Vlasová integrace - Diskuze Více vlasů.cz (2)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlasová integrace

Autor Vlasová integrace
Roman 2
Michal19842:

Neználek by Ti to mohl sám říci, pokud tady nahlédne. Mi šlo hlavně o to, jak se bude integrace chovat při každodenním sportu - tedy pocení a sprchování a taky třeba v létě, kdy vlas, který není vyživován bledne a oxiduje. Nicméně dle jeho prozatímních zkušeností je to v pohodě, integrace drží bez problémů.
Integrace se - předpokládám - vyrobí tak, že se odeberou vzorky vlasů a na základě toho se vyberou vlasy které se shodují barvou a tloušťkou (mohou být evropské, indické, asijské i umělé) a pak se postupně navážou na PU podklad, který má požadovaný tvar a velikost dle potřeb zákazníka. Vlastní vlasy patrně nestačí, protože navázané vlasy jsou delší a účes se zhotovuje až na místě normálním stříháním po nasazení na hlavu.

Lví hříva:

Je fakt nejlepší tam zajet, majitel vše ukáže a vysvětlí. Nasadil mi na hlavu jeden kousek, který tam měl jako vzorek a vypadal jsem jako maturant. Proč jsem do toho zatím nešel? Důvodem je hlavně to, že vlasy jsem ztratil poměrně brzy, kolem 22 let. Je to dědičná záležitost. Takže většina lidí, včetně mé manželky mne s vlasy nezná, pouze z fotek. A po těch letech by to byla velká změna. Dost lidí mi říká, ať to neřeším i já si zvyknul. Nicméně zbytek vlasů mám poměrně hustý, takže bych potřeboval integraci na temeno a čelo. Lépe je asi jak postupně vlasy řídnou, tak nasadit integraci a změna není tak velká. Jak mi v Polsku nasadili tenhle systém na hlavu a začesali smými vlastními vlasy, tak nebylo vidět žádný přechod a fakt to vypadalo dobře, přirozeně.
Márty
Podle mého názoru, s integrací člověk musí začít ještě dokud má dost vlasů, aby tu změnu nikdo nepoznal. Nedokážu si představit reakci okolí, kdyby holohlavý chlap najednou začal nosit paruku nebo integraci. Myslím, že lidé okolo by se váleli smíchem po zemi. Tolik srandy a vtípků by zřejmě dotyčný majitel paruky snad ani nepřežil.
JirkaVladko
Márty
ale přece jen je to menší ostuda, než když někdo pije moč svý partnerky:D...aby mu po ní nepadaly vlasy
Roman 2
Márty:

máš pravdu, že to může být pro okolí šok, jenže je taky fakt, že třeba před dvaceti lety integrace tady nebyla, jen trapné paruky a lidé, kteří chtějí nyní změnu nemusí být kvůli tomu, že nepřešli na integraci v době, kdy by to nebylo tak patrné, hned pro tuto změnu odepsaní. Dám příklad; nynější zpěvák skupiny Queen (a někdejší zpěvák Free a Bad Company) začal plešatět, ale v poslední době se objevil s vlasy, jako mladík http://www.paulrodgers.com/photos.htm
Nikdo v mém okolí se nesmál, naopak jsme se shodli, že vypadá dobře.
A ještě jeden příklad, i když ne s integrací: mám kolegu ze sportu, který má lehkou pleš a delší šedivé vlasy. Během prázdnin se objevil s krátkým střihem a hnědými vlasy. Asi dva týdny se to komentovalo a teď si nikdo ani nevzpomene, že došlo ke změně. Je patrně třeba přetrpět dobu, než Tě všichni uvidí a pak už přijdou jiné věci na přetřes, než stále Tvá integrace.

JirkaVladko:

doufám, že Ti můj mail došel
Márty
Cituji: Roman 2
Je patrně třeba přetrpět dobu, než Tě všichni uvidí a pak už přijdou jiné věci na přetřes, než stále Tvá integrace.

