Urinoterapie - Diskuze Více vlasů.cz (3)

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Urinoterapie

Autor Urinoterapie
Fylosof
Účinnost terapie pomocí tzv. dárcovské urinoterapie při léčbě padání vlasů mohu dle vlastních zkušeností vřele doporučit. Moje půvdně tenké chmíři na hlavě se za tři měsíce změnilo ve zdravé a silné vlasy. Je zajímavé, že každý se bojí o téhle metodě diskutovat, přitom je to snad jediný možný způsob, jak bojovat s androgenní alopecí. Například kolem předraženého vitamínového přípravku Folixil se vedou nekonečné diskuze, ale dárcovská urinoterapie je tabu. Není to tím, že lidé věří pouze přípravkům, které stojí mnoho peněz? Každý si říká, když za něco v lékárně zaplatí tisíce, tak to musí fungovat!!! Myslím, že kdyby se ženská moč prodávala v lékárně v hezké krabičce s obrázkem vlasového kořínku jako například Folixil, prodávala by se po hektolitrech. Bohužel je tahle přírodní metoda zcela zadarmo, a tak jí nikdo nevěří. Vždyť zadarmo to nemůže fungovat, řekne si každý.
bylonebylo
zajímalo by mě jak postupovat ,když na ženu přijdou její dny?Představa že piju nejen její moč ale i krev je už i na mě trochu moc:-(
Kukuška
Filosof
A mě by zajímalo, jak jsi se k této metodě dostal. Naprostá většina odobrníků na urinoterapií nedoporučuje užívát jinou než svojí vlastní moč. Čili, zajímají mě tvoje zdroje informací ohledně této metody (literatura, internet), dávkování, případné vedlejší účinky atd. Díky.
herkula
......já měla co dělat,abych do sebe nějakým způsobem nalila kombuchu a když si představím, že bych měla pít urinu....nevim nevim.......když čtu, čemu všemu to pomáhá, myslím, že by to měli pít úplně všichni...ale ta představa.....
Frederik
Kdybys měla hlavu jako koleno a dárcovská urinoterapie by bylo jediné, co by ti pomohlo, tak bys to taky podstoupila.
_ _ _ _ _
ksakru s tím !! víte co jdu do toho, budu vás průběžně informovat...
David
Fylosof
No ja nevím čéče... mě ani nevadí, že by to byla moč, ale spíš ten zápach!!! Bych jí asi hodil :))
_ _ _ _ _
na zapach se vyser, vycistis si zuby... pri pití se zapřeš, to přece dokážeš, furt je to lepsi nez byt za 5 let impotent z finasteridu
David
_ _ _ _ _
no já ho brát nehodlám, ale zlouším to jinak! a myslím, že tohle taky nebude dvakrát OK... teda nic sem o tom nečetl, ale najít toho pravého dárce asi není žadná sranda!
Honz a
Fylosof
Zdravím Tě Mysliteli,
předem předesílám nechci ani trochu znevažovat Tvé zkušenosti.
Jen stejně jako já dobře víš, že ukázka a názorný příklad jde ruku v ruce z důvěrou. Tedy poskytni nějaké fotografie svého úspěchu v této léčbě. Určitě to více lidem usnadní překonat jejich nevůli v tomto způsobu léčby. H
magda
Myslíte, že urinoterapii může zkusit i žena trpící AA ? Nebo se jí to naopak zhorší /kvůli DHT/, jak jste tu psali ?
Má raději zkusit dárcovskou urinu od jiné ženy ? Nikde o tom nemůžu nic najít, takže předem moc děkuji za odpovědi. Hezký den všem
Miloš
Četl jsem, že pokud žena trpí AA stejně jako muž, tak by jí měla pomoci dárcovská urinoterapie. Vlastní urinou by se její stav zhoršil, musí užít urinu od ženy, která netrpí AA.
magda
Takže nemůžu použít vlastní urinu ani na zábaly ?
Kukuška
Miloš

