Alopecie areata - Diskuze Více vlasů.cz (4)

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Alopecie areata

Autor Alopecie areata
Aya
MONY

Díky za odpovědˇ.Já,vzhledem ke svému věku,nejsem stará,asi nevypadám špatně,mohlo by být i ,,hůř",ale myslím,že fota jsou pro mladá děvčata a vlasy zatím mám...Nemám dost jiných věcí a mám taky těžkou autoimunitu,ale chci projekt podpořit i s kolegy osobní účastí a případným kulturním vystoupením....Jsem členkou i obč. sdružení,takže jsem myslela,že by pomohli všichni.Ale s agenturami,bohužel,nemám dobré zkušenosti...Pohybuji se ve světě vážné hudby,ale pakliže není v zastoupení i několik pacientů,lékaři apod.,co se týká financí,velmi málo zůstává na konečný výsledek.Agentury jsou především komerční,je to fakt,nikoliv invektiva.Původně jsem myslela na
spojení křtu kalendáře,dražbu a sponzoring ,který by např. dívkám,co se budou fotit ,udělal zdarma tetováž obočí,popř. paruku...To je i motivací pro děvčata.A k tomu přidat i sraz účastníků,kde by mohl určité otázky zodpovědět i lékař.Alespon by byli u toho všichni,kdo by měli zájem.Víš,byla bych nerada,aby přijelo pár ,,celebrit",které nejdou zadarmo,je to skutečně výjimka,takových akcí jsme dělali mnoho,mají totiž svého sponzora...Chtěla bych,aby do toho šli lidé jen z přesvědčením a entusiasmem...Prostě dáme každý to,co umíme...Takový projekt není těžký udělat,mám na mysli multi-projekt,ten má význam a strhne pozornost...A na tom se dá dále stavět...Zkusím ještě napsat...SrdečněAya.
P.S.A co se týká fotografování,klidně se vyfotím,pomůže-li to......Jako 20...Aya.
Miška

Já uplně koukám jaká se tady rozjela dizkuse Udělalo mi to strašnou radost že se tady našli takový skvělý lidé Ten sraz je myšlen jen prostě někde jeden den posedět stačí jen někde v restauraci a popovídat si spolu jací jsme strašně silní lidé a o tom jak žijeme Opravdu bych moc ráda byla v kruhu llidí kteří jsou na tom podobně jako já Podruhé se mi vrátila alopeci a před dvěma týdny už jsem měla na hlavě tolik vypadaných ložisek , že jsem se sbalila ke kadeřnici a nechala se oholit ani doma jsem o tom nic neřekla, druhý týden sem si sehnala paruku za docela přijatelnou cenu ale není z pravých vlasů takže ěm docela kouše. Ale 12.srpna jdu za mojí známou kosmetičkou a nechám si na hlavu něco vytetovat. Je to jen permanentní tetování takže mi vydrží jen dva roky,ale až budu mít to tetování jsem rozhodnutá paruku nechat doma a chodit jen s holou hlavou....Já už se za to nestydím,všichni mě znají takovou jaká jsem a ostatní už je fuk jestli na mě koukají jako na paruku nebo na holou hlavu...Sebrala jsem veškerou odvahu a chci tím dát i odvahu ostatním, moc chci pomoci MONČI s veškerou organizací a ze vším s čím bude potřeba.Doufám, že pomůžou i ostatní
Miška