To máš pravdu, ale taky je fakt, že tahle doba musí být pro každého jedince mimořádně psychicky náročná. Smekám před každým, kdo má v sobě tuhle psychickou sílu a dokáže vzdorovat okolí, než si na jeho změnu zvykne. Já sice vlasy udržuju pomocí stravy a zatím nějaké mám, ale i kdyby mi v budoucnu všechny vypadaly, nedokázal bych začít nosit integraci, neunesl bych ty posměšné pohledy a poznámky, co by se na mě sypaly z okolí. Opravdu upřímně obdivuji lidi, kteří si dokáží nasadit paruku nebo integraci a vyrazit mezi lidi.
Sam
Psychicky náročné je to určitě víc, než transplantace. Rostou ti po ní vlastní vlasy, zatím co integrace je vlastně příčesek přilepený k lebce. Měl jsem tady deprese co na to okolí, že mám po transplantaci více vlasů, no kamarád mi řekl že jeho táta si nechal kvůli obezitě a bolesti vyměnit oba kyčelní klouby a řekl větu, co mi už dlouho leží v hlavě: je to totiž úplně stejné jako ty kyčle, nebo umělé zuby. Nechápu také ty lidi co JIRKAVLADKO, kteří pijí cizí moč apod. Ježíš, schrastěte někde 150 táců a už s tím něco udělejte. Radši budu 10let splácet květák, než abych čekal na těhotnou přítelkyni se skleničkou na hajzlu.
Lenkaa
Tak to mě pobavilo. No pro mě je teda "150 táců" docela hodně, ale kdo má peněz hodně, proč ne. Já teda hlasuji pro tu moč, sama mám dobré výsledky a nestojí to ty "táci". Já bych se spíš obávala toho, že pokud někomu padají vlasy z příčiny vnitřní (tedy asi všem), a nenastane náprava, tak po určité době se pokožka a vlásky zachovají naprosto stejně, jako vlasy původní a těch "150 táců" skončí možná víte kde..... Samozřejmě, pokud bych měla zaručenu jistotu, že vlasy vydrží, tak bych byla pro, ale to vám asi nikdo nezaručí.
Sam
Tak teď si zase pobavila mě. Něco si přečti o transplantaci vlasů a potom porovnávej klady a zápory. A jestli si myslíš, že 150 tisíc je moc, přečti si více témat na tomto fóru a uvidíš, že kromě moči lidé užívají všechno možné, jen aby si ty vlasy na hlavě udrželi. A dávají za to měsíčně nejrůznější částky. Nezapomínej taky, že jsi žena(?) a pít moč s obsahem estrogenu je, co se týče nežádoucích účinků na muže, pro tebe snazší. A mimochodem, transplantaci jsem prodělal před 9 lety a i tenkrát jsem záruku dostal - černé na bílém s razítkem na vrácení celé částky.
hairmetal
čus bus lidi! :-) Jak to tu tak čtu a poslouchám vás,tak musím taky vyslovit svůj názor..Vlasová integrace není vůbec špatná věc..A co se týče budoucnosti,je to aj trošku s dobou..Možná integrace není ještě tak úplně dotažená a prozkoušená,ale v příštích letech se o ní bude hovořít jistě častěji..Jinač něco o mně.Je mi 22 let.ještě donedávna jsem měl dlouhý blond vlasy,jenže mi začaly řídnout a mám už značný kouty..Myslím,že jsem ještě mladej,abych přišel o vlasy,tak proti tomu chci nějakým způsobem bojovat..Něco jsem si už přečetl o vlasové transplantaci,ale když jsem viděl některý klientský fotky před a po.Musím říct,že to není žádný zázrak.Ty jejich lidi,to navíc dokážou ještě tak hezky načesat,že je to až trošku naivní:-) Transplantace tudíž v současnosti s nynějšíma metodami,pro mě není řešením.Zato integrace je jiná a řeknu vám,že v dnešní době,kdy si každá 4 holka dává prodlužovat a zahustit vlasy,to snad není tak neetický.Jasně jsem kluk,to je něco jinýho,ale co je na tom..Vlasy jsou vlasy. Ještě budu muset splašit nějaký informace o integraci.Třeba o ceně,technologii, místě podstupu a péči V příloze přidávám fotky před/pod heavymetalového zpěváka legendárních Iron Maiden Blayze Baileyho,který integraci podstoupil a je to veřejně známo...Vlasům zdar! :-)

