Vlasová integrace - Diskuze Více vlasů.cz (17)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlasová integrace

Autor Vlasová integrace
Roman 2
Lenyca Já bych to nedramatizoval. Jde o kosmetickou záležitost, ne o život. Jsou jiné nemoci, které bych nazval zákeřné.
Roman 2
robbie Ještě jsem se chtěl zeptat na přední linii integrace - není ji po pár dnech vidět? Nezačne se kraj odlepovat, nebo špinit, že je vidět linka? Říkáš, že nejhorší je pot. A co každodenní sprcha? Stalo se Ti, že jsi musel integraci v létě přelepit dřív, než po týdnu?
robbie
Mně se přední linie odlepuje vždy jako první. Je to vždy znát hlavně po ránu ale přes den je to v pohodě. Dá se říct, že cca po týdnu až deseti dnech se přední línie začne odlepovat, vstaněš, připlácneš, učešeš a je to v pohodě, já nosím delší vlasy česané dopředu, takže to vydět není. Druhá možnost je, že si integraci prostě vyměníš. V létě je to trochu horší, protože po odlepení stýká lepidlo po čele nebo do vlasů. Ale lepidlo setřeš normálně papírovým ubrouskem. Vlasy je potřeba umýt a rozčesat. Každodenní sprcha určitě nevadí.
Nikdy se mi nestalo, že bych přelepoval dřív než po týdnu. Pamatuji si, že v létě mi někdy integrace vydržela i dva týdny, což je paradox.
Roman 2
Jde mi o to, abych se pak nemusel integraci věnovat každý den, to by bylo otravné. Ale pokud integrace potřebuje péči, jako normální vlasy (tedy kromě přelepování a čištění) a nemusím každý den kontrolovat a kde se něco odlepuje a opravovat to, pak je to v pohodě. Jen může být problém vybrat správnou pásku. Myslím si, že když jedna páska drží někomu dobře, druhému držet nemusí. Bude jistě záležet na typu pleti, mastnotě a potu. To může být problém, pokud by se musela integrace přelepovat častěji.
robbie
Co se tyka kazdodenni udrzby, je to uplne stejne jako normalni vlasy, presne jak pises. Ja jsem paskam nikdy nevenoval moc pozornost. Ani nevim kolik druhu existuje. Samozrejme by bylo nejlepsi neco bez lepeni. Jak uz jsem tady zminoval, neco takoveho uz existuje ale je to dost drahe...
Mojko
Roman 2
A ja by som to dramatizovala. Samozrejme,že sú oveľa vážnejšie ochorenia,ale aj alopecia je hrozná. Vieš si predstaviť,že nemáš jedného vlasu,obočie,či mihalnice? Asi nie,že? Riešite tu integrácie,snáď tiež preto,lebo tým trpíte a pritom čo je viac sexi,ako oholený muž? Vždy som si vravela,keby som bola chlap,tak to vôbec neriešim. A riešiš to,pretože Ti to vadí a chceš mať vlasy! Ja síce alopeciu nemám,mám iný problém,ale to,že sa už 22 rokov potýkam s vlasmi mi zobralo strašne veľa sily,zdravia a duševnej pohody. Tiež som jednou z tých,ktoré pred vyše rokom sa dali nahovoriť na integrácie. Za ten čas som ich mala 8 kusov,ale nikomu by som ich určite nedoporučovala. Kašlať na odlepovanie,čistenie,prilepovanie,skôr ma iritovala kvalita a ich postupná zmena na prasačie chlpy. Iritoval ma podklad,ktorý sa mi na štyroch integráciach začal trhať,s tým odchádzali aj vlasy,štvala ma neprofesionalita a zarábanie na nešťastí druhých! Keby sa ma ktokoľvek pýtal,či je integrácia fajn a či ju odporúčam,napíšem, NIKDY! Skutočne nie je nad kvalitnú parochňu a ver,že si ešte nevidel podklad,ktorý vyzerá,akoby by vlasy vyrastali z Tvojej vlastnej hlavy. Som zato,aby sa ľudia stretávali,odovzdávali si skúsenosti,hovorili o utrpení,prežívali to spoločne! Keby mi niekto napísal,že zakladá a chce sústreďovať ľudí s mojim problémom,hneď by som do toho išla a viem,že by mi to pomohlo. Preto tejto myšlienke fandím! Nie,nejde o život,ale pre mňa "osobne",je tento problém môj najhorší na svete! A vidím,že aj pre Teba,inak by si nechcel "integráciu"!!!
