Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zatnutí a posílení svalů na zátylku, temeni hlavy a na bocích (scalp exercise)Autor Zatnutí a posílení svalů na zátylku, temeni hlavy a na bocích (scalp exercise)
martin1980
Tak jsem tady nenašel ani jedinou fotku,která by dokazovala že to skutečně zabírá tato metoda.Vymlouvat se na to,že si se nevyfotil před tím je hloupost.Stačí ukázat svoji současnou fotku.Stačí se vyfotit třeba dneska a dokázat že tato metoda účinkuje.Vymlouvat se na to,že chceš být v anonymitě je nesmysl,stačí když vyfotíš své vlasy bez obličeje.Každý mobil má už v sobě zabudovaný fotoaparát a tak výmluva,že nemáš foťák je taky zbytečná.
Jinak jsem našel toto vydeo:
Stačí když zadáte na youtube scalp massage for healthy hair.
Hned ta první paní to cvičení provádí docela dobře.

Tak doufám že se tu najde někdo kdo své výsledky obhájí nejenom slovy ale i fotkou.
Jsem zvědaví kolik lidí se najde,který tvrdili že jim to zabírá a prokážou své úspsěchy fotkami.
Iker
martin1980
Jestli to byla reakce na mě, tak nemám potřebu něco dokazovat. Ale jestli chceš fotky tak se zítra teda vyfotím a pošlu Ti to na email, k tomu zkusím najít nějakou starší fotku, aby jsi měl důkaz k porovnání. Pošli mi do soukromé zprávy email a zítra to tam máš... Jo a mimochodem, ta ženská provádí Scalp Massage a ne Scalp Exercises, v tom je rozdíl. Scalp exercises se provádí bez rukou, hýbeš jen scalpem.
Gebe
Martin1980: Hele, tohle bys mohl říct o všem. Dejte fotky, jinak vám nevěřím. Nejjednodužší způsob, jak si ověřit, zda-li něco takového funguje na sobě samém je nic jiného, než si to na sobě samém ověřit. A že to nefunguje ani potom a veškerá snaha přijde vniveč? Podívej se kolem sebe a vzpomeň si, kolikrát něco děláš a stejně to přijde vniveč.

Když jsem tady byl poprvé, taky jsem chtěl hned návod s jasnými výsledky, jak zlepšit svůj stav. Takhle to ale nefunguje, protože na každého působí něco jiného a to, co zabere jednomu, nemusí zabrat druhému.
martin1980
Děkuji vám za vaše reakce.
Pokud někdo by chtěl poslat fotky do emailu,tak klikněte na můj profil a tam uvidíte email.
Tady jsou takových návodů strašně moc a kdybych měl vyzkoušet všechny tak asi dříve umřu než bych je stačil vyzkoušet.Proto si myslím že nejlepší je ukázat své fotografie s výsledky.
Iker
Tak jsem našel pár starých foto před tím než jsem začal cvičit, dále jednu z Dubna a dnešní "vyžádané" focení. Jen se omlouvám za kvalitu fotek, protože nemám moc dobrý foťák, doufám, že to bude stačit jako důkaz. Nové fotky už sem cpát nebudu, takže pokud už ani teď neuvěříte, tak si na hlavu patlejte co chcete, vyhazujte peníze za vše možné, znovu už nic nikomu dokazovat nebudu, mě to pomohlo a věřím, že i spoustě dalších lidí. Chce to jen trpělivost ... Email mám na svém profilu uvedený a když někdo bude chtít poradit tak napište. S Pozdravem Tom alias Iker

psiblinm_jnor_2011..jpg
psiblinm_jnor_2011..jpg
srpen_nebo_zbsn_2011.jpg
srpen_nebo_zbsn_2011.jpg
duben_2012.jpg
duben_2012.jpg
Iker
A tady je dnešek

7.10.2012.jpg
7.10.2012.jpg
7.10.2012_2.jpg
7.10.2012_2.jpg
7.10.2012_3.jpg
7.10.2012_3.jpg
Acid
Další případ lidí s komplexy, kteří mají vlasů dost a neustále vyhledávají weby a studují se a pitvají. Navíc ty fotky z dneška jsou jen černota - nemají žádnou vypovídající hodnotu
Gebe
Tak tak jak píše Acid, tohle už je spíš opravdu komplex.
buggg
Acid
Další případ lidí s komplexy, kteří mají vlasů dost a neustále vyhledávají weby a studují se a pitvají. Navíc ty fotky z dneška jsou jen černota - nemají žádnou vypovídající hodnotu

Gebe
Tak tak jak píše Acid, tohle už je spíš opravdu komplex.


