Transplantace Turecko vlastní zkušenost - Diskuze Více vlasů.cz (5)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Autor Transplantace Turecko vlastní zkušenost
David1985

Video jak jsem si umyl transplantované vlasy 4,5 měsíce .... neni to uplně špatný, ale už se těším jak to bude vypadat třeba za rok. Je to točené v HD kvalitě pod dost silným světlem co mam v koupelně chci, aby jste viděli realitu jak to opravdu je.

https://www.youtube.com/watch?v=tCZ8biZ2ENw&t=19s
David1985

Snapseedovka Brzy video z barbershopu... nechám se ještě pár dní zarůst a pak bude video před a po .... ještě před 5 měsícema by mě nenapadlo, že já půjdu dělat video do barbru před a po s Vlasama..... Nikdy v životě jsem ještě barber nenavštívil tak jsem na to zvědavej

Snapseed.JPG
Snapseed.JPG
David1985

Brzy Nové video co se týče celkové terapie a PRP.
Dozvíte se co užívám a co jsem nikdy neužíval... Zkuste tipovat co všechno jsem z fotografie užíval a co naopak ne!!! Jsem zvědav co si myslíte

Budu rád když zde položíte otázky ve videu je zodpovím.

Budu rád když dáte odběr na můj youtube kanál: Https://www.youtube.com/channel/UCuhKqljcjfbSNdSWx J5ynzQ


IMG_1783.jpg
IMG_1783.jpg
chuan145
Ahoj vypada to luxusně za ty peníze, ale docela by mě zajímalo jak dopadla dárcovská oblast? Nevím jestli si to tady psal a taky jak si to sledoval, ale obnovili se ti nějaký vlasy? Moc těm Turkům v tomhle nevěřím, že tu folikulu odeberou tak, aby se to v tom místě obnovilo.
David1985

Posud sám já si dozadu nevidím
chuan145
Jo chápu, mě spíš zajímalö, jestli se o to v turecku vůbec zajímají? Řekli ti tam, že se to obnoví a vzali ti všechny vlasy ze správných oblastí. Takže nehrozilo, že ti vezmou vlasy který jsou náchylný na padaní. Někde jsem tady viděl obrázek kde je to přesně ukázaný, ale už ho nemůžu najít, kde jsou ideální místa k odběru folikul a kde už je to rizikový. Cena je lákavá, ale pokud se ti vzadu obnoví minimum folikul tak to za to nestojí.
David1985

Tak jsem ti to vyfotil Doktor říkal, že můžu dělat ještě klidně 3-4 operace a furt bude přirozený výsledek...

IMG_1817.JPG
IMG_1817.JPG
20180207_121834035_i.jpg
20180207_121834035_i.jpg
David1985

Zatím to vypadá tak to, ale na souzení celého výsledku je brzo. Koukněte na to... změna se, ale rýsuje

ped transplantaci
ped transplantaci
4,7 msce po transplantaci
4,7 msce po transplantaci
Majkha
Kdyby byli v Turecku na transplantace vlasů dobří, tak by tady na tomto fóru nemuslei zoufale nahánět nové klienty trapnou reklamou. Všechny ty příběhy tady nejsou nic jiného, než trapná reklama. Zdá se mi to celé podezřelé.
David1985

Reklama to je, ale moje. A ne kliniky. Přečti si prosím první stranu vlákna tam si to můžeš přečíst, že to je reklama všem jsem to dal vědět hned prvním příspěvkem.
Jinak definuj co je podezřelé? moje vlasy? Myslíš, že nejsou pravé?

Já sám hledal v ČR někoho, kdo by mě pomohl zařídit pořádnou transplantaci a nikoho jsem u nás nenašel 6let jsem marně hledal!.

A od té doby co jsem byl já sám to prubnout tak se na mě obrátili už desítky lidí za ty 4 měsíce. dosti klukům jsem zařídit transplantaci a se spousty dalšíma už máme nakoupené letenky. Mám z toho dobrý pocit protože vím, že taky marně hledali a ne každý si na to troufne sám. Teď mají jistotu kvalitní kliniku a vidí to přímo na mě. Můžou vědět do čeho jdou. Co já bych tenkrát za někoho takového dal. Jediný čeho lituji. Že už jsem to neudělal o pár let dřív. A zbytečně se trápil.