Podívejte se na ty stránky www.alopecieworld.com jak ´pořádají různé srazy a v očích jsou štastni
mony
Asi....ahoojky....víš ta akce se strašně rychle blíží a já musim ten kalendář nafotit aby se mohl prodávat i normálně....před přehlídkou,takže moc ted už času nemám,ale tak snad někdy až budete mít další sraz tak se určitě zastavim.....ted mám hlavu v téhle přehlídce.....ale děkuji za vše.Měj se krásně.S pozdravem M.
mony
Ahoj miško,počkej,takže ty bys byla ochotna do toho jít...myslim si,že sem ti psala na mail a neodepsala si,tak sem myslela,že se ti do toho nechce,četla si si můj mail.....Psala jsem ti tam o celé akci....prosím odepiš....budu mocinky ráda
asi
Ahoj mony,
mě dnes Miška psala,určitě se chce s Tebou spojit a zajet za Tebou do Prahy.Možná ji tam povezu.V tom případě bych ale rád pokud by to bylo možné někde na kraji u D1 směrem od Brna.Já se totiž docela bojím zajíždět někam do středu.To se ale Miška s Tebou ještě domluví.Jinak já jsem tomu rozuměl,že ten kalendář by se měl pouze dražit,proto ten můj dotaz zda by se nedal dát i do prodeje,že by se za něj dalo získat ještě něco navíc.Pokud mohu poradit tak by to ale chtělo požádat o pomoc i paní Ayu,protože s tím,že agenturám zůstává za nehty hodně peněz,to je víc než pravda a mě se zdá,že ona by Vám v tom mohla hodně pomoci.Jinak pokud by bylo potřeba(což asi ne) mám v Praze známého profi.fotografa kde by určitě byla velice dobrá domluva.Jinak Vám přeji ať se Vám to podaří a rád Vám v rámci svých možnosti nějak pomohu.
Aya
ASI + MONY+ MIŠKA

Miška mně psala mailík,odepíšu zítra,dnes jsem měla hodně běhání...Jestli vás všechny potěší zpráva,půjdu do toho taky!A jsem z Prahy,takže můžu přijet osobně,bohužel neřídím auto,kvůli očím,ale Mony by na mě někde počkalal.ASI,jste hodný,že tak pomáháte.Dnes po dl.době nemám ,,veselý" den,ale to mně zvedlo náladu.Jinak ráda pomohu po všech stránkách,protože chci,aby bylo pomoženo těm,co to potřebují nejvíce...Myslím,že bych měla i pár tipů na skutečně čestné lidi,kteří by pomohli též,ale vše osobně...Zítra napíši Mišce email!!!Jinak vám Miška může zaslat též můj email,atˇjsme ve spojení.Cˇím více lidí bude mít přehled o financích apod.,tím lépe.Zkusím i pozvat tisk...Někdo psal o časopise Sedm,že?Tak tam by zrovna byla dobrá cesta...Akci můžeme zopakovat,např. v Plzni,atˇje toho více...Srdečně zdraví Aya.
asi
Ayo,
myslím,že to mohu říci za všechny - Díky!Věřím,že v tomto případě má cenu se pokusit něco udělat a kdyby se podařilo těm mladším a nejmladším ulehčit soužití s AA tak by to bylo moc fajn.Osobně budu rád pokud budu nějak prospěšný a věřím,že se časem připojí více lidí.Zatím se mějte co nejlépe!
Zdarka
Ahoj, netrefila jsem dnes na tyto stránky a jsem totálně nadšená, z toho, co tu kujete a ráda bych byla součástí těchto piklí. Je mi 34 let. Vypadávání vlasů se u mě poprvé objevilo, když mi bylo 20.Tehdy mi začala vypadáva kola, která jsem maskovala svými jinak dlouhými a hustými vlasy a zjistila se u mě hypofce štítné žlázy. Připisuji to nadměrnému stresu a zoufalství, kterým jsem procházela. Rozvedla jsem se , začala být šťastná a ve 25 letech jsem už opět měla svou úplnou super hřívu. Ve 27 letech jsem prošla domácím násilím a opět mi začaly vlasy vypadávat a tentokrát jsem do 32 let splešatěla úplně. Asi před rokem a půl mi začalo růst na hlavě bílé chmýří, které postupě tmavlo...a nyní je mi 34 a mám asi 30% hlavy zarostlé, ale chybí mi levé obočí. Nevím, co bude dál a tak, hledám cestu....a stále věřím na zázrak. Paruku nosím a tajím tento handicap, jak se dá...hmmm....toť můj příběh a velice ráda bych se zúčastnila nějakého
srazu, popovídala si s lidma, co jsou na tom stejně...bylo by to super......
Aya
ZDARKA

