se podělit o vlastní zkušenost s transplantací v Turecku. (reklama)

transplantace: micro FUE 4000 štěpů
klinika: https://www.drserkanaygin.com/

odkaz na video kliniky
https://www.youtube.com/watch?v=3-I98R6fSHg

Doporučuji v Turecku určitě větší kliniky, který vám zajistí kompletní službu včetně odvozu z letiště do hotelu a pak do kliniky. Istanbul má přeci jen 16 milionu obyvatel. Město je opravdu velké. Dále i z důvodu, že čím více klientů klinika transplantuje tím má i více zkušeností. Určitě Vaše přítelkyně půjde na operaci nosu, také radši na perfect clinic v Praze. Která má za sebou roky zkušeností.

Já osobně jsem zvolil www.transplantacevlasuturecko.cz. určitě se dá sehnat levnější zájezd do Turecka, ale já se nechtěl o nic starat a ani hledat jakej doktror (klinika) je opravdu dobrá či není. Tady Aratravel.it to dělá již 6let a jejich recenze mluví za vše http://www.transplantacevlasuturecko.cz/o_nas.html klikněte na Trapianto Capelli Turchia Dr Serkan Aygin odkaz na FB mají tam 239 recenzí

takže volba byla jasná.

Vše co on tu píše já už napsal hned na první stránce
jak přímo odkaz na kliniku, tak, že někde to bude určitě i levnější. Hned první příspěvek.
David1985

Apache
V podstatě souhlasím. Nelíbí se mi ani způsob jakým David argumentuje, kdy místo aby zachoval věcnou rovinu, nechává se unášet emocemi. Navíc mi stále neodpověděl a zřejmě asi ani neodpoví namůj opakovaný dotaz týkající se transplantace Každopádně to, že jde o reklamu David narovinu oznámil hned na začátku.


Ano souhlasím nechal jsem se unášet emocemi. Ale, když víš jak to funguje a pak ti píše někdo takové nesmysli tak tě to prostě naštve. Tebe by taky naštvalo kdyby ti někdo plival na něco čemu se věnuješ a dává ti to smysl.Bohužel já na takové útoky nejsem zvyklí a asi jsem špatně zareagoval. Ale co z takovým člověkem, který tě uráží a všechno shazuje přitom ty víš, že to tak není?
peterb85
Apache
Každopádně to, že jde o reklamu David narovinu oznámil hned na začátku.

Ano, ale to nestaci..toto je najvacsie forum na cz&sk a nejake oznamenie, ze pojde o reklamu ta neopravnuje k tomu, aby si si tu vytvaral biznis. To musi pochopit aj david. Ak sa chcel podelit o vysledok, to mohol, ale propagovat tu dr. serkana takou progresivnou formou so zarobkom pre seba je tiez cez ciaru. Stacilo napisat kde a za kolko, svoje dojmy a koniec. Nuz..kazda akcia ma svoju reakciu..sa necudujem, ze ludia takto reaguju.
David1985

peterb85
Toto vlakno uz prestalo plnit svoju ulohu a je pravda, ze sluzilo na reklamu, co by na forach nemalo byt. Ak ju tu chce mat, malo by to byt platene s upozornenim, ze ide o platenu reklamu. Rozbiehat si biznis na najvacsom cz&sk fore so sirokou zakladnou ludi a prezentovat tu cestovnu kancelariu a turecku kliniku nie je v sulade spravidlami fora. Budme objektivni. Na druhej strane to prestrelil aj Damyan, ked sa konflikt presunul do osobnej roviny. Forum by malo sluzit ludom, malo by obsahovat rady, skusenosti, odporucenie, ale nie cielenu propagaciu.


Ano já s tebou souhlasím.
Ale v podstatě by to vypadalo stejně dal bych odkaz na kliniku a na cestovku, aby každý věděl jak jsem si to zařídil. A přidával každý měsíc fotky jako teď. Ale lidi začali volat a zajímat se. A pak chtěli letět taky. Hodně lidí se na mě jezdí dívat jak to vypadá a když to vidí tak chtějí jet taky. Já to měl stejný. Potkal jsem Marcella a viděl jak to vypadá na živo. Tak jediný co už jsem chtěl byl termín, kdy tam můžu jet.

Ale informace na jaké klinice jsem to dělal by tu byla úplně stejná a že jsem jel přes cestovku to je taky pravda a byl by tu na ní odkaz.

Nehledě na to Admin, když viděl v prvním příspěvku (reklama) mohl mě upozornit ať to změním a nebo to smazat. Tak se to dělá na všech fórech. No neudělal to.
David1985

peterb85
Ano, ale to nestaci..toto je najvacsie forum na cz&sk a nejake oznamenie, ze pojde o reklamu ta neopravnuje k tomu, aby si si tu vytvaral biznis. To musi pochopit aj david. Ak sa chcel podelit o vysledok, to mohol, ale propagovat tu dr. serkana takou progresivnou formou so zarobkom pre seba je tiez cez ciaru. Stacilo napisat kde a za kolko, svoje dojmy a koniec. Nuz..kazda akcia ma svoju reakciu..sa necudujem, ze ludia takto reaguju