Beznbzvu1.jpg
Beznbzvu1.jpg
Lonely11
Škoda že ta fotka neni s bleskom zhora. Velky progres ale v tej transplantácii nevidim keď vidím fotku zhora, keďže kolečko ostalo. Je veľa kliník v Turecku či už Hairofistanbul atď ktorý su tiež o moc lepsi a za nižšiu cenu. Či to podstúpiť je otázne v Turecku
David1985

Nemůžeš přece soudit výsledek, když je to teprve 4,7 měsíce vždyť to teprve začíná růst. Výsledek můžeme posoudit až po 12 měsících.

Jinak vidím, že tu jseš roky na foru. Můžeš mě dát prosím odkaz jak dopadla tvoje transplantace? Rád bych se podíval.

----Hairofistanbul atď ktorý su tiež o moc lepsi a za nižšiu cenu
Jak to víš? Ty jsi tam byl? V čem jsou konkrétně lepší? Ty už teď víš jak mě to doroste během roku??? Opravdu si myslíš, že když jsem se chystal do Turecka, že jsem nezvažoval i kliniku hairofistanbul?

Kolik znáš osobně lidí co má transplantaci?

Já znám právě docela dost A právě práce kliniky Dr. Serkana mě rozhoupala to vše uskutečnit. Protože se mě to v reálu líbilo ze všeho co jsem viděl nejvíc to dá snad logiku, že jsem si taky vybíral.

Ať si každý vybere kliniku jakou chce. Já mam dobrou zkušenost s tady tou. Toť vše. Výběr je samozřejmě na každým. Někdo preferuje cenu někdo kvalitu a jistotu. Někdo chce Turecko někdo zas třeba Moser v Rakousku.... každý ať si zvolí to svoje přeci ne? To už nech na lidech. Každý přece ví sám co je pro něj lepší. Když je pro tebe nejlepší hairofistanbul tak tam přece jeď a neřeš to, když jseš o tom přesvědčený. Proč jsi už tam nebyl?
Lonely11
Ak si porovnám fotky pred a po zhora po 4,7 mesiacov a mám byť uprimny, bohužiaľ není to dobre vidieť svetelne, ale bohužiaľ zatiaľ to tam veľmi nerastie. Ale fandím ti treba po 12mesiacov. Príde mi to ako reklama, ktorý to tu už píšu viacery
David1985

To červeně označené je všechno nové. Předtím tam byla jen kůže. Plus jsem si nechal udělat o 2 cm nižší přední linii a takovou pěknou špičku uprostřed co jsem vždy chtěl.

Beznbzvu1.jpg
Beznbzvu1.jpg
David1985

Tak, ale je to tvůj názor já ti to brát nebudu....
David1985

Příště prosím víc číst! hned na první straně píši, že to je moje reklama Bohužel žádná klinika mě za to neplatí koukám, že by ale asi měla....

Beznbzvu1.jpg
Beznbzvu1.jpg
David1985

-----
chuan145
David1985
Tak jsem ti to vyfotil Doktor říkal, že můžu dělat ještě klidně 3-4 operace a furt bude přirozený výsledek...

IMG_1817.JPG
IMG_1817.JPG
20180207_121834035_i.jpg
20180207_121834035_i.jpg

Jo takhle to vypadá dobře, ale pořád nevím, jestli se snaží zachovat tu dárcovskou oblast?
A chystáš se i na další transku nebo to tak necháš být? A na jejich stránkách jsem nenašel jakou nejvyšší hustotu vlasů jsou shopní udělat čili kolik vlasů na cm2 zvládnou?
David1985

chuan145
Jo takhle to vypadá dobře, ale pořád nevím, jestli se snaží zachovat tu dárcovskou oblast?
A chystáš se i na další transku nebo to tak necháš být? A na jejich stránkách jsem nenašel jakou nejvyšší hustotu vlasů jsou shopní udělat čili kolik vlasů na cm2 zvládnou?