Ahojky,vítáme Tě a jsi hodná,že se hned přidáváš.Stres je hrozný stav,který rozhasí organismus...Mám hypofunkci a dost dalších problémů k tomu.Jistě to najdeš,abych se neopakovala kvůli ostatním...Vše spustila nemoc a následný stres.Nemůžu si pomoci,ale hypofunkce + autoimunita stojí vždy za tímto problémem.Mně se taky zatím vše ,díky Bohu,stabilizovalo,ale vím,že když není vše O.K.,únava,problémy,se kterými nelze hnout,vidím to na vlasech,řasách a obočí...Takže,doufám,se někdo ozve již s konkrétnimi návrhy,včera jsem psala Mišce...Srdečně zdravíAya.
Zdarka
Aya, ano, stres je svinstvo....a dá se mu jen těžko ubránit....já k tomu mám i vysoký kortizol....těžko ho odbourávám...takže když se dostanu do stresující situace...už to cítím jako na pochodu....pulsovaní v hlavě, stažení hrdla....atd.....ale to bych musela žít asi úplně sama, abych byla v totálním klidu....nebo já nevím.....zkoušela jsem, zkouším různé relaxační techniky...to mě drží....a byla jsem i na uvádění do minulých životů....že si třeba rozpomenu...a příčina bude identifikována...a pravda osvobodí..ale jaksi to nefungovalo....je to zdlouhavý proces....ale věřím, že tu cestu objevíme...nebo bude objevena... (vložila bych tam asi pět úsměvných smajlíku..ale systém jaksi nedovolí..)
Aya
Zdarka

Nechci se vychloubat,ale o metodě regrese,minulých životů,atd.,vím docela dost...Byla jsem v Indii,kde se docela vědecky tímto problémem zabývali i psychologové z Oxfordu,Cambridge,Stockholmu,apod. a samozřejmě Indové.Musím říci,že to je hodně těžké a zodpovědné,protože odlišit možnou skutečnost od fikce,je těžké.A hlubinná regrese dovede napáchat dost šílené následky...Bohužel to u nás neumějí,není to součástí evropské kultury a je to job...Tady stačí,když se dostaneš pod hypnozu a je Ti vsugerováno něco,co nikdy nebylo...A kdyby bylo,jak by se normální člověk vyrovnal např. s faktem,že byl těžký zločinec?Myslím,že ,,práh zapomnění" je dán rozumně.Abychom mohli jít dále.Atˇjsou či nejsou reinkarnace,neměly by ovlivnit negativně tento život...Znám 2 konkrétní případy fajn kamarádů,co tohle podstoupili.Jeden je trvale v blázinci,je to i tady na www.,druhý případ velmi podobný...Neměj obavy.Vždy odhalíš jen tolik,co uneseš...Je to dar přírody.Mně pomohla rádžajoga-královská joga na bazi chvilkového uvolnění,vypuštění koncentrace a problémů a potom znovu vplynutí do normálního procesu tohoto života...Nic nepřirozeného...Tohle může každý sám bez následků...A hlavně se nauč dobře při stresu dýchat,to je docela základ všeho...Aya.
Zdarka
Aya...tak to jsme všichni blázni...můj nynější manžel mě s tímhle přístupem, těmahle "jedama" za blázna má . Já regresi taky hodně do podrobna "studovala"...už od freuda...takže z ní strach nemám... nejsem si jista, zda-li to probírat tady na foru....když správce chce, aby se člověk držel tématu...nebo že bychom povídaly mejlíkově......i když je mi to na druhou stranu líto....protože kde selhali doktoři...mohou zabrat jiné alterntivní metody....co myslíš?
Miška

Ahoj Zdarko,
Jsem ráda,že se k nám přidal další človíček a na sraz s tebou určitě počítáme. Kdyžtak mi prosímtě napiš na email a já ti tam budu posílat další informace Michaelavydrova@seznam.cz toto je muj email..ozvy se brzy
Miška