Lenyca
Majko
Velice si vážím Tvojí reakce a souhlasím s tvrzením,že Roman2 tady paradoxně na několika fórech řeší estetckou záležitost vlasů.Tak si položme otázku co je tady zákeřnější reakce,nebo Alopecie,kterou tady spousta lidí řeší a nenachází řešení a někdy ani léky?Jsou nemoci,které máš a můžeš je vyléčit,ale jak chceš vyléčit něco,s čím si ani věda a zdravotnictví nedokáže poradit?Chápu,že Alopecie snižuje sebevědomí a navyšuje zlost společně s otázkou "proč zrovna já?"Proto dokáži reakce Romana2 pochopit a věřím,že to nemyslel zle.
Majko,jsi určitě hodný člověk a věř mi,že kdybychtě potkala,tak u Tebe nebudu řešit to,že máš třeba paruku a klidně i s červenou mašlí,protože pokud ji na hlavě nosí člověk jako Ty,tak nebude nikdy ošklivý!Dnešní trend si žádá své a spousta lidí je bohužel posuzována dle vzhledu.Někdo nedostane práci kvůli zubům,obezitě.... atd, pokládat si otázku proč řešit i vlasy a estetiku není dvakrát na místě.Není to v životě důležité,ale jak často vidíme,tak to hloupě vyhraje.Proto si myslím,že pokud nás bude více bojovat a podporovat se v těžké chvíli,tak ten boj musíme jednoznačně vyhrát.Do nedávna jsem byla odpůrcem komunikačního kanálu typu FACEBOOK a dnes již vím,že to mohu využít i k dobru věci.Stále se tady lidé schovávají za písmenka přitom setkání tváří v tvář si myslím, je ta nejlepší terapie na světě.Navíc si tímto setkáním lidé mohou předat zkušenosti a rady jak léčit trápení.Uvítám tam všechny lidi i ty zlé )
Majko,přeji už jen to dobré.

Lenyca
Roman 2
Mojko
Jen jsem poznamenal, že nejde o život, nic víc. Jakmile zjistíš, že máš Ty, nebo někdo blízký nějakou škaredou nemoc, kdy nevíš, jesti ji přežiješ, pak zjistíš, co je to zákeřná choroba. Proti tomu je diskuze o vlasech srandovní. Vím o čem mluvím. Zajímám se o integrace dlouho, cca 7 let, nijak to neprožívám, mám pleš od 22 let a je mi 52, takže jsem v klidu. Jen mne to zajímá, protože mám rád změny a proč ne zrovna vlasy? Zaujaly mne zkušenosti robbieho, které jsou evidentně jiné, než Tvé, asi má kvalitnější integraci, než jsi měla Ty, vývoj jde dopředu, tak proč integraci zatracovat? Navíc paruka fakt pro chlapa není to pravé. Ideální je ContactSkin, ale je drahý. Takže nesedím zavřený doma a neokusuju si nehty celý zpocený, že nemohu mezi lidi, protože nemám vlasy. Ano, štve mne to, ale má žena mne nezná jinak, mé okolí také ne, jen jsem si řekl, že bych alespoň mohl lehce šokovat a omládnout, ale pokud by to mělo bát trápení s integrací a jen starosti, tak na to kašlu. Lidi mne berou i tak jak vypadám. Sportuju, cestuju, podnikám, cítím se skvěle....a fakt se netrápím. Ve dvaceti jsem nosil vlasy po lopatky a bylo celkem trauma,když mi začaly padat. Já to mám dědičné. Na druhou stranu chápu, že u žen je to jinak. Nechtě l jsem to zlehčovat, ale hovořit o zákeřné nemoci lze jen v jiné souvislosti. Jen jsem napsal svůj názor, od toho blogy jsou, nebo ne?
Roman 2
Ještě bych poznamenal, že pokud jsi měla 8 integrací za celou dobu, pak je chyba asi tady. Pokud bych do integrace šel, pak tak 3 až 4 na rok, pak se nemůže stát, že by se tak zničila. To asi robbie potvrdí. V zahraničí je tak málo plešatých chlapů až je to divné. Nikdo si nemůže myslet, že to tak je opravdu. Integrace se tam využívají na každém rohu, ale jedna na rok nestačí. Paní Buriánková z Hairtherapy potvrdila, že např. v USA je to zcela běžné. Tkže věřím, že dobře vybraná integrace může být v současné době řešením.