Hele tohle jsou otázky co se tu už řešili... Nejde přeci o nejvyšší hustotu. Oni ti klidně dají nejvíc co půjde to není problém, ale pak ti nezbude na zbytek hlavy. Každý člověk je individuální někdo kdo chce udělat jen malé kouty tak se může udělat co největší hustota. Ale u drtivé většiny klientů se přední linie dělá hustší a zbytek méně hustý z důvodu, že vše záleží na dárcovské oblasti co může poskytnout a 5000 štěpů fakt není mnoho na to, aby jsi mohl dělat maximální hustotu všude, kde je potřeba. To je prostě realita a chce to s tím počítat.

Je potřeba se smířit s tím, že transplantace nikdy nenahradí vzhled vlasů jako, když ti bylo 18 let. Drsná realita, ale je potřeba to vědět. Samozřejmě Pokud si nenechávaš dodělat jen kouty. U těchto menších transplantací se dá opravdu využít maximum štěpů na co nejmenším místě. Ale u dalších operací se ze štěpy musí trochu šetřit a vědět kam a kolik jich dát, aby byl klient co nejvíc spokojený. Hodně lidí musí podstoupit 2 transplantace, aby byl výsledek perfektní. Ale to se dozví už dopředu než podstoupí první transplantaci. A udělá se takzvaná dvoufázová. Tady se podívej na video, které to vysvětluje: https://www.youtube.com/watch?v=fvNSqTHldz4

Také si to chce uvědomit. Že bohužel ne každý je vhodný kandidát pro transplantaci vlasů i takových klientů je dost. (to, že některé kliniky transplantují klienty, které my odmítneme to už je, ale zase další kapitola o které někdy v budoucnu) A ještě většinou za super cenu 650 až 1000 euro včetně hotelu a transferu a že jich je v Istanbulu mraky těží z toho že Istanbul je vyhlášený ... ale to jak klient vypadá za 6 měsíců jim je už jedno. Klienta nikdy neuvidí. Aratravel působí v Evropě 6 let a do budoucna bude působit dál proto děláme jen transplantace, které dávají smysl pro klienta. Když klinika vidí, že by ten výsledek nemusel být ideální je lepší to radši nedělat a za tím si stojíme. Někdy je to sice drsné něco takového někomu sdělit, ale podle mě je to určitě lepší řešení než za každou cenu udělat transplantaci z které by byl člověk nešťastný.

Ale říkám znova každý je úplně jiný a každý požaduje něco jiného. Každý má jiný požadavek. Někdo chce kouty někdo vertex někdo jen nenápadně přidat vlasy od zádu. Zatím každý kdo s náma byl tak měl svůj vlastní požadavek. A to se řeší s klinikou přímo už individualně.

Já nevím jestli se chystám na další operaci v budoucnu pač ani nevím jak mě to reálně naroste pak se budu rozhodovat dál. Ale musím nejdřív počkat jak to dopadne. A když bude potřeba si zajít na opravu třeba okolo 45let tak s tím nemám problém. Ale co bude za 13 let to fakt nevím

Nerozumím moc té otázce s dárcovskou oblastí? Myslíš jako jestli se obnovili vlasy, které se přesadili na nové místo? No to dle mé logiky asi ani nejde pač to by to ten doktor dokázal naklonovat a to zatím bohužel nejde. Kdyby to tak bylo tak můžeš chodit na transplantaci každých 6 měsíců než bys měl vlasy jako za mlada. Jinak nejsem si tím jist. Ještě se zeptám jak to je přesně. Ale z logiky věci si já myslím, že to už by bylo klonování. Což by bylo úžasný kdyby to tak šlo tak budu jeden z prvních kdo by té klinice klepal na dveře. Příští týden jedeme tak se zeptám.
chuan145
Tak já myslel, že se v tom celkem vyznáš. Tady je to popsaný http://www.panaceahairclinic.cz/cs/clanek/metoda-g ho-fm píšou, že 60-70% vlasů se může obnovit, ale v tom Turecku jde o rychlost, takže tam to nebude ani 50%, jestli vůbec něco se obnoví.
chuan145
Oni by totiž měli vzít jenom část té folikuly, aby se to na původním místě mohlo obnovit.
David1985

1. Otázku ohledně folikul. tak je to tak jak jsem psal. Kdyby to bylo jak ty říkáš tak už by to bylo klonování bohužel to tak není a kdyby to tak bylo tak by sis mohl chodit na transplantaci furt dokola. A jestli někdo tvrdí, že to tak dělá a že dokáže takhle klonovat až 60-70% vlasů tak bych to velice rád viděl.

