Urinoterapie - Diskuze Více vlasů.cz (4)

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Urinoterapie

Autor Urinoterapie
hf
hjg
Lorain
Ahojky!!!!!
Nepiju moč ale delala jsem si jenom zábaly z vlastní moči a po nějakém čase mi taky vyrašily malinkaté vlásky na "čepani".Hodně zdaru.
muf
tomáš
Čau Tomáši v jakých dávkách to užíváš,a je to 1/3moč nebo neodpařovaná.Hlavně mne zajímá jestli to funguje na šedivění vlasů.Jako jestli se vrací původní barva a lesk u poškozených vlasových obalů .Je mi 44 a vlasů mám ještě dost ,takže mne spíš trápí šedivění na části před ušima .Někde jsem slyšel je to způsobeno nedostatkem koloidní mědi v těle.A proto než začnu "škrábat měděné okapy",rád bych se o tom něco víc dozvěděl.
Dík MUF.
laos
dobrou chut panové
laos
muf: so odbarvi hlavu a mas to
green
Mě by zajímalo, jak by mohla ublížit vlastní moč ohledně vlasů? Že se zrychlí výpadek kvůli testostesteronu a dht, který zas do těla dostanu? A to vymyslel kdo? Někdo tu takovou informaci psal. A ještě by mě zajímalo, jak vlastně funguje estrogen v souvislosti s testosteronem, dth, amylázou, chápu, že je je antagonista, ale když jsem přišel na novou studii, tak dokonce estrogen podporoval T. Díky
Maty24
Ano přesně jak píšeš, estrogen podporuje testosteron tím, že blokuje jeho přeměnu v DHT na tomhle je postavena DU
Vlastní urinu bych neriskoval, když už DU, tak od dárkyně. Psal tu jeden chlápek, že mu vlastní urina pomáhá na zdraví, ale na vlasy ne. A prostě tam neni ten estrogen no a kdo ví, co ještě
Maty24
Btw. Myslím, že Richard je podvodník a nemá s DU zkušenoti. Píše, jak mu to pomáhá a jak bude mít za chvilku všechny vlasy zpět. Potom píše, že jednou urina od přítelkyně chutnala zle, tak s tím končí a bude radši bez vlasů. Pak píše,že k tomu používá minoxidil. PAk, že se rozešel s holkou a má novou a zas začne s DU. Nevím, nějak ti to nebaštím Richarde, že u tebe DU zabrala, když na jiných tématech zas píšeš, jestli se ostříhat, když nahoře na hlavě máš už skoro pleš... Rád bych, aby ses k tomu vyjádřil, jestli tu někde jsi JAktože máš pleš, když ti tak funguje DU?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Urinoterapie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024