Amarath
Přidám se se svými zkušenostmi. Integraci mam 3/4 roku a bylo to správné rozhodnutí. Zatím nikdo nic nepoznal a to žiji aktivním životem, sportuji, chodím pařit, mam přítelkyni. Ted budu kupovat ten novy model o kterem pise Robbie, tak se těším. Jsem i připraven na to, až přitelkyně pozná(pokud pozná), že v místě okrajů je něco jinak, vyjít s kůží na trh a jsem hrdým nositelem této vychytávky. Jeden tip..na čelo dávám stejné pásky jako po zbytku okraju, čelo drží mnohem lépe a déle. Jednou jsem měl integraci i 3 týdny a v podstatě žil jak s normálními vlasy..Kdo se nemůže rozhoupat, doporučuju, je to prostě lepší, než být skleslý kvůli pleši..Naučte se lidi mít na prvním místě sebe a to jak se cítíte a ne pořád řešit, co si o vás myslí ostatní..Strašně se tim v životě omezujete
robbie
Amarath
Díky za tip. S těma páskama to zkusím, nikdy mě to nenapadlo...
pokud by jsi měl Amarath nějaké připomínky k tomu co tady píšu, tak prosím reaguj. Zajímali by mě i zkušenosti ostatních lidí co integraci hrdě nosí. S tím novým tipem integrace budeš určitě spokojený, je to jiná liga - opravdu kvalita. Hodně štěstí...
Roman 2
Amarath
Máš jednu integraci 3/4 roku? Jak se změnila barva a hustota vlasů, případně podklad? Máš nějaké negativní zkušenosti, jako tady psala Mojko? A co počáteční svědění, přešlo to?
Mojko
Roman 2
Jasné,že môžeš vyjadriť svoj názor,presne tak isto som vyjadrila aj ja ten svoj. S mojim problémom sa potýkam už roky rokúce a na rozdiel od Teba,nedokážem to prijať s takou pokorou. Presne,ako píše Lenyca,žiaľ ľudia Ťa posudzujú nie podľa toho čo máš v hlave,ale ako vyzeráš,aspoň u žien je to určite tak. Opäť súhlasím s Tebou,že sú oveľa horšie,ťažké choroby,nevyliečiteľné....že naozaj,nad toto by sa dalo povzniesť,žiaľ,nedá sa,tie roky si to nesiem ako kríž a pýtam sa,prečo práve ja? Vravia mi,Ty tak super vyzeráš,máš super vlasy....a vtedy mi je hrozne,pretože len ja presne viem "ako vyzerám" a ako ma to vnútorne ťaží. Nebudem popisovať ťažké depresie,ktoré často mávam kôli tomu,kedy nemôžem týždne vychádzať z domu! Chcem len,aby sa nepodceňoval žiadny zdravotný problém,pretože pre "každého" je ten jeho "najťažší". Samozrejme,že mám nervy na ľudí,ktorí sa rúhajú a z komára robia somára, v podstate im nič neni,napriek tomu plačú,aký je ich osud krutí...Ale my máme "skutočný problém". Čo sa týka integrácii,divil by si sa,koľko peňazí a energie ma stáli. Vravela som si,že nikdy nebudem o tom písať a robiť negatívne reklamy. Integrácie som mala z NH a skutočne sa mi na nich rozpadol podklad. Dopadlo to,ako to dopadlo,ale firme NH už nechcem viac počuť a info len mailom. A samozrejme,že som aj zákazničkou HT Brno a veľmi si vážim prístup p. Janky,je hrozne empatická,zlatá,odtiaľ je moja posledná integrácia,ale už som z toho všetkého tak vyčerpaná,že len tŕpnem,kedy mi odíde. Takže vidíš, v integráciach som fakt ako doma!