Doplnění:
Aha teď koukám na stránky co jsi poslal tak pan X dokonce tvrdil klientovi, který si u nás nechal opravit transplantaci, že mu porostou nové vlasy, když si od něj koupí laeserový hřeben Bohužel si ho za cca 15.000,-Kč koupil protože si myslel, že když mu to doporučí doktor tak to je pravda a ono nic tak to jo už vím od kud voda teče... Tak to pan X jistě už klonuje i vlasy koukám dokonce 60-70% to mě pobavilo tohle. Měl by si to nechat patentovat. Akorát nevím proč jeho klienti chodí k nám na opravu transplantací, když už i klonuje vlasy... Ne já nechci být zlý, ale tohle mě fakt pobavilo zrovna tenhle to tvrdí Ten by si zrovna měl posypat hlavu popelem! Na druhou stranu chci být trochu nestranný a může mít i spokojené klienty. Bohužel tohle je moje osobní zkušenost. Já viděl dva a opravdu byli velice nespokojení. Ale je logický, že ty spokojení zamnou chodit nebudou Takže, já se vždy sejdu s těma co to budou chtít dát do pořádku. Spokojení mě nemají důvod kontaktovat. Možná proto mám špatný pocit z různých evropských klinik, protože se na mě obracejí nespokojení klienti a ty spokojení mě přece nebudou kontaktovat...


2. Jak to myslíš s tou rychlostí? jako, že doktoři místo chůze po chodbách v Turecku běhají? Nebo já neznám žádnou express kliniku kde, by ti udělali transplantaci za 30min? Moc nerozumím té otázce. Co konkrétně dělají rychleji? A jaká klinika tedy? Bud prosím konkrétní v Turecku je 300 klinik. Tak která je ta expresní?

Ta na které jsem byl já expresní není.
Průměr je 7 až 10h... Ale záleží na typu transplantace. Člověk co má jen kouty (2500 štěpů) může být hotov i za 6 hodin. Zatím člověk co se mu bude dělat (5500 štěpů) může být na sále i 14 hodin. Kord technika DHI je velice časově náročná.

Podle mě to nejde nějak urychlit. Ale je možný, že je nějáká klinika express. Tak pošly odkaz já ji neznám.
David1985

Video 5 měsíců po transplantaci a gelování

klikni na celé video:
https://www.youtube.com/watch?v=hrQO-DMvKXk


5mesicu.jpg
5mesicu.jpg
David1985

INFO na dva měsíce dopředu: Březen-vyprodáno - Duben-poslední 2 místa.
Když budete mít zájem víte kam se ozvat

Jinak přidávám foto dalších kluků co za pár měsícu budou vlasáči


IMG_2131.jpg
IMG_2131.jpg
IMG_2130.jpg
IMG_2130.jpg
chuan145
David1985
měli vzít jenom část té folikuly, aby se to na původním místě mohlo obnovit.

Nemysli, že tě chci shazovat. Ale ten odkaz není o té klinice, o Panacee si nedělám žádný iluze nešel bych tam ni náhodou. Mluvím o té metodě FUE GHO tady je odkaz https://www.hairlosscure2020.com/dr-coen-gho-the-o riginal-hair-regenerator/
někde píšou, že je podfuk a nic se neobnovi tak nevím co si o tom myslet, moc tomu nevěřím ale doufal jsem, že by tato metoda mohla fungovat.
2. Tou rychlostí jsem myslel, že na to budou moc spěchat a výsledek nemusí vypadat jako u tebe. Že jim jde o kvantitu ne o kvalitu na což si spousta lidí z turecka stěžovala kliniky neznám, ale toho se bojím nejvíc, že budu potom vypadat jak další blbec se špatně provedenou transkou
David1985

