Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy

Autor Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy
Evelynka
Děkuji za odpověď. V rodině právě nikdo nějak řídké vlasy neměl a alopecii už vůbec ne. Pokud je to hormonálního původu, dá se s tím něco dělat? To pálení je strašné a já už mám chuť ze zoufalství tlouct hlavou o zeď. Pomáhá vám na to něco?
Majkha
Evelynka
jsem tu nová a rozhodla jsem se napsat svůj problém, třeba mi někdo poradí nebo bude mít podobnou zkušenost. Už zhruba 14 dní mě pálí pokožka hlavy. Nikdo z lékařů zatím nezjistil proč. Přiznám se, že se léčím na deprese a tak to svedli na nervy. Objednala jsem se na kožní, tak uvidím, jak pořídím tam. Mytí vlasů je pro mě utrpení a česání taky. Každý dotek na hlavě bolí a pálí. Někdy jako oheň a jindy jako divné ledové proudění. Mám trochu lupy a občas cítím, že je pokožka hlavy úplně vysušená. V lékárně mi poradili šampon od Uriage. Moc nepomáhá. Někdy mám pocit, že mi někdo rve kořínky vlasů. Je mi 43 let a mám polodlouhé vlasy, ale nad ofinou mi začínají dost řídnout. Prosvítá tam kůže. Zvýšené padání jsem ale zatím nezaregistrovala. Nevím si rady. Vůbec netuším, co to pálení způsobilo. Děkuji za jakoukoliv radu.


Vypadá to, že je to přemnožená candida albicans, čemuž by napovídaly i ty deprese. Kandidóza se přesně takto chová, pálí pokožka, dělají se lupy a psychika je depresivní. Určitě by pomohla protiplísňová dieta a transplantace střevní mikroflóry. Upozorňuji, že v ČR nikdo neumí na candidu udělat diagnozu, v zahraničí se dělají testy na hladinu kyseliny vinné z moči a tím se přesně stanoví, jako moc je kandida rozšířená.
aneli123
Evelynka,mě se to objevilo cca před rokem,nejhorší to bylo v noci ,nebo když se hlava trochu zapotila.Pomohla mi masáž hlavy,také se snažím odbourat cukr,beru methionin,chystám se na jogínský proplach střeva atd Nevím co mi nakonec pomohlo,ale je to lepší i když ta citlivost pokožky tam je stále
Evelynka
Tak jsem byla na kožním a tam nic nenašli a ještě na mě koukali jako na blázna. Nechala jsem si udělat odběry i hormony a vše v pořádku až na štítnou žlázu. TSH je zvýšený, tak musím běhat po doktorech. Hlava pálí furt a občas až bolí. Vlasy ale nepadají. Mám pocit, že se z toho zblázním.
Dáša
Zdravím, tak nevím, jestli někdo máte něco podobného. V práci se změnil kolektiv a nadřízená mi 3 roky nedala žádnou dovolenou, nemohla jsem marodit, nic. Někdy před 2 léty mi začala chvílemi jakoby bolet pokožka na temeni, taková zvláštní bolest,ALE BYLO TO JEN SEM TAM. Jenže pak to začalo vloni bolet docela dost, nemohla jsem se ani učesat, nic. A letos zjara po jedné takové noci nenoci jsem ráno vstala, šla si umýt hlavu a vlysy na temeni jako kdyby zmizely, šíleně prořídly. Na polštáři nic, v hřebenu nic...Prostě z jednoho dne do druhého zmizely. Byla jsem u kožařky, ta mi do vlasů stříkla kyslík (říkala tomu sněžení) a tím se to nějak dorazilo. Do rána zase úbytek. Nakoupila jsem Revalid, Capilla, a kde co, šampóny na regeneraCI A RŮST, ALE NIC... Jakmile venku zafouká vítr, vlasy či pokožka na temeni prostě bolí a bolí tak, že se mohu zbláznit. Už si nevím rady a teď se navíc přidaly bolesti hlavy, něco jako migréna. Ráno normálně funguji v práci, navečer dorazím domů a konec. Bolest hlavy, vlasů, odpadnu a spím až do rána. A ten kolotoč se prostě opakuje. Všechna vyšetření zjara negativní, když to doktorům řeknu, jen se dívají, prý tak kde jsou ty vlasy? Nevím, prostě mizí, ale nevypadne ani jeden. Je možné, že to vše je důsledek šílené únavy, léta bez dovolených, samé termíny, stresy, co pronásledují snad každou účetní či ekonoma? Už nevím...
Shaman

Dáša
Byla jsem u kožařky, ta mi do vlasů stříkla kyslík (říkala tomu sněžení) a tím se to nějak dorazilo.

Jojo "zlati" lekari. Nejlepsi je tam nechodit. Kdyz jsem byl poprve a naposled u dermatologa, tak mi predepsal Batrafen - roztok (líh). Po prichodu domu jsem si hned zjistoval informace o co jde a samozrejme jsem ten líh ani jednou nepouzil. Nechtel jsem totiz, at mi na temeni hlavy vypada jeste vice vlasu.

Ptal jsem se take, za poplatek, na webu ulekare.cz
Pro vlozeni dotazu na webu ulekare.cz jsem pouzil nick = neni to moje prave jmeno. Dotaz a odpoved jsou uvedeny ve screenu.


dotaz na webu ulekare.cz
dotaz na webu ulekare.cz
dotaz na webu ulekare.cz - zvetseny nahled
dotaz na webu ulekare.cz - zvetseny nahled
<< . 1 . 2 . 3 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2022  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2022