Kdyžtak mám i icq a tam jsem k zastižení nejčastěji tak si o to číslo kdyžtak napište
Miška

Mám dobrou zprávu..Protože je nás čímdál víc, chci aby se nám ten sraz povedlo uspořádat už na konci srpna snad se to podaří. Jen si myslím, že asi na poprvý by to chtělo v nějaké restauraci třeba na oběd a pak si odpoledne povídat a seznamovat se, co vy na to??? Co říkáte na Třebíč??Je to Moc daleko ?? Nebo ještě v Brně by to šlo. Napiš te mi naemail ozvěte se mi ze všemi různými nápady prosím...Pište co nejdříve at to můžeme dát nějak dohromady. Moc se na všechny těším Miška
Aya
ZDARKA

Ale to je špatně pochopené!To je tím psaním.Nevadí,myslím,na foru nic,co není vulgární a to nikdo tady není...Myslím tím zneužití této metody,protože to nemůže dělat někdo,kdo neumí dostat člověka zpět...Proto je to těžké,když se toho ujme prostě šarlatán...Navíc každý není hypnotibilní typ...Zrovna tak je dvousečné holotropní dýchání...V CR opravdu bohužel neznám člověka,co tohle umí.Je to i velikém talentu,intuici,empatii,i skutečné psychologii...O tom,jak se kdo na koho dívá,to neřeším.Ale Freud to bere často i z jiné str.,to je spíše psychiatrie .Reinkarnace,minulé životy,pro vysvětlení těm,kdo začínají,např. MUDr. Moody,k přečtení dobré...Pro pokročilé Tibetská kniha mrtvých,Egyptská kniha,keltská kultura apod.Tam se dá leccos vyčíst...Aya.
Aya
ZDARKA

Ten kamarád byl úplně normální,mladý kluk,co měl problémy s manželkou,m.j. ona taky bezva holka,jen se k sobě nehodili.To se stává...A přišli do rukou Rusovi,který to neuměl...A jistě Ti stačí,co asi prožil,když ho po první regresi přivazovali v noci k posteli...Ten Rus šel do procesu ,který nezvládl,proto se kamarád totálně vychýlil a nadobro.....Aya.
Aya
Miška

Pro mě je Třebíč skutečně strašně daleko i vzhledem k tomu,co musím ještě k tomu všemu stíhat...No...Brno...,myslela jsem z předešlých zpráviček,že něco bude v Praze...Jinak MONY se neozvala,tak nevím,co a jak ,jestli na něčem dalším pracovat či ne...Srdečně Aya.
Zdarka
já s třebíčí souhlasím, ale jsem mobilní, klidně mohu i do prahy...i do brna...všude kousek....jsem ve středu..
Zdarka
aya , přečetla jsem několi dalajlámových knih, doma mám jak tibetskou knihu mrtvých, tak i obě egyptské....moodyho jsem ale nečetla..
o té regresi, jak mluvím, nejednalo se o hypnozu v pravém slova smyslu....jen uvolněný stav mysli, možná lehkou hypnozu...kde každý plácá, co ho napadne...byla jsem z toho rozladěná, protože jsem si slibovala víc...dodnes nevím, zda-li se jednalo o fantazie nebo o min. život...přikláním se spíš k fantaziím...ačkoli..já jsem totiž i mírně nahluchlá....no..mírně......a při jednom podstoupení se mi dočasně zlepšilo sluch....hmm..těžko říct..další dvě regrese u jiných osob...mi nedaly vůbec nic....ráda bych podstoupila regresi hypnozou...opravdu se toho nebojím.....co se stalo tvému kamarádovi mě mrzí a nerozumím tomu...napadá mě jediná věc....neprožil si ten zážitek opakovaně tolikrát, aby se s ním smířil..odreagoval........věřím, že by se našla i odpověď na to, proč jsme všichni plešounci......stálo by to za to...
Aya
Zdarka

Vím,že mu bylo špatně hlavně fyzicky,potom psychika...Buddhismus a klasická,pravá joga neuvádí člověka do minulých životů.Věří v Duši,ale uznává Práh zapomnění.A v pozitivitu vlastní síly a Přírody...A ta vlasy vrátí...A nejen vlasy...Mohu říci,že jsem měla štěstí a povedlo se.Je to jediný důvod,proč jsem zde,abych třeba pomohla,když bude někdo si něco chtít vzít.Jiný důvod není..Moody je úvod do reinkarnace a minulých životů..Aya.
Zdarka
....joga mě nikdy moc nedostala...zatím zápasím s takovým rychlo uvolňovacím cvičením a rychlým uvedením se do klidu.....ale je to těžké....stresová situace se stupnuje a já se snažím v tomto průběhu se házet do klidu.....takže výsledek je situace vyhrocená a já se usmívám blažeností jak měsíček na hnoji..))). Pozitivita vlastní síly a přírody zní dobře
Můžeš mi, prosím, trochu víc o tvém průběhu jak nemoci tak samovyléčení... Štítnou žlázu sis ale nevyléčila, že ...léky bereš stále, ne?
Aya
ZDARKA

Zatím jen krátce...Joga nesmí být zápas,musí být pro uvedení začátečníků velmi mnoho času...A taky je nejlepší individuální joga,ne skupinová.Opravdu dělá mnoha lidem potíže,osobně bych ,,skupinovou" jogu nebo terapii ,nemohla taky.To je to,o čem jsem psala,že to není na většině míst v CR dobře vedeno...
Můj průběh nemoci a povzbuzení organismu k ,,samovyléčení",které nekončí,na něm je nutno pracovat stále, je na hodně dlouhé psaní...Ale jistě napíši.Jinak štítnou žlázu nemám od přírody vyvinutou,je jako u ditěte,jakož i to,že nemám ledvinu...Jsem trochu ,,jiný výtvor" Přírody,ale snad O.K.Prášky beru nejmenší možnou dávku,1/2 tabl. denně,i když jsem musela brát více,tak se funkce stabilizovala...Mám velmi náročnou profesi,vedle štítné žlázy jsou hlasivky,takže se to musí hlídat...Zdraví srdečně Aya.
P.S.My lidé ,nemůžeme dělat nemožné věci...někdy napíši více,kam se dá zajít...v dobrém.Ale i věhlasný léčitel,pan páter Ferda,zemřel na rakovinu...Aya.
Zdarka
aya...jak krátce?
někde jsem četla, že ty vlasy máš? máš je už nebo ještě? Já , dá se říct, taky nemám ráda nic skupinového...ale např. budhismus ten nabádá ke společenství...samo i když na nějakou dobu se uchylují do samoty...kdysi jsem i do budhismu zafušovala...měla jsem naplánovanou cestu i do tibetu...to už je dávno....
já věřím, že pro nás všechny musí existovat doslova jednoduché řešení...máme ho pře sebou , tušíme ho...jen ho začít realizovat....když se dotknu opět reinkarnací (možná diskuska začne postrádat na serioznosti ). Já se zajímám o egypt, tibet...ty jsi zafušovala o budhismu....egyptanky si holily hlavy..mniši to dělají také...)))........třeba?...a nebo třeba je tohle všechno jen vyústění z hledání řešení..........ačkoli lidi, jak jste na tom s nervama?
Aya
ZDARKA

To ,,krátce" bylo o psaní,že nechci zatížit www.Ano,vlasy mám,dost dlouhé,černé...Ve škole mně říkali Kleopatra...Mám 4 krve,takže mám k českému typu a myšlení daleko,ale mám ráda inteligentní,dobré lidi.Tibetský budhismus je trochu jiný směr než indický,zvl. bráhmáni,nejvyšší duchovní kasta ...Tam je to jen o individualitě duchovní...Ano,v případě reinkarnací dále řešíme otázky nevyřešené naší karmy...uděláme-li chybu,vše se opakuje.Proto je dost duchovních zákonů,které mnoho zakazují...Klasický budhismus je o řádu,čistotě a rovnosti duší...Včera jsem zase měla telefonát z Indie,ale letos nepojedu,nevím,možná až na podzim.Musím řešit problémy druhých,i velmi blízkých.Já mohu čekat.Tedˇmě potřebují tady...Nejsem zasvěcena,i když bych měla postaráno ,,o dost vysokou funkci",ale o tom to není.V každém náboženství funguje hierarchie,i v tom nejčistčím.Jsem pořád dost akční člověk,který žije.V buddhismu musíš kontrolovat své city,necítit ani pozitivně ani negativně...Velmi těžké.....V diskuzi není třeba se bát vyslovit své názory...Třeba někdo s něčím nemusí souhlasit,ale doby,kdy ezoterická tématika byla ,,tabu",je pryč...Vše souvisí se vším,tudíž jen maličkost...velmi pravděpodobně se na těchto www. nescházíme náhodou...Náhoda neexistuje...Aya.
Zdarka
....i mně říkali kleopatro...)))))...ale to z toho důvodu, že jsem nosila podobně střiženou paruku alá egypťani....takže tobě vlasy nikdy nevypadaly?
ano, tibetský buhismus vznikl, že byl pozván čínský a indický budhista (hindu)...a z těch chutí byl uvařen tibetský....
Byla jsi někdy v Darhamsale?. Jaká místa jsi tam navštívila?
Aya
ZDARKA

Byla jsem hlavně v severní Indii,provincii Rádjasthán,jinak Ahmedabád,Mount About,Madhuban a Mumbai-Bombej...Do místa,kde jsem byla,je vstup přísně střežen i z bezpečnostních důvodů...M.J. původně veliké naleziště diamantů,nejkvalitnějších na světě...A potom chrám Dillah...nádhera...Tibet jsem nenavštívila nikdy.Bylo by pro mě těžké cestovat do míst,kde nemám osobní známé,tyto končiny nejsou bezpečné,jak zdravotně,tak i osobně.Nesměla jsem nikdy vycházet sama,ale má to důvod...Jsi-li čestný host,přebírají velkou zodpovědnost hostitelé...Aya.
Aya
ZDARKA-P.S.

Vlasy i tělo nebo ,,opačně",vše bylo v krizi,naštěstí i vlasy vydržely...Ale bylo to velmi,velmi těžké,po všech horečkách a zánětech,následné reakci autoimunity...Vím moc dobře,co je nejen padání vlasů.ale i obočí,řas,chloupků z nosu při smrkání apod.Pro všechny-velmi těžké...Ale i Zázraky se dějí...Aya.
Zdarka
Mám taky cestovatelskou duši, i když jsme se už usadila....vzpomínám na dobrodružnou cestu po sýrii a jordánsku...kdysi..)))))....v životě jsem nebyla tak sama o sobě šťastná jako tenkrát...poznávat nové kultury, zemi....dotýkat se toho a být toho součástí...určitě by mě indie učarovala tak jako tebe...jsem si jista...ale pravda mám blíž k tibetu....a hlavně starému egyptu......někdy si takhle v přírodě lehnu..a myslím na to....chci být o tisíce let zpátky...říkám si , otevřu oči...a budu tam....))..nikdy nejsem....a snění je to přenádherné...ačkoli..nedávno na mě padla touha být zpět v roce 1912 (tuším).....tak usilovně jsem na to myslela, až se vloudila myšlenka...jeď do polska...na ten tajemný zámek Kyszev...(teď si nevzpomínám).....tam údajně leží v podzemí stroj času......ale pak jsem si uvědomila, že bych musela zažít první i druhou světovou...a nene....do toho bych nešla....nakouknout a neuvíznout...))))))))))..........možná kvůli tomu mě láká ta regrese...ale ta pravá regrese....vědět, znát, co jsem byla, prožila....a prožít to znovu bez rizika..))....jsou všichni holohlaví takoví blázni?..)))))...škoda, že se nikdo další nepřidává do diskusky...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Alopecie areata

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024