Blayze ped
Blayze ped
Blayze po
Blayze po
Roman 2
Sam:

Problém transplantace tkví v tom, že pokud ještě nějaké své vlasy máš, tak je to dobré řešení, ale jen zdánlivě. Pokud je geneticky dáno, že Ti vlasy vypadnou, tak Ti vypadnou dřív, nebo později. Pak Ti zůstanou jen ty transplantované. Vypadá divně, když máš transplantované chomáče vlasů a vedle Ti vlasy řídnou. Pak chodíš na transplantace pořád dokola, aby se to doplnilo. To těch sto padesát táců nezachrání. Mám na hlavš koleno, dokola mám vlasy husté, takže je musím stříhat na krátko, abych nevypadal jako šašek z cirkusu. Pro mne není transplantace řešení, protože je pleš poměrně rozsáhlá. Takže, ať se na to dívám jak chci, je pro mne řešení integrace, nebo se na to prostě vykašlat. pokud by existovalo řešení transplantace i na tak poměrně velkou pleš a to třeba klonem, nebo dárcovstvím, což nejde, tak bych do toho šel. Ale pokud by měli mou pleš osázet mými vlasy z jiného místa, tak by došlo pouze k přesunu pleše z jednoho místa na jiné. V místě odkud se vlasy vezmou již nebude nikdy stajně hustý porost. Tak pak je to tak, že máš sice na hlavě vlasy, ale celkově řídké. Neříkám, že to není řešení pro ty, kteří mají jen vlasy řidší, ale pro úplnou pleš je transplantace na nic. Myslím si, že pokud Blayze zvolil integraci, tak věděl proč. ten se asi tolik penězi nezabývá.

Márty:

Pořád jen mluvíš o tom, jak se lidi válejí smíchy. Zeptej se Neználka, který má integraci více, než půl roku, jestli se někdo válel. Samozřejmě když se člověk pohybuje mezi primitivy, pak se můžou válet. Je to jen otázka zvyku. Pokud budeš vypadat dobře a přirozeně, tak na tom nic není. Bude se chníli o tom kecta pak přijde na přetřes někdo jiný. je to otázka, kdy bude integrace i u nás normální. Někde byl rozhovor s herečkou, nebo snad zpěvačkou, že když byla ve Francii, takjí zaujalo to, že je tam velmi málo plešatých chlapů. Že by byli na to chlapi ve Francii jiní, než my? Ale houby, prostě starají se o to aby vypadali dobře. U nás se toleruje prozatím maximálně zvětšení poprsí a prodloužení vlasů u žen, nebo umělý chrup. Směje se někdo? Ne. přijde doba, kdy i u nás budou mít všichni chlapi vlasy. Ať člověk chce, nebo nechce, ať si to každý přizná, každého hodnotíš podvědomě nejprve podle vzhledu. Teď jsem někde četl, že není velká šance, aby se americkým prezidentem stal chlap, který by měl pleš. Můžeme považovat Američany za povrchní, neinteligentní, ale to je tak všechno. Marná sláva, chlap s kšticí vypadá zdravě a lépe, než s pleší.
Lenkaa
Souhlasím s Romanem 2, že pokud se nezjistí příčina padání, tak ty vlasy staré i ty nové postupně vypadají. Je to logické, padájí proto že v těle něco správně nefunguje-játra, ledviny, zanesené tkáně, letité nánosy v těle, tak se i ty nové vlasy začnou časem špatně vyživovat a slábnout. Ony mají stejnou výživu jako ty staré, to nejde rozdělit. Já nemám tolik informací jako vy, ale ani jsem nikdy nevydávala žádné horentní sumy za přípravky-já tomuhle nevěřím, je to o reklamě, nebo jen dočasné a situaci to neřeší. Kolik znáte lidí, kteří podstoupily transplantaci a vydržela jim 10, 20, 30 let? Myslíte, že je to natolik probádané a otestované? Je to asi jako laser u oční operace, až čas ukáže, zda se problém vrátí, není to tak dalece ověřené. Věřím v sílu těla, že se dokáže znovu vzchopit, pracovat a produkovat vše, tak jak je třeba. Ale není to hned, jde to pomalu, ale jde. Alespoň u mě. Tělo nám holt vrací, když se dobře nestaráme, nebo to neumíme..... A tohle je jen můj názor- muži s pleší nejsou vůbec špatní, ale u žen je to bohužel o něčem jiném. Hodně štěstí všem.
Roman 2
hairmetal
Zajímavá videa.Zajímalo by mě,zda-li někdo z vás nenavštívil natur hair v Praze,či handsomemen v Polsku,event. nechystá-li se tam někdo z vás.Klidně bych se rád s někým domluvil a mohli bychom tam jít společně.dík Jen
Roman 2
Byl jsem v obou. Už jsem to tady a v jiném vlákně popsal.
Roman 2
hairmetal
Cituji: Roman 2
Tady je odkaz na diskuzi: http://www.vicevlasu.cz/delaji-handsome-vubec-1-4-0.html