1) Tak u nás ti rovnou řeknu ať nepočítáš z žádnou obnovou tak to prostě je.
2) Team má na starosti jednoho pacienta nikam nespěchají. V Turecku je velké množství všemožných klinik s různou kvalitou. Klinika Dr. Serkan Aygin fujguje už roky a aratravel s ní spolupracuje již 6let. Kdyby naši klienti nebyli spokojení tak kliniku změníme. Ale rozhodně nic takového nechystáme. A jsme velice spokojení. Naopak plánujeme spolupráci už na hodně let dopředu. Vše je již ověřené a naprosto funkční na několika tisících klientech. Maximální spokojenost ze všech stran. Opravdu velice vřelý a příjemný přístup od všech pracovníku. Dr. Serkan Aygin rozhodně není v Turecku nejlevnější ani nikdy být nechce naopak jdeme směrem kvality a jistoty. Co pacient to super výsledek. Jinak by klinika za ty roky nebyla na úrovni, kde teď je. https://www.facebook.com/transplantacevlasu/photos /pcb.1986694341370598/1986693918037307/?type=3&the ater

A ještě jedna rada ode mě. Když člověk nevěří a není rozhodnut. Nemá cenu se do ničeho nutit. Vše chce pečlivě zvážit. A to někdy trvá i roky viz já mě to trvalo hodně dlouho než jsem se rozhoupal takže plně chápu tvoje obavy. Hlavně není kam spěchat. V klidu sleduj diskuzi myslím, že v průběhu roku budu přidávat spousty velice zajímavých výsledků a videí. Nějak jsem tomu propadl a začíná mě to dost bavit. Mám teď rozdělaných dost videí a projektů co se týče vlasů. Bude co sledovat. Teď do konce Května bude zatím vše takhle na amatérské úrovni a od Června chystáme vše posunout o level výš, ale nic není hned a na všem se už pracuje na 100%. A nepracujeme na tom, aby jsme to za pár měsíců zabalili. Chceme v ČR z Aratravelu vytvořit to samé co znamená v Italii. Myslím si, že je důležité zmínit jaká je naše vize. A to je pevný a spolehlivý partner o kterého se klienti budou moci opřít a to ne jen před a při transplantaci, ale i po ní a v celém průběhu zahojení (12 měsíců).
Tomas1978
Ahoj Davide. Chci se zeptat proč dle tebe žádná klinika v ČR není dobrá oproti té v Turecku na které jsi byl. Kvuli ceně nebo kvalitě? Myslel jsem že např. klinika Panacea - dr.Hejduk jsou za ta léta co to dělají na vysoké úrovni. Děkuji
iwos
David1985
4,7 měsíce po transplantaci

Dík za foto hlavy zezhora. Úhel záběru je dobrej. Ale sorry budu zase prudit fakt si nemůžu pomoct. To jsi fotil v tunelu nebo při zatmění slunce? Fotit transplantovaný vlasy ve špatnym světle je známá "zahušťovací" finta páč do nich padne stín a falešně je zahustí. Prosimtě byl by takovej problém vyjít na minutu ven před barák a NA DOBRYM PŘIROZENYM SVĚTLE udělat jednu FOTKU HLAVY ZEZHORA?
peterb85
Kaslite na to. Transka je moznost ako si vylepsit vzhlad. Jasne, ze na youtube su promo videa a tie najlepsie vysledky a nie vsetci taketo vysledky dosiahnu (darcovska oblast, struktura vlasov). Ci to trochu presvita alebo nie, je jedno. Uplna obnova hustoty je mozna iba vo vynimocnych pripadoch s extremne kvalitnou donor area a dostacujucim kapitalom. Bez finu a zahustovacov to zial zatial nepojde. No stale lepsie ako nic. Cize netreba taketo operacie negovat. Budme radi za takuto moznost.
Shaman

Tak co Davide, uz to CDčko pomalu zarusta? Jde ten vertex kdyztak dodelat mikropigmentaci?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace Turecko vlastní zkušenost

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024