Mojko
Lenyca
Ahojky, vlastne mi hovoríš z duše, ďakujem Ti za príspevok a opäť hovorím,že takíto ľudia by mali spolu čo najviac komunikovať,pomáhať si,vyjadrovať si svoju podporu. Fakt je,že veľa ráz je napr. nádorové ochorenie liečiteľné,ale alopecia, NIE! Musíš s ňou žiť,vyrovnať sa a hlavne zaradiť sa do tejto spoločnosti plnej konvencií,založenej na fyzickej kráse a dokonalosti človeka. Samozrejme,že Roman to myslel dobre,že poukazoval iné,závažnejšie ochorenia,ale fakt je,že to trošku nadlahčil. Predsalen je "muž" a trpí tým inak ako žena,resp. "netrpí",ako poznamenal. Pre mňa osobne je to "nočná mora",každá jedna chvíla,kedy si uvedomím,ako natom som,že to čo nosím nie je moje,že ma niekdo chytí za hlavu a zistí,že nemám svoje vlásky,že ma odvezú do nemocnice,že upadnem do kómy a nebudem schopná zo sebou už nič urobiť..... a to mám pritom krásne mihalnice a obočie....neviem,čo by bolo,keby som aj o to prišla. Mám jednu známu,ktorá trpí alopeciou a nemá na tvári a hlave nič,našťastie existuje permanentný makeup a umelé mihalnice ale to je ďalšia náročná úprava navyše. A pritom je tak krásna,milá,inteligentná,charizmatická a presne,veľmi trpí a pracuje z domu,aby nemusela ísť medzi ľudí. A takých ľudí je veľa,niekto to príjme lepšie,iný horšie a iný na samovraždu a práve Ty dávaš priestor takýmto ľuďom,aby to dokázali prijať a zistili,že nie sú na tomto svete úplne "sami" a že sú krásni! Rovnako Ťa obdivujem a veľmi Ti fandím a držím palce,aby sa diskusia dobre rozbehla,aby sa Ti darilo a aby si pospájala čo najviac ľudí s týmto problémom,pretože je to problém "OBROVSKÝ"!
Roman 2
Mojko
Já chápu Tvé zoufalství. Je fakt, že u chlapů je to jinak. Pokud máš integraci z HT z Brna, tak věřím, že bude mnohem lepší, než z NH z Prahy. Viděl jsem integrace z Handsome Men z Polska, z NH a také z HT. Vývoj pokračuje a podle zkušeností robbieho a Amaratha jsou integrace z HT dobré.
Roman 2
Lenyca
Vidím, že vkládáš příspěvky ohledně "zákeřné" nemoci i do jiných vláken. Nic proti, ale Tvé příspěvky jsou spíš pro psychologa, zde ve vláknu "Vlasová integrace" se neřeší psychologická stránka, ale řekl bych technická. Vlasová integrace je jedno z řešení, nic víc a nic méně. Diskuze o tom, jak kdo snáší problémy s vlasy bych nechal na samostatné vlákno, nebo třeba na Facebook.
Roman 2
Amarath
Máš jednu integraci 3/4 roku? Jak se změnila barva a hustota vlasů, případně podklad? Máš nějaké negativní zkušenosti, jako tady psala Mojko? A co počáteční svědění, přešlo to?
Amarath
Romane, mam 2 na 3/4 roku..menil sem je kazdych 14 dni problizne..s tim ze ale nepouzivam pasky na čelo ale i na čelo davam ty klasicke, drží to mnohem lépe..samozrejme po 3 mesicich trosku vybledly, ale to se řeší tim, že je das na 10 minut do roztoku.. Svědění přešlo tak po týdnu a od té doby ani nevim, že něco na hlavě mám..zrovna ted sem přelepoval, čas čištění integrace, nalepeni pasek, oholeni hlavy a aplikace na hlavu mi trval dohromady cca 90 minut.. takze jednou za 14 dni venovat 90 minut je uplně zanedbatelné..človek se s tim fakt dost rychle naučí
tycho
Ahoj, tak po delší době taky přispěju trochou do mlýna. po 5-ti měs.-koncem ledna jsem jel do Brna na dobarvení integrací(mám dvě) a tam mi poradila né dobarvit ale ten roztok-jinak super věc a řekla mi o těch nových integracích co byl už robbie, no je to nebe a dudy, byť jsem ještě nové nepotřeboval, tak jsem si je hned obj. jsou super, nešustí a kvalita vlasů je bomba-jsou jemné a základna je taková elastičtější-pružnější?. U bývalé integrace byly vidět uzlíky-né moc a nemohl to nikdo poznat, ale tady u té nové to vypadá jakože fakt roste vlas ořímo z hlavy. Jinak používám pásku co je na obvod i na čelo tak jako i amarath a je to lepší, další finta je, že když nasazuji integraci, navlhčím už nalepené pásky vodou(jen tak mokrou rukou) a pleš taky, dá se pak lépe manipulovat a posouvat než definitivné lepidlo přischne a taky se nestane-pár krát se mi stalo, že do lepidla se vlepilo pár vlasů a oddělat je z pásky je pakárna a při sundávání pásky se jich vždy pár vytrhlo...nové nedorostou a pokud má člověk dvě integrace, tak po sundání první je dobré ji hned nečistit, ale pár dní ji nechat tak, lepidlo vyschne a páska jde dolu sama..mi aplikace nové+čištění staré integrace a oholení torza vlasů nezabere více jak hodinu v intervalu 7 dní...