Dík :).a jak si na tom ty Romane??Už jsi podstoupil integraci nebo stále čekáš? dík za odp.
Roman 2
Já jsem zatím do toho nešel. Přece jen mne zná okolí příliž dlouho bez vlasů. Byla by to opravdu velká změna.
hairmetal
Tjn.Možná by bylo lepší se třeba na nějaký pátek vytratit z očí.Já plánuju odejít pracovně do Německa na půl roku-možná rok..Tak,aby event.nějaká radikální změna nebyla poznat.Je to ale záludný..Na rovinu říká,kdybych měl v kapse nějakých 40 000,tak jedu do Polska..
Roman 2
Já jsem začal ztrácet vlasy kolem devatenácti a ve dvacetičtyřech jsem šel na vojnu a už jsem - když tak koukám na fotky z té doby - pleš stejnou, jako dnes. Takže mne všichni z mého okolí - až na spolužáky ze školy - znají s pleší. Pokud bych začal ztrácet vlasy tak před pěti lety, tak bych neváhal, jenže takhle je to těžší. Tenkrát nebyly takhle dokonalé integrace. ale paruky na gumičku s umělými vlasy.
hairmetal
U mě to začalo asi podobně jako u Tebe,ne li dřív...Myslel jsem si,že mi vlasy nebudou padat jako tátovi,kterej má ani ne polovinu vlasů.Zajímavý je,že on má černý vlasy a já jsem po máti blond.Ale asi mám po tátovi kůži.Máti se špatně opaluje,táta dobře,ale asi jsem po něm zdědil mastnou pokožku a pleť.A je pak jedno,jestli máš černý nebo blond vlasy...hold geny :( Jinač vasy si myju skoro každý den,jinač bych je měl mastný jak sláma s olejem :) :( je to boj no
hairmetal
Jinač od nějakých 17 se snažím opravdu jíst zdravě,nikdy jsem nekouřil a nepiju kafe a podle mého to na kvalitu vlasů nějaký zásadní vliv nemá..Připomínám,že mi je 22
Roman 2
No, já mám více, než jednou tolik roků, než Ty, takže vím o čem mluvíš. Časem si sice zvykneš, nicméně Tě to bude svým způsobem pořád štvát. Pokud je geneticky dáno, že Ti vlasy vypadnou, tak, dle mého názoru, s tím prostě neuděláš nic. Tady na fóru čtu, jak kvůli vlasům dělají lidi všechno možné. Stravovací návyky by člověk měl mít správné, ale cpát do sebe chemii a patlat hlavu zázračnýma vodičkama je na houby. Možná lehce vypadávání vlasů pozastavíš, ale ty chemické přípravky udělají v těle své na jiném místě. K té životosprávě- občas potkám člověka, třeba nějakého opilce, nebo bezdomovce, kteří do sebe tlačí všechno možné, chlastají a hulí a mají řepu, že je jim hlava malá. No a pak si odpírej kafe.
Not Important
To Roman2:

Kolko si cakal na konzultaciu a ako si sa na nu objednal (polsky moc nerozumiem a moja anglictina nie je az na takej urovni)? Ja vazne uvazujem o tom, ze by som to v Polsku skusil. Pozrel som si aj to video co maju na stranke na stiahnutie a urobilo to na mna velmi dobry dojem. Mzslim si, ze lepsie raz vidiet ako stokrat citat.
Roman 2
Zatelefonoval jsem tam - můžeš i napsat - zeptali se, jestli chci tlumočníka (asi by to trvalo déle), ale já jej nepotřebuji a domluvili jsme se asi tři týdny dopředu. Myslím si, že není problém napsat i slovensky. A uvidíš. Majitel Ti vše ukáže, sám integraci má. Určitě je lepší osobní návštěva.
Michal19842
Roman 2: skoda, ze ty videa jsou zase jen reklamni.. To nikde neni neco realnyho? nikdo nenatocil jak to vypada sundany, jak se to lepí atd? To totiz neuvidim asi ani kdyz si zajdu na ty jejich konzlutace..

Napsal jsem par otazek do naturhair, tak uvidime jestli odpovi lip jak handsome, na balicek s propagacnima materialama cekam docela marne, ale kaslu na ne, zkusim to radsi v Cesku, rikam si, ze za prvni pokus dam radsi 10 000 nez 40 000, asi tam bude celkem umerna ta doba jak dlouho to vydrzi, takze si dam z pocatku takove rocni demo :D

A nereste tady nejake moralni hlediska, ja myslim, ze je to vsem jasny, ze kdyz na holou lebku date vlasy, ze to nakej cas lidem prijde divny atd atd. Co se jinych narodnosti a jejich vlasu tyce bych rekl, ze tam sice muze byt vetsi procento integraci, ale je to i tim, ze maji celkove jine geneticke predpoklady :)
Roman 2
Michal19842:
No já byl víc nadšen v Polsku. V Natur je to fakt pro ně okrajová věc. Co se týká národností, tak rozdíly nebudou v Evropě tak propastné, jako spíš mezi kontinenty. Tady je to dost promíchané.
Michal19842
Roman 2: Z ceho konkretne jsi byl vic v polsku nadseny? Verim, ze pocit tam mas mozna lepsi, ale technologie a postupy by snad mely byt stejny..

Byl snad neznalek s jejich praci nespokojen? Skoda ze uz sem nechodi a nevyjadri se.. asi ted porad plave a skace padakem uprostred vichrice a na tohle forum navzdy zapomel :D
Roman 2
Michal19842 :

No, v Natur mají principielně totéž, jako v Polsku, může se lišit kvalita. Je to jako s každým zbožím; těch firem, které ten vlasový systém pro integraci dělají je více - počítám, že jsou to firmy z Asie, kde je pracovní síla levná - a je otázkou, proč v Natur říkal pan Stříbrný, že je to tak na rok až na dva - záleží na péči a v Polsku až na pět a více. Celkem se mi více líbil přístup v Polsku více, než v Natur. navíc to mám tedy do Handsome blíž, než do Natur. V Americe, kde je patrně nejznámější Richard Farrell (link: http://www.farrellhair.com/) se tuším dělají systémy v Mexiku. pokud je systém kvalitní a vlasy nevypadávají a po roce není třeba oprava (Polsko), nebo je třeba mít systémy dva - jeden je v opravě, druhý na hlavě (Natur) - pak mi vychází lepší ten polský. cenově to pak bude velmi podobné. Nedokáži si představit, že nasadím vlasy, vyměním fotky v občance, pasu a řidičáku a na různých průkazkách a pak po roce vlasy sundám na měsíční opravu. Napíši Neználkovi, jak to vidí.
panpaul
Mam malej dotaz, četl sem že vlasy ktere jsou implantovane asi nastřelené nebo co už rostou doživotně? Je to pravda nebo jak je to myšleno?
Roman 2
panpaul:

Je to myšleno tak, že vlasy odebrané při transplantaci z míst, kde nejsou geneticky zatíženy nevypadnou a rostou. Nastřelení není žádná metoda. Jde o transplantaci.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 31 . 32 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlasová integrace

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024