Jo máš pravdu bylo by to asi to nejlepší, když to teď vidím. Zase na druhou stranu si myslím, že jsem tu i přispěl dosti užitečnýma informacemi. Na které by se nikdo neptal, kdyby nevěděli oč se jedná. Nevím no....
Hlava plesata
Cau Davide kolik si serkan klinika uctuje za jeden craft,divam se ted na jejich internetovou stranku a nemuzu to tam najit.
peterb85
Precitaj vlakno. Tam odpoved najdes. Nemaju to na pocet graftov ale na ukon ako taky. Ci ti spravia 1000 alebo 3000, stoji to rovnako.
Jenda626
Davide, chci se Vás optat na čekací dobu. Ideálně by bylo skloubit operaci a navazující dovolenou. Jak dlouho dopředu je tedy nutné řešit transplantaci na nějaké konkrétní datum.
Díky
Honza
Hlava plesata
Takze jeden clovek potrebuje udelat 300 craft a druhy 3000 craft a oba zaplati stejne co je to za blbost.Pokud vim kazda vlasova klinika na svete si uctuje za craft a ten turek si uctuje pausal???S tou klinikou je neco spatne nebo tady dostavame spatne nebo neuplne informace???????????
peterb85
Kde sa vzali, tu sa vzali..novi clenovia a uz konkretne otazky na serkana je to take nenapadne, az je to smiesne, rychlo pisat otazky, aby sa tu serkan dalej propagoval (nic proti nemu, nech ale dostanu sancu aj ine turecke kliniky)Apropo 300 graftov tu nik neriesi, to by nebolo ani poznat...ak chces normalny vysledok tak su to tisice graftov. Napiste davidovi sukromnu spravu, urcite rad vsetko zodpovie a vybavi vam operaciu u serkana.
Jenda626
Opravdu nemám potřebu tu být z něčeho osočovanej. Chodím sem už několik let od doby, co tu velmi žilo vlákno o klonování vlasů a byli zde uživatelé, co přinášeli spoustu zajímavých informací z různých zahraničních fór. Od té doby se tu moc zajímavého čtení najít nedalo. David přinesl spoustu informací, a i když je agentem jedné kliniky, tak si člověk alespon může udělat obrázek, jak celkově fungují transplantace v turecku a proč vychází levněji než například u nás.

Stejně tak odpověd na můj dotaz může být aplikovatelná i na jiné kliniky. Na what clinic si například můžu najít různé kliniky a rozhodnout se, kam jít
peterb85
Mne je to v podstate jedno, ked z ludi robite ovce, mna to vsak drazdi, tak sorry. Pozeram sa na to ako obchodnik. Tato stranka ma pre biznis silny potencial a v podstate ak tu rozbehnes svoj biznis ohladom vlasov, prides k tomu ako slepe kura k zrnu Mozno sa dohodnem aj ja s nejakoy klinikou, nech mi to spravia lacnejsie a kvalitne a ja im tu budem sirit reklamuza vyskusanie to stoji, nie?
nico
5 měsíců po transplantaci esthetic hair clinic
David1985

NOVINKA Bez jehel, a hlavně bez bolesti!
Transplantace vlasů se provádí v lokální anestézii a pacienti pocítí při anestezii bolesti od jehel.
S Doktorem Serkanem Aygınem "Žádné jehly při transplantaci vlasů nečekejte" anestezie je zde naprosto bezbolestná!
https://www.aratravel.cz/

myslím si, že pro dost lidí velice zajímavé info

Jinak co se týče mě:
- Nechal jsem si dohustit vertex a lehounce snížit ještě přední linii dohromady cca 1800 štěpů... Operace cca 4 hodniky.
postupně zase budu přidávat fotografie jak to roste. Jinak ta inovace na sapfire FUE je opravdu znat. Uz za 7 dni jsem mel zahojeno je to o dost jemnejší presnejsi a setrnejsi dle meho nazoru.


bezjehel.jpg
bezjehel.jpg
IMG_5997.jpg
IMG_5997.jpg
IMG_5998.jpg
IMG_5998.jpg
David1985

Přidávam fotografie 10 min po transplantaci a 25 dní po transplantaci.

10 min po transplantaci
10 min po transplantaci
transplantacevlasu.jpg
transplantacevlasu.jpg
25 dn po transplantaci
25 dn po transplantaci
David1985

A že jsem tu dlouho nebyl tak přikládám fotky klienta po 5 měsících od transplantace. Má perfektní výsledky i za tak krátkou dobu. Správně dodržuje terapie a PRP. Když budete mít zájem myslím, že je velice ochotný a neměl by problém si případně z někým i popovídat.

Jo ještě prosím všechny otázky směřující na termíny a ceny a vše co by Vás zajímalo o klinice směřujte prosím již na aratravel.cz tady ve vláknu už na to nebudu odpovídat a ani to tady nemá co dělat. Vidíte sami, že to některým lidem zde vadí a já to i celkem chápu. Tady by měli být výsledky vašich transplantací a vaše zkušenosti především z růstem atd....


Untitled1.jpg
Untitled1.jpg
ped pak 3msc a 5 msc
ped pak 3msc a 5 msc
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024