robbie
Zdravím. Jsem rád, že sem přispívají další ,,integráci". Vyzkoušel jsem tip na lepení běžných pásků i na čelo a musím potvrdit, že to funguje. Takže děkuji. Taky chci potvrdit poznámku od tycha, čištění integrace je opravdu dobré odložit o několik dnů, já to dělám tak po čtyřech dnech. Také mi přijde, že u těch nových integrací se dostává lepidlo snáž dolu ale to může být tím, že už v tom mám praxi, zabere mi to tak 20 min....
Amarath
Borci, tak jdu v pulce kvetna taky již pro ten novej typ, tak sem zvedavej a tesim se..zeptam se, ty přechody okraje a hlavy sou cejtit stejne jak u staryho typu? Precejen tady to cejtit je i kdyz pritelkyne mi v intimnich chvilich docela hrabe do vlasu a nic si nevsimla, tak tezko rict..kazdopadne kdyz si vzpomenu jak sem si na proridlou hlavu patlal vollumu a mel čelo jak kominík, chce se mi smát..tohle je skvely řešení
Roman 2
A jak řešíte stříhání svých vlasů. aby s nimi integrace pak splynula?
tycho
Amarath
ahoj, ten přechod jde cítit trochu míň u těch nových, ale pokud si pásky na bocích dáš tak 3mm od okraje, tak pak nejdou cítit přechody takřka vůbec
Roman 2
stříhá m se u kamarádky, je to v poho, integrace resp vlasy jsou totiž střiženy "zubatě", tak aby zapadly do vlastních vlasů
Jimm
Prosím Vás, je přechod na vlasech vidět? Resp. jestli bych si mohl vlasy sčesat dozadu a nebyla vidět páska? On je asi rozdíl mezi integrací a contactskin, že? Děkuju
kokso
Áno, prechod spredu je to dosť vidieť, rieši sa to tak, že sú vlasy začesané cez okraj integrácie. Ak sa niekto pozrie zo spodku, tak hneď vidí ostrú, rovnú vlasovú líniu ukončenú plastom. Pri contactskine tiež pani neodporúčala vlasy česať dozadu, aj keď fólie sú jemnejšie. Lebo sa Ti napríklad hneď na ďalší deň môže kúsok odlepiť a už by to bolo vidieť. Ale ak bez vlasov nemôžeš existovať, tak sa na to kľudne daj, ale na česanie vlasov dozadu zabudni - pokiaľ nemáš vlastnú prednú vlasovú líniu.
aalenka
Zdravím všechny, již je to rok co jsem bez střídání nosila integraci jen jednu,chtěla jsem vyzkoušet jak dlouho vydrží a je pořád ještě nositelná. Objednala jsem si další jen kvůli střihu, nebyla jsem spokojená jak mi jí stříhali.Podařilo se mi nakonec najít kadeřnici v místě bydliště a vlastně po několika blbě ostříhaných integrací jsem si ujasnila jak bych to chtěla vlastně ostříhat a jak to nejlíp vypadá, chce to asi získat zkušenost. Mám integrace z NH a jsem zatím spokojená, vlasy jsou pravé evropské za 15 000Kč . Už tam ani nejezdím, objednám si po telefonu novou integraci a asi po 2 měs. mi pošlou dobírkou. Pravda je že jsem teď nebyla spokojená s vlasama, protože byly moc jemné a vlnité. Tak jsem po telefonu reklamovala, že jsem chtěla vlasy rovné a domluvily jsme se,že mi pošlou novou za poloviční cenu. Po 2 měs poslaly krásné vlasy a jsem moc spokojená. Zvykla jsem si i na tu vlnitou,vypadá to že mám zvlněné kulmou a okolí to přijímá. Nikdo ještě nic nepoznal.Za 15 000 mě tedy vydrží jedna integrace určitě víc jak rok.Nosila jsem bez výměny za jinou víc jak rok a da se nosit dál.přelepuji jednou za týden a dělám v ní úplně vše, lyže, kolo,bazén, tam se ale snažím nepotápět, 2-3x týdně fitko kde zpocená řádně. Nikdy takhle naplno jsem nežila, až od té doby co mám integraci a cítím se s ní strašně dobře .Takže moje zkušenosti s NH jsou zatím dobré.
Roman 2
Jedna integrace je dle mne málo. Chce to alespoň dvě. Jednu nechat vyschnout, ať se lépe čistí od lepidla a druhou mezi tím nosit. Pokud jsem mohl srovnávat, tak v NH měli integrace horší, než v HT. Navíc v HT je integrace za poloviční cenu. Lépe více integrací, je pak možno měnit účes rychleji, než 1 x za rok. Toť můj názor,
aalenka
Roman 2
souhlasím s tebou, já mám víc integrací, ty první nenosím protože jsem si je nechala moc ostříhat, bála jsem se poprvé změny, ale postupně jsem přidávala na délce vlasů a zvykla jsem si postupně na delší vlasy. Tak jsem tu poslední nejdelší integraci nosila neustále a taky proto, abych vyzkoušela jak dlouho vydrží při nepřetržitém nošení. Co se týče ceny, tak určitě se platí podle toho , jak jsou vlasy dlouhé. Já mám cca 40-50cm. A taky nejdražší jsou evropské vlasy. Mluvila jsem s p. Buriánovou z HT abych porovnala ceny a servis, mimochodem opravdu velmi příjemná paní a ta mi řekla taky tuto cca cenu. Jsou to integrace dělané na míru a zakázku. Vlasy z několika integrací co mám, jsou pokaždé jiné, je to samozřejmé, protože nepocházejí stále od jednoho a samého člověka. Někdy jsou hrubší jindy jemnější. Co se týče podkladu, tak nic nešustí nevím neumím posoudit, neviděla jsem z HT. Ale nemám žádný problém a to časro barvím vlasy. Je pravda že okraje jsou na omak cítit a vidět, ale u dlouhých vlasů a dlouhé ofiny je to jedno. To je asi výhoda oproti mužům co mají krátký střich. Stříhá mě kadeřnice co viděla integraci poprvé v životě na mně a říkala že je to tak přirozené že není šance to poznat. A je to pravda. Já nosila nejdříve malý culík, pak postupně nechala občas rozpuštěné, pak další integraci nechala o něco delší a teď mám novou dlouhou a nikdo nic nezaznamenal nepoznal. Paráda . Ale vlasy z čela vyčesat do zadu to nejde, to je vidět. Mojko má zas negativní zkušenost, tímto jí moc zdravím. Chápu že byla z toho psychicky na dně, já bych byla asi pod ním , kdyby se to stalo mně.
robbie
Ahoj integráci. Po delší době přispěju zase pár zkušenostma. Jen připomenu, že mám integrace z HT a naposledy jsem si koupil asi před čtyřmi měsíci integrace od nového dodavatele. Minulý týden jsem mluvil s paní z HT a ty původní, které nabyli moc kvalitní už prý ani neobjednává. Já jsem s kvalitou zatím nadmíru spokojen, vlasy jsou stále jemné, dobře se rozčesávají. Jedna integrace začíná trochu více vypadávat, takže příští měsíc jí odvezu do Brna na repasi ale není to nic tragického. Ta druhá drží kjako čert. Výhodou těchto integrací je právě to, že se dají repasovat. Jsou dělané metodou vpychování. Budu to dělat poprvé, tak vám sem pak napíšu zkušenosti. Jinak jste tady psali o tom, jaký je problém s česáním vlasů dozadu. Já ze svých zkušeností můžu říct, že to takový problém není. Sice si pak nechám vlasy jakoby přepadnout do předu ale linie je vydět a nepozná to nikdo, stále to vypadá přirozeně. Samozřejmě, když začnou vlasy vypadávat, většinou to začíná právě na přední linii, pak už to vidět samozřejmě je a také když se začíná integrace odlepovat je to horší ale prvních tak pět dní po nalepení s tím nemám žádný problém.
Zatím se mějte hezky...
jadina
Zdravím,
poradil by mi někdo dobrou kadeřnici v Brně, která umí upravit, tzn. sestříhat integraci se stávajícími vlasy? Nebo někoho, kam chodíte sami a jste z Brna. Moc díky
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 31 . 32 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlasová integrace

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024