Fakt by mne zajímalo, kde jsi to četl. Zajímá mne to čím dál víc, jelikož v každé knížce, kterou jsem o urinoterapií četl se píše, že se má používat pouze vlastní moč. Snad ti nevyrostou kozy...
Maja
Ahojte všichni,

asi před šesti týdny jsem byla na tomhlé diskuzním fórum a psala jsem, že ranní urinu piji každé ráno a potírám si jí i vlasy. Musím říct, že po šesti týdnech mi na hlavě vyrašily docela malinké černé vlásky (jsem červnovláska). A aby nabyly více sil, přelívám si vlasy každý večer odvarem z kopřivy a lopuchu, přesněji z kořene lopuchu (půl na půl). Kopřiva dále zastavuje vypadávání vlasů a lopuch podporuje silný růst vlasů. S lopuchem si přelívám vlásy sotva pár dnů, vyčetla jsem to z jené staré knížky. Takže uvidíme, jaké budou výsledky. Vám ostatním vzakzuji: Nevzdávejte to a držte se, trpělivost růže přináší. Páček.
Tá?a
Holky co jste se do toho pustily a praktikujete urinoterapii,kašlete na debilky a urážeče na tomto fóru a napište nám jak pokračujete!!!Prosím!!!
Vlásky
Cituji: Razer
Uznejte aspon že ste nechutný :) Dyt to už je hrozná zoufalost pít chcanky abyste měli vlasy :)


Namíchám Ti to s vlažným čajem každé ráno, a poznáš prdlajs pokud Ti to neřeknu... :-)
Maja
Ahojky,

píšu Vám asi po dvou měsících, před touto dobou jsem zašla pít urinu (ranní) a na hlavě mi vyrašily nové vlásky - huráááá.
Dead Kodet
Maja: pijes svoji?
Maja
Ahojky Kodete, piji vlastní moč.
Princ Dave
Ahoj lidi. Chci se zeptat je tu mezi vámi někdo, kdo už pije moč delší dobu třeba víc jak 6měsíců a jí přesto maso a ostrá jídla ač to není doporučováno. Připadně prošel někdo zezačátku intoxikací, když začal pít urinu jelikož jedl nezdravě (myslím tím maso a přepal. jídla-vůbec kdo v dněšní době jí zdravě?). Chci to zkusit, ale nechci se vzdát jíst maso, atd. ale nechci aby mé tělo prošlo intoxikací, protože je to dosti nepříjemný stav a navíc má moč strašně zapáchá a je nechutná a to dokazuje že jím nezdravě a tak mám docela strach pít potom vlastní moč kvůli intoxikaci. Děkuji za příspěvky.
Dead Kodet
vlastni bys pit nemel. pokud vim mel bys pit nakou od nake estrogenem nabite krasky :)
Dead Kodet
Maja: jakym typem alopecie a v jakem rozsahu trpis? a trosku popis ty nove vlasky, doufam ze to ted nezakrikavam timhle hloupym dotazem :)
Dead Kodet
jak huste rostou ?
Maja
Ahoj,

zmínila jsem se, že piji vlastní moč + dělám si 3x do týdne zábaly z moči odstaté do 6 dnů (může být i čerstvá): Do suchých vlasů vetřu moč, mám na to kapátko, vlasy zabalím do igelitového sáčku a zabalím do ručníku, nechám hodinu působit. Vlasy jsou po tom pevnější - není třeba používat gel na zpevnění. Po dvou týdnech aplikace mi přestaly padat vlasy o 85%. Teď tomu je asi jeden měsíc, co aplikuji zábal, neustále mi rostou nové a nové vlásky a hlavně, už skoro vůbec nevypadávají. Vlasy jsem postupně ztrácela od února, takže i když mi rostou nové, ještě nemám na hlavě zrovna kštici, ale věřím, že to pomalu, ale jistě brzy příjde.

Páček
?au
§-§-§-§-§

Chtěl bych se vás zeptat, kde se dá sehnat taková zdravá dárkině urinoterapie?
Dead Kodet
Cau: na diskotece?
andy
dobry den ked to zmiesam s coca colou nebudem to mat znehodnotene?
Dead Kodet
rekl bych ze budes.
Dead Kodet
rikalo se tady ze se to ma pit na lacno, rani, cerstva okamzite nez to z ni vyprcha ;)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Urinoterapie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024