Komplex? Spíše zodpovědný přístup - snažit se věci řešit preventivně, včas a s rezervou, i kdyby se o AA nakonec nejednalo, jako je tomu pravděpodobně v tomto případě.
Nicméně je pravda, že fotky jsou neprůkazné, i když vlasy na těch pozdějších vypadají skutečně kvalitněji.
martin1980
Já bych to nenazval komplex ale třeba měl problém s vlasy- měl je jemnější a potom to cvičení se mu vlasy zlepšili-zesílily a vypadávají mu míň.Nicméně se nejedná o problém s mužskou plešatostí.

Spíše bych mu poděkoval za to že sem umístil svoje fotografie.Když hnedka nazvete člověka,který sem dá svoje fotky-že má komplex tak se potom nedivte že tady nikdo neumisťuje svoje fotografie.

Chtělo by to ale aby sem umístil někdo svoji fotku, který měl problém s mužskou plešatostí a dokázal že potom to cvičení už nemá problém s vlasy.
Tak co najde se tu někdo????????????
Iker
martin1980
Já jsem ani nikdy netvrdil, že AA mám. Vlasy jsem si zničil sám lakováním a častým mytím (vypadávalo mi něco kolem 200 vlasů při mytí a úpravě, kvalita byla hrozná a už si toho začínalo všímat i okolí. Kdo by z toho neměl komplex? ).
Jak píšeš, vlasy se mi zlepšily, zesílily a zase zhoustly díky SE.
Tom Hagerty získává fotky a pozitivní reakce i od lidí co AA trpí (Stačí si pročíst jeho stránky), takže bych to rozhodně vyzkoušel i pokud trpíš mužskou plešatostí (nic za to nedáš a neříkej, že si půl hodiny denně na to nenajdeš).
Souhlasím, že fotky jsou tmavé, ale i tak jde vidět progress. Přidávám ještě fotky z dneška, sice jsou trochu rozmazané, ale jsou průkaznější než ty předtím .
Hodně zdaru Tom


190320131074.jpg
190320131074.jpg
190320131077.jpg
190320131077.jpg
190320131081.jpg
190320131081.jpg
Iker
Ještě chci dodat, že nikomu nic nechci vnucovat, jen se snažím pomoct. Je to jen na Vás, jestli to zkusíte nebo ne ...
tady jsem našel malou pomůcku jednoho způsobu cvičení.
http://www.youtube.com/watch?v=yHIUO_jWDqQ
conan
Presne tak nech to kazdy skusi sam nestoji to ani cent a da sa to robit aj pri telke
hairyharry
Ahoj,
provádí ještě někdo z vás SE? Ptám se hlavně lídí co to dělají dlouhodobě a pomohlo jim to zlepšit svůj stav.

Můj stav jsou klasické kouty.
Dělám SE něco přes rok, snad jsem se to naučil dobře. Snažím se pravidelně, snad každý den, ale někdy samozřejmě zapomenu.
Výsledky jsou dost subjektivní. Na různých místech mi vyrostlo pár regulérních vlasů, ale tam kde bych nové vlasy potřeboval, tedy úplně vzadu v koutech, tak tam to vypadá +- pořád stejně, možná ubylo, možná přibylo pár vellus vlasů (fotografie by nepomohla). I tak jsem s tím spokojený.

Jinak se snažím cvičit a jíst vcelku zdravě, víc se toho asi nedá dělat, pokud nechcete do sebe cpát chemii.
Co ještě jedete zároveň s SE? Nějaké další rady?
Díky,
Harry.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zatnutí a posílení svalů na zátylku, temeni hlavy a na bocích (scalp exercise)